848 Shares 7126 views

Dlaczego ludzie zalać zimną wodą? Dlaczego gwiazdy nalał zimnej wody?

Dzisiaj, amerykańskie gwiazdy jak szalony. Znani ludzie aktywnie zalać zimną wodą. Wielu zastanawia się, dlaczego gwiazdy nalał zimnej wody? I tu jest jedno: są one zaangażowane w działania, które już słyszał na całym świecie, zwany Ice Bucket Challenge. Zgodnie z obowiązującymi przepisami człowiek musi polać się od góry do dołu wiadro lodowatej wody, aby napisać ten proces na wideo i przesłać do Internetu. Celem tego działania – aby zwrócić uwagę opinii publicznej na pacjentów cierpiących na bardzo rzadkie choroby i jeszcze niezwyciężony: stwardnienie zanikowe boczne.


Międzynarodowym znana gwiazda wlano wodę zimną

Gdy już w końcu stało się jasne, dlaczego gwiazdy przelewa zimną wodą, w „Ice Bucket Challenge” chcieli wziąć udział, nawet bardzo dobrze znaną osobowość. Obejmowały one Dzhastin Biber, Mark Zuckerberg, Tim Kuk Bill Geyts Barack Obama i inni. Kampania stała się bardzo popularna nie tylko w Ameryce, ale także w Wielkiej Brytanii. Tweet przyciągnęła uwagę świata Flashmob Ice Bucket Challenge otrzymała ponad 140.000 Retweets.

Jakie jest zastosowanie hartowania w zimnej wodzie?

Jeśli będziemy kopać głębiej, dowiedzieć się, co gwiazdy przelewa zimną wodą, staje się jasne, że takie procedury są bardzo polzitelno dla ludzkiego zdrowia i pomocy, aby poradzić sobie z wieloma chorobami, poprawiają termoregulację organizmu. Metoda ta była stosowana do korygowania zdrowia od czasów starożytnych. Oczywiście, ważne jest, aby zrozumieć, że aby nie pokaleczyć, należy przestrzegać surowych zasad i ściśle przestrzegać ich. W przeciwnym razie może to być efekt odwrotny.

Wylewanie z odpowiednim podejściem do niej ma pozytywny wpływ na każdy z systemów. Początkowo normalizuje metabolizm, pozostawiając niewygodne podskórnej tkanki tłuszczowej i cellulitu. W medycynie ludowej, zaleca się, wlewając w walce z zapaleniem błony śluzowej żołądka.

Po drugie, w bardzo zimnej wody zwiększa odporność hartowania. Specjaliści przeprowadzono monitoring badawczy, gdzie okazało się, że po takich zabiegach pacjenci odnotowano wzrost limfocytów i monocytów.

Po trzecie, myśląc, że to, co ludzie przelewa zimną wodą i czy należy to zrobić, ważne jest, aby pamiętać o sobie, że odpuszczanie pomaga poprawić krążenie krwi. Jest to rodzaj profilaktyki nadciśnienia, żylaków i innych poważnych chorób.

Im bardziej użyteczne utwardzanie?

Wylewanie wody z lodem generalnie poprawia kondycję organizmu ludzkiego: objawy depresji odejść, zmęczenie znika. Zimna woda ma bardzo pozytywny wpływ na niektóre części mózgu, które są odpowiedzialne za regularne produkcji noradrenaliny, w rzeczywistości pomaga przezwyciężyć depresję.

Dziś wielu źródeł medycznych na pytanie, dlaczego ludzie przelewa zimną wodą, daje jasne i wyczerpujące odpowiedzi. Według lekarzy, ze względu na znaczną redukcję procedury włókien mięśniowych poprawia krążenie limfy. Stan skóry i włosów również wraca do normy. Czuje przypływ odwagi, siły, jego nastrój poprawił. Ponadto, podwyższony poziom hormonu, układu nerwowego wraca do normy. Dlatego ten rodzaj „leczenie” jest wskazany dla różnych nerwic.

Jakie są przeciwwskazania podczas nalewania zimnej wody?

Rozpocząć procedurę odpuszczania cykl nie jest zalecane, jeśli istnieje jakakolwiek nawrotów. Jest wskazane, aby skonsultować się z lekarzem. Zabronione oblewania, jeśli są obecne w ropnych uszkodzeń ciała lub innych chorób skórnych. Obecność SARS jest również ważny powód, aby odmówić jego przedsiębiorstwa takiego planu.

Ci, którzy są zainteresowani, dlaczego zalać zimną wodą, ważne jest, aby wiedzieć, co następuje: procedura jest przeciwwskazane dla osób z podwyższonym ciśnieniem oka. Zaniedbując swój stan zdrowia w tym przypadku, może spowodować odwarstwienie siatkówki. Ta metoda leczenia nie jest przeznaczona dla tych, którzy są obserwowane choroby serca: tachykardia, niedokrwienie, niedostateczna. Lekarze zabronić hartowanie nadciśnienie, aktywnej gruźlicy, raka, choroby układu moczowo-płciowego. Kobiety nie zaleca się wlać w krytycznych dniach.

Co trzeba wiedzieć przy odpuszczaniu wodą w pierwszej kolejności?

Tak wynika z wylewanie zimnej wody był pozytywny, ważne jest, aby przeprowadzić procedurę w sposób regularny. Jeśli okresowo diamentowa, dolegliwości, które mogą wygrać, może ponownie o sobie znać.

Zacznij oblewania się z najwyższą ostrożnością jest konieczne. Lepiej, oczywiście, aby zacząć uciekać się do pomocy doświadczonego instruktora, aby nauczyć się materiału. Wylewanie dzieci zazwyczaj zaczyna się w młodym wieku.

Aby zabezpieczyć się przed skutkami samoleczenia, warto się wcześniej z porady lekarza. Po rozmowie z nim o tym, dlaczego zalać zimną wodą i uzyskać satysfakcjonujących odpowiedzi, można bezpiecznie przystąpić do realizacji. Wskazane jest, aby zacząć od hartowania podczas ciepłego okresu, lub rozpocząć w domu znajome otoczenie. Następnie ciało będzie w stanie chronić je przed silnym stresem emocjonalnym.

Przybysze lepiej zacząć procedurę leje, a potem stopniowo przejść do ramion, szyi z tyłu iz powrotem. Początkowo, pożądane jest, aby temperatura wody było w granicach 30 ° C, stopniowo obniżono do 15 ° C, a po ostatnim czasie przyzwyczajania może wynosić do 10 ° C

Co to jest najlepszym podejściem do tematu perfuzji?

Powstaje pytanie, dlaczego Amerykanie zalać zimną wodą, sytuacja jest wyjaśniona. Jak rosyjskiego podejścia do tego problemu? Powinna ona odzwierciedlać głębiej. Wielu rosyjskich ludzie żyją pod hasłem „zdrowym ciele – zdrowy duch”, ale dlatego, że dla nich to swego rodzaju „test” jest po prostu sposobem na sprawdzenie siebie i równolegle do poprawy stanu swojego ciała.

Zastanawiasz się, dlaczego nalał zimnej wody, ważne jest, aby dowiedzieć się, jak podejść do wdrożenia tej procedury. Zwykle przed rozpoczęciem rozgrzewki mięśni. Można zrobić cykl kuca lub jakiekolwiek inne ćwiczenia. Pojemniki z uzdatnionej wody pożądanej temperatury jest umieszczony w dogodnym miejscu. Wodę nabrał kadzi i wylano do różnych obszarów ciała. Należy zacząć od stóp. Manipulacje są wykonywane płynnie. Na ich końcu, aby wytrzeć ręcznikiem.

Tradycyjnie, źródła, gdzie informacje są dostarczane, dlaczego przelewa zimną wodą, a także wyjaśnia, że procedura jest warto robić rano i wieczorem. Objętość użytej wody może być stopniowo zwiększana. Po granicznej lęku podczas nalewania wody o temperaturze 10 ° C i poniżej przezwyciężenia można bezpiecznie kontynuować do kąpieli w otworze.