755 Shares 3743 views

Trochę lekcja: jak wiązać pas na kimono

W niektórych rodzajach sztuk walki pas na kimono pokazuje stopień opanowania zawodników do ich koloru. Oprócz tej funkcji, ma też Bole ważne zadanie: utrzymać marynarkę od orki, pozbawiając tym samym przewagę wroga w zdobyciu. Jednocześnie do zamocowania pasa powinno być tak, że nie zakłócają sportowca. Złożoność tej operacji jest to, że pas taliowy ma długość od 3,2 do 2,8 metra.

Należy pamiętać, że aby naprawić wiązana węzeł ma własną technikę. Składa się z kilku etapów. Najpierw trzeba złożyć na pół, aby określić środek skrzydła. Po tym, wyciągnął przed siebie tak, że ośrodek był naprzeciwko pępka. Na lepsze mocowanie bagażnika jest owinięty dwukrotnie: końce są dostał za niego i crossing over, ponownie owinięty dalej. Należy również upewnić się, że koniec będzie mieć taką samą długość. Wynika z tego, że odpowiedź na pytanie, jak zawiązać pas na kimono, nie jest szczególnie trudne, najważniejsze – nie rozciągnąć łagodnie. On musi otaczać ciasnym postać, ale bez nadmiernego ucisku narządów wewnętrznych i zewnętrznych mięśni ciała.

Przecinających się kończy, należy upewnić się, że lewica będzie w prawym górnym rogu, a następnie jest on przekazywany łatwo od dołu do góry przez dwóch warstw materiału. Następnie w lewo owinięty wokół końca w prawo, który jest stale na dole, i zrobić piękny i trwały montaż. W tym układzie występ powinien być ściśle poziome. Kończy się proces ostrożny wyciągając na końcach w przeciwnych kierunkach.

Zastanówmy się teraz, jak zawiązać pas na kimono, tak aby dopasować wygląd ogólnej estetyki sportowca. Aby to zrobić, należy zaznaczyć kilka ważnych niuansów:

  • wystające końce usytuowane w dolnej części powinien być dłuższy niż krawędzie płaszcza, ale nie poniżej kolana;
  • Idealna długość ustalonych zasad jest od dwudziestu do trzydziestu centymetrów;
  • Końce koniecznie musi być taka sama, ponieważ są wschodnie wierzenia, zidentyfikować harmonii ciała i ducha sportowców biorących udział w sztukach walki.

Po pełnym zrozumieniu jak zawiązać pas na kimono i skutecznego rozwiązania problemu, można iść na siłownię. Podczas lekcji niezbędne do ciągłego monitorowania stanu obiektu, w szczególności jego niezawodnego mocowania. Jeśli skrzydło już nie wyglądać tak jak powinno to, że jest lepiej, aby zatrzymać działanie i związać go, postępując zgodnie z instrukcjami powyżej.

Interesującym punktem jest to, że po uzyskaniu wiedzy teoretycznej na temat jak zawiązać pas na kimono, w praktyce mogą wystąpić pewne trudności. Fakt, że obecnie działania te produkują raczej niewygodne. Dlatego lepiej jest ćwiczyć na jego znajomy lub sparing partnera. Oczywiście, nie można przestać być praktykowane na siebie (na przykład przed lustrem), aby zabezpieczyć uzyskane wyniki.

Pozostaje to, aby powiedzieć, że wiążąc pas do kimona proste jak wiążąc węzeł do remisu, więc stała praktyka, prędzej czy później doprowadzi do sukcesu.