697 Shares 3344 views

Patrząc w kalendarz: dzień aniołem Anna

Anna – jeden z najbardziej popularnych nazwisk rosyjskich. Przyszedł do nas razem z chrześcijaństwem i przetłumaczone z hebrajskiego oznacza „łaskę Boga”, „miłosierdzie Boga.” U kobiet, których nazwa jest tak dużo silniejszy Ochrona w niebieskich sfer, z powodu świętych i prawosławnych, katolickich i nazwał go dużo.


Anna Vifinskaya

Anioł Dzień Anna obchodzony w ciągu roku kilka razy. Ale jednym z najbardziej znaczący – 26 czerwca. W tym dniu, cała chrześcijańska wspomina świętego Anna Bithynian obdarzony przez Boga za dar wiary, oddanie boskie moce. Stała się znana ognistych kaznodziejów, cnotliwego zachowania, szczerość swojej miłości do Pana. Aby móc mu służyć przez wiele lat, Anna nosiła męskie ubrania i żył pod klasztornej siedziby na Olimp. Stało się to na początku chrześcijaństwa w Bizancjum, kiedy cesarz Konstantyn. Po śmierci sprawiedliwych, sposobem na życie z legend i pomoc są dostępne dla wielu ludzi, Anna była pierwsza kanonizowanych świętych wtedy jeszcze nowa wiara. Imieniny Anna uświęconego ikonę, która przedstawia Bithynian sprawiedliwy. Modliła się, prosząc o pomoc w sprawach rodzinnych, zdrowia, wsparcie w trudnych chwilach.

Wielebny Anne

Kolejną wielką nazwa płatnika kiedyś żyli w ziemi Izraela. W historii chrześcijaństwa stała się matka Panny – Matki Boskiej, przez który przyszedł na świat Jezusa. Na jej cześć, świętować dziennie nazwisko Anna wierzących świata chrześcijańskiego i wielu świeckich. Historia życia kobiety i jej mąż nie mniej pouczająca niż nasz poprzedni charakter. Obaj pochodzą z znanej rodzajów. Anna sama była córką szlachetnego kapłana, a jej mąż Joachim był potomkiem legendarnego króla Dawida. Według legendy, Bóg obiecał, że w tym starym dzieckiem będzie nazwany Zbawicielem. Łaskawym pary na całe życie razem był bezdzietny, co płaczliwie lamentował i szczerze opłakiwali. Gorące modlitwy, kilkudniowe głodówki, pokora, z jaką zajęli test (bezdzietna Żyd to wstyd), zostały nagrodzone. Anioł ukazał mu się i ogłosił, że staną się rodzice i ich córka będzie błogosławić wszystkie ziemie i narody. I tak się stało, wielebny Mary urodziła w przyszłości – matka Chrystusa. Imieniny Anna sprawiedliwy obchodzony w Kościele prawosławnym w dniu 7 sierpnia i kościołach katolickich – w dniu 26 lipca. Modliła kobiet pragnących zajść w ciążę lub dziecko bezpiecznie dostarczona. Jej rodzice są proszeni o wstawiennictwo przed Bogiem dla dzieci – dla ich mądrości, zdrowia, powodzenia. Ku jej kolei, kiedy rodziny nie denerwować, zrozumienie między mężem a żoną, lub jeden z nich pije. I wiele innych smutków włączyć do wielebnego cichy.

Anna Novgorod

W chrześcijaństwie, drugi po rosyjskiej księżniczki Olgi kobiety, numerowane świętych, była żona Jarosława Mudrogo. Jest ona związana z zimowego dnia anioł Anna, którego termin przypada na 10 lutego. Córka króla szwedzkiego Ingigerda (jej imię przed chrztem) był bardzo wykształcony i oczytany specjalny, poświęcając każdą wolną chwilę ona zdobycia nowej wiedzy. Przechodząc do rodziny ojca do chrześcijaństwa, poślubiła Yaroslav i stał się oddanym i niezawodne wsparcie go we wszystkim, biorąc czynny udział w polityce zagranicznej i wewnętrznej kraju. Podobnie jak jej mąż, Anna Nowogród spędził wiele wysiłku w rozwój edukacji w państwie rosyjskim, aby zaszczepić wartości chrześcijańskich. Jej głęboko czczony przez ludzi jako współczujący, tylko orędownika, głęboko wierząc, głosząc ludziom prawdziwymi wartościami duchowymi. Święty Sprawiedliwych Anna, imieniny, które, jak już wspomniano, w kalendarzu napisany w lutym, chroni Nowogród, gdzie reszta jego mocy i gdzie ludzie wielokrotnie świadkiem boskich cudów.

Są to silny i mądry, sprawiedliwy, a patronką naszych asystentów mają Anechek!