284 Shares 5509 views

Stels Navigator 550: charakterystyka, lokalizacja, opinie

Coraz więcej ludzi codziennie są przesadzane z miejsc parkingowych na siodełku rowerowym. Istnieje kilka powodów.


Po pierwsze, to jest dobre dla zdrowia mięśni i utrzymaniu. Ta potrzeba coraz wyżej z każdym rokiem i powyżej. Po drugie, jest o wiele tańszy. Po tym wszystkim, nikt nie został odwołany zużycia benzyny i jest obecnie wart bardzo drogie. Z rowerem po prostu trzeba coś pedał, żadnego paliwa. Po trzecie, ekologiczne. Niestety, w dużych miastach nie jest głównym zanieczyszczający roślin, a mianowicie samochód. Rower – to bardzo przyjazny dla środowiska transportu. Ale jeśli nie, należy jak najszybciej go kupić. Dzisiaj patrzymy na model Stels Navigator 550. Jaki rower, który miał specyfikacje i opinie.

Trochę o Stels

Stels Navigator 550 jest produkowany przez znanego rosyjskiego. Najważniejszym aspektem jest to, że spółka produkuje dostępne po cenie kosztów dla wszystkich tanie rowery. Z tego powodu, wiele modeli marki można znaleźć w supermarketach takich jak Auchan, epicentrum lub Dekalton. Dlatego niektórzy nazywają wszystkie produkty z Stels „ashanbaykami”. Rzeczywiście, wiele szczegółów, które są zainstalowane na Stels Navigator 550 i podobnych modeli mają wątpliwą jakość. Dlatego niektórzy uważają, że rower zawodne.

Stels Navigator 550 nie jest sam w swojej serii, istnieje cała linia. Do tego należą Navigator, 500, 530, 550, 600, 430, 650, 610, 410, i wiele innych. Jest to wszystkie odmiany tego samego roweru, ale mają pewne różnice: różnią się one w pakiecie. W niektórych modelach przełączników nieco inna, ma inny model klatkę innego materiału i takie tam. Dlatego też z szeregiem problemów nie będzie dokładne. Najważniejsze, aby znaleźć odpowiednie właściwości techniczne, więc to było wygodne.

Stels Navigator 550 rower: główne cechy

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę – to jest kolarstwo górskie. Oznacza to, że został zaprojektowany specjalnie dla ruchu na terenach górskich i pagórkowatych. To pomaga mu mocna rama, szerokie opony z agresywnym bieżnikiem i innych małych funkcji. Te rowery są podzielone na 2 klasy: dvuhpodvesy i Hardtail. „Stealth Navigator” 550 odnosi się do grupy ostatniej. W dvuhpodvesov kosztów amortyzacji na kole przednim i tylnym. W Hardtail, odpowiednio, tylko z przodu.

"Stealth Navigator" 550: rama, zawiesina

Najważniejszym elementem roweru górskiego z pewnością jest rama. To musi wytrzymać duże obciążenia i wiarygodne. W tym modelu jest wykonana ze specjalnej stali. Rama aluminiowa jest znacznie lepsza analogi stali ponieważ materiał ten jest łatwiejsze i nie koroduje. Jest to bardzo duży plus dla tych, którzy prowadzą swoje pojazdy dwukołowe na otwartym balkonie lub w garażu. Ale ten materiał jest droższy. Dlatego stal stosowana w niskich modeli kosztowych.

Ponieważ jest to hardtail, ten rower ma tylko przedni widelec. To powinno wystarczyć do powstrzymania małe wibracje i wstrząsy, nierówny asfalt łagodzących i tym podobne. Ale w rzeczywistości, ta wtyczka jest prac budowlanych wiosna-elastomeru, jeśli tylko skoczyć wysoki krawężnik. To dlatego, że jest to wspólny sprzęt tanim od „Sun Tour”, który jest niemal nie wykonuje swoich obowiązków. Ta firma ma dobre amortyzatory, ale są one dość drogie.

"Navigator" 550: Opinie

Nie możemy powiedzieć, że jest to zły rower. Jest to bardzo dobra zaleta w Stels Navigator 550 – cena. Ze względu na fakt, że warto, głównie załączniki low-cost, sam rower jest tani. Dlatego też, zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy po prostu nie może sobie pozwolić na drogie i jakość jest świetna – jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jego cena to pasuje idealnie. Podwójna obręcz na nim są dobre (od „Veinman”). z tego powodu, że nie są one tak często zginać jak najbardziej zwyczajne, który jest już duży plus.