98 Shares 8789 views

Bosch MUM 54251 – doskonały pomocnik w kuchni

Prace związane z przygotowaniem jedzenia, zwykle zajmuje sporo czasu i wysiłku. Można tego uniknąć, jeśli będziemy używać jako osobisty asystent kombajnu Bosch MUM 54251 znak.


adresowanie

Dziś tempo życia jest tak wysoki, że każda gospodyni czuje katastrofalny brak czasu aby wykonać zwykłe lekcje. Wszystko na czas, ona musi zrobić dużo wysiłku. Weźmy, na przykład, praca w kuchni. Przygotowanie pożywienia – jest złożonym procesem, który wymaga ciągłego wykonywania pewnych typowych operacji. Ale z Bosch MUM 54251 strony, mogą być wszystkie najtrudniejsze zadanie, by go polecić. Po tym wszystkim malakserze jest w porządku i jest przeznaczony. Został on zaprojektowany przez ekspertów znana niemiecka firma Bosch, która jest uznanym liderem w produkcji artykułów gospodarstwa domowego. Produkty tej marki od dawna znane konsumentom i cieszyć się zasłużoną popularnością.

Tak, Bosch MUM 54251 jest atrakcyjna, ponieważ jest sprzęt wielofunkcyjny, który jest w stanie jednocześnie pracować jako sokowirówka, blender i młynek. To może pomóc w ciągu kilku minut, aby zrobić coś, co zwykle trwa kilka godzin. Z Bosch MUM 54251 ta praca może być wykonywana bez wysiłku.

Opis sprzętu

Aby mieć lepsze pojęcie o możliwościach tego urządzenia musi być zaznajomiony z jego podstawowych cech. Na początek warto zauważyć, że łączą BOSCH MUM 54251 jest urządzeniem piątej serii, zmontowane w jednym z krajów europejskich. Jest to szczególnie ważne, ponieważ wiele urządzeń gospodarstwa domowego są obecnie w Chinach, co nie jest bardzo dobry wpływ na jego jakość.

Urządzenie to ma pojemność 900 watów i 7 różnych prędkościach obrotowych. Wskaźniki te pozwalają spędzić minimalny czas przetwarzania produktów i wybrać indywidualne ustawienia dla każdego z nich. Kombajn pracuje w trybie impulsowym, i używa planetarna funkcję mieszania. W zestawie znajduje się miska dla pojemności 3,9 litra mieszania. Jego stożkowy kształt pozwala na pracę nawet z najmniejszych ilości jedzenia. Na przykład, może wstrząsnąć kilka jaj do przygotowania testu łatwo. Ponadto, nie jest dzban do ubijania. Jego objętość wynosi 1,25 litra, który odpowiada wielkości konwencjonalnej mieszarce. Wśród wielu informacji, istnieje także zestaw specjalnych dysz, przez które można dokonać:

  • ubijania mieszanin ciecz światła;
  • wyrabiania ciasta;
  • przygotowania emulsji;
  • zmielenie produktów małych porcjach;
  • cięcie lub niszczarka.

Zmiana różne dyski, pani bez trudu móc przygotować żądany produkt wystarczająco szybko. Na przykład, pokroić ziemniaki na frytki i placki ziemniaczane i sera ruszt, orzechów lub czekolady.

opinie użytkowników

Wszyscy, którzy już kupili procesora jedzenie Bosch MUM 54251, utworzona z niego opinii odrębnej. Najwięcej użytkowników okazało się, że bardzo wygodne, stylowe i wysokiej jakości.

Ponadto, prawie wszystkie osobno podkreślić jego wszechstronność oraz dużą liczbę dysz w porównaniu z innymi podobnymi urządzeniami. Inteligentne urządzenie może przetwarzać różnych produktów spożywczych, nawet mimo ich stanu. Tak więc, do przygotowania mięsa mielonego nie jest konieczne rozmrażanie. Ostre noże Dysze mogą z łatwością poradzić sobie z tym zadaniem. Ale w trakcie pracy, co do zasady, są ujawnił wady, które chciałyby zmienić. Na przykład, krótki przewód wymaga, że gniazdko elektryczne znajduje się niemal obok, i to nie zawsze jest możliwe. Poza tym, on nie chowa się automatycznie, a to sprawia, że za każdym razem spędzać zbyt dużo czasu na jego skręcanie.

Niektórzy uważają, że to urządzenie jest bardzo uciążliwe. Rzeczywiście, nie jest tak naprawdę nadaje się do małej wielkości kuchni. Ale tu trzeba wziąć pod uwagę, ile instrumenty sam jednoczy. Wtedy staje się bardziej widoczne korzyści. Reszta ich opinii na temat pracy kombajnu tylko pozytywne.