196 Shares 1468 views

restauracji Moskwa „MariVanna”: zdjęcia i opinie

Informacja o dobrych instytucji szybko rozprzestrzenia się przez miasto. Bardzo atmosferyczne, wyjątkowe miejsce może zaskoczyć i Moskwa. „MariVanna” Restauracja oferuje swoje usługi, aby zapewnić jasny i ruchliwej wakacje. Jeden ma tylko jeden raz, aby go odwiedzić, ponieważ będzie to pierwsza restauracja zalecenia od przyjaciół i znajomych. Dowiedz się więcej o wszystkie jego zalety można znaleźć w tym artykule.

Lokalizacja, obsługa

Czasami trzeba wydać lat próbuje niezależnie ocenić popularnych miejsc w poszukiwaniu idealnego, a czasem tych miejscach naprzeciwko. Coraz więcej przyjeżdża do entuzjastycznych komentarzy miejscu zwanym „MariVanna”. Restauracja (Moskwa), adres, którego pasa Spiridonievsky 10A, jest odwiedzane przez ludzi z różnych gustów, zdolności i zainteresowań.

Cichy, miła atmosfera, wspaniałe jedzenie i profesjonalną obsługę do własnego gustu wszystkim, co oznacza, że każdy, kto przekroczył próg restauracji „MariVanna” chce wrócić do niego ponownie. Znajdź instytucja jest bardzo prosta. Jeśli pójdziesz na metrze, to najlepiej, aby dostać się na stację „Pushkinskaya”. W tym momencie, że wiedzą, co do zaoferowania swoim gościom, a czego nie można odmówić. Restauracja siedem dni w tygodniu. Jej drzwi są otwarte dla wszystkich, którzy chcą spędzić przyjemny wieczór od 9 rano do północy.

funkcje

Każde miasto może zaoferować listę miejsc, które są szczególnie cenione przez użytkowników. To nie jest wyjątkiem i Moskwa. Restauracja „MariVanna” pewnie utrzymuje pozycję jednego z najbardziej interesujących zakładów o wysokich standardach w swojej pracy. Dlaczego wiele osób wybiera to miejsce wśród wielu z tej samej godności? Wszystko dzięki wspaniałej atmosferze jaka panuje w jego murach. Ten przytulny, ciepły atmosfera wygra każdy i jak najbardziej cieszyć się rozrywką. Wszyscy goście są mile widziane przez przyjazny gospodyni Anna. Ponieważ „MariVanna” – miejsce stylizowane przytulne mieszkanie w nim staramy się każde wakacje jak najlepiej, zapewniając jednocześnie indywidualne uwagi i opieki.

Dom nie może być naprawdę do domu bez swoich ulubionych zwierząt domowych, a więc w restauracji „MariVanna” live mozgi Pavlusha, Peter Fish and Cat venia. Ma małą rodzinę, która uzupełnia instytucję gości. To zasługuje na szczególną uwagę i akompaniament posiłku. Nawet takie niuanse przesyłany bit nostalgiczne uczucia, ponieważ muzyka jest kilka lat temu, gdy młodzi ludzie zaczynają spotykać na dyskotekach w Abba stylu Sylwestra i zajął utwór „Poprosiłem Ash …”.

wnętrze

Instytucje wygląd co do jakości oferowanego w swoich usług. Moskwa, restauracja „MariVanna” – miejsce, gdzie oczy dostać ocenić każdy szczegół. To wszystko miało na mieszkalnej mieszkaniu. Jako podstawę wzięto kolory jasne kolory. White malowane meble, pościel, ciekawe wzory – wszystko jest w zgodzie z atmosferą ciepła i komfortu, który jest odczuwalny w restauracji.

Duża liczba elementów cute wskrzesić najskrytszych chwile z dzieciństwa. Lacy serwetki, wazony z bułeczki i ciastka, ramy obrazów, duże lampy przypominają dom babci, aw nim zawsze chcą pozostać. wnętrze i niech to może wydawać się staroświeckie, dla wielu, jest to miejsce, gdzie można uciec od zgiełku miasta i codziennych problemów.

Menu i ceny

W restauracji nie spowoduje to żadnych pozytywnych wrażeń, jeśli wszystko dobrze byłoby zanegować „więc jego” kuchnia. Definiuje jedzenie godne instytucja czy nie. „MariVanna” – restauracja (Moskwa), który rozumie znaczenie tej chwili i za każdym razem starają się doprowadzić je do perfekcji. Nie trzeba jechać daleko, aby bawić się niesamowite przysmaki. Rankiem „MariVanne” można zwariować z aromatem świeżego pieczywa. Śniadanie w tym miejscu zostanie zapamiętany puszysty omlet i słodkie serniki. nie ma takiej pozycji w menu jako „domowej roboty śniadanie”. Obejmuje on hot dog na grill, fasola w sosie pomidorowym, tostów i jajecznicy. Koszt to przyjemność na 350 rubli. W porze lunchu restauracja serwuje pożywne zupy i soczyste kaczki nogę z pewnym dekoracji – obfite, niedrogie, a co najważniejsze – niezwykle smaczne.

Wieczorem w instytucji ma również swoje własne cechy. To nie jest wstyd przynieść ukochanej, rodziny lub przyjaciół. Pod dobrą nalewkę, która jest więcej niż jeden miesiąc odbywa się w specjalnej piwnicy, posiedzenie odbędzie się na najwyższym poziomie i pozostanie w pamięci jasnych, ciepłych chwil. Fani docenią także przysmaków w restauracji „MariVanna”, ponieważ jest możliwe, aby spróbować galaretkę, oliwka, śledź, chrupiące ogórki. Ktoś naprawdę lubiłem boczek z Borodino chleba za 250 rubli, a niektóre już pamiętać kurczaka tytoniu za 600 rubli lub podudzie z jagnięciny z ziemniakami i sałatki do 750 rubli. Na deser można zamówić coś zbyt domu, na przykład, topienia w ustach „Napoleon”, która uzupełni galaretowatą dzieciństwo.

atmosfera

Instytucja może być oceniany z różnych perspektyw. Wnętrze, kuchnia, dodatkowe usługi – to wszystko jest dobre, ale ogólna sytuacja musi absorbować, lub czujesz miejsce jest niemożliwe.

„MariVanna” – restauracja (Moskwa), których zdjęcia są naprawdę imponujące, pozwalając swoim gościom poczuć się jak ścianach jego domu. Jest to idealne miejsce dla grup, ponieważ cicha muzyka w tle, życzliwość personelu, wyposażenie Beauty promować jakość i niezapomniane wakacje. „MariVanna” – restauracja (Moskwa), który wybiera się nie tylko do jedzenia, ale także otoczyć się z niezwykłą atmosferą, w którym chcesz się zatrzymać.

opinie

Najlepszą rzeczą w tej instytucji nie powiedzieć artykuły informacyjne i Real odwiedzających. „MariVanna” – restauracja (Moskwa), opinie o który zasłużył pełen pozytywnych słów. Goście twierdzą, że przytulne miejsce po prostu nie znaleźć. Przypomina każdy szczegół przyjemnych chwil dzieciństwa. Wielu powie, proste, ale bardzo smaczne jedzenie, zawsze duże porcje. Niektórzy goście nawet powiedział, że ich babcia nie zawsze można gotować takie arcydzieła, a to jest ważnym wskaźnikiem. To miejsce pokazuje ponownie jak różnorodny może być Moskwa. Restauracja „MariVanna” bez zbędnego patosu i falbanki daje niezapomniane emocje i sprawia, że prosty wieczór mały urlop.