166 Shares 1965 views

Wyświetlacz LED Way rynku: jak to działa

Na dzisiejszym rynku istnieje wiele algorytmów oceny warunków rynkowych, które są złożone i moc. W przeszłości, coraz więcej przedsiębiorców uciekają się do stosowania wskaźnika rynkowego sposób (w języku rosyjskim, co oznacza „drogę rynku”).


Co to jest

Korzystanie z wyświetlacza LED Way Rynku, przedsiębiorcy mogą dość dokładnie przewidzieć dynamikę i trendów zmian cen rynkowych, a także określić optymalną lokalizację dla stanowisk. Widoczna zaletą wskaźnika są bardziej dokładne sygnały, w porównaniu z klasyczną „Stochastic” i MACD. Ponadto, kilka inny w pozytywny sposób, a jej podstawowe zasady.

Wyświetlacz LED Way rynku: jak to działa

Okno algorytmu znajduje się poniżej poziomu cen. W nim można zobaczyć zestaw kolorowych linii i histogramem. Dla linii trendu spotyka krzywą pomarańczową (algorytm krzywej bazowej). Tendencja wzrostowa wydaje się jasne zielone i zielone linie krzywe, a w dół – Lilac i różowy. Sprawdzenie ważności sygnałów algorytmu za pomocą histogramu.

Zainstalować i skonfigurować optymalne ustawienia Market Way

Proces instalacji jest bardzo prosty, a wskaźnik nie będzie powodować problemy nawet dla początkujących użytkowników. Aby rozpocząć pracę z algorytmem jest to konieczne, aby go uaktywnić. Dopiero po tej operacji można przejść do parametrów okiennych.

Droga rynku monitorów LED ma następujące główne parametry:

  • IdMain – rysuje krzywą trendu w funkcjonowaniu okienku wskaźnika.
  • IdBear – Ustawianie parametrów krzywych tendencję spadkową.
  • IdBull – Ustawianie krzywych tendencje wzrostowe.
  • IdArray – wygładzanie krzywych w oknie. Wygładzając może pozbyć się hałasu na rynku i zmniejszyć ryzyko fałszywych alarmów.

Powodzenie algorytmu zależy od poprawnej optymalizacji, więc należy wykonać pewne zalecenia. Wyświetlacz LED Way Market może początkowo wydawać się zbyt skomplikowane. Warto wspomnieć, że inteligentnie dostosować prace wskaźnik jest dość trudne, więc jest zalecane, aby rozpocząć pracę nad ustawieniami domyślnymi.

Cechy aplikacji w

LED wyświetlacz Market sposób można wykorzystać na trzy sposoby. W pierwszym przykładzie wykonania, w celu wykrycia pozycji niebieskich kropek. Tak więc, gdy umieszczenie punktów na krzywej pomarańczowy niezbędnym do utworzenia stanowiska do zakupu, a jeśli niebieskie kropki pod krzywą pomarańczowego – krótkie pozycje.

Druga metoda polega na ocenie sytuacji rynkowej, w zależności od położenia histogramu względem zera. W przypadku kolumn lokalizacji poniżej zera, pod warunkiem, że trend pomarańczowy krzywa rośnie – ten sygnał do produkcji produktów do kupienia. Podczas umieszczania kolumny poniżej zera i trendów na pomarańczowym krzywej spadku – trzeba tworzyć elementy zamówienia sprzedaży.

Istotą trzecich (najbezpieczniejszych) sposobów wykorzystania Drogę rynku jest skupić się na trzech sygnałów. Istotą tej metody jest następujący:

• Tendencja krzywej pomarańczowego.

• przecięcia pomarańczowa i zielona krzywych.

• Niebieski odcień histogram i jego lokalizacja pod znakiem zero.

Dla początkujących użytkowników zaleca się używanie konta demo algorytm Szczegółowe informacje na temat wszystkich zawiłości konfigurowania i korzystania z algorytmu.

Główną zaletą jest wyświetlacz LED Way Market i dobre prognozy

Zgodnie ze swoją naturą, Market Way wskaźnik – to bardzo złożony algorytm oscylator do głębokiej analizy technicznej. Niewątpliwą zaletą tego algorytmu jest w stanie wyświetlać zarówno siły byków i niedźwiedzi, a także zdolność do śledzenia punktu osłabienia kupujących i sprzedających.

Również wyświetlacz Way Market LED pozwala na monitorowanie (średnia ruchoma) obecny trend. Dlatego też, oprócz prostego pomiaru siły, może to być dość dokładnie określić trend-line.

Dzięki wszystkich powyższych cech, Market Way wskaźnik – jest to skomplikowane, silne wskaźniki systemowe, które mogą być łatwo aktywowane w celu ustalenia taktyki handlowe.

Strategia Market Way

Algorytm umożliwia strategii wykorzystania w dowolnych części ramki czasowej. Jednak, ze względu na niski poziom hałasu na rynku, posiada wyświetlacz wady wskaźnik Way Rynek: zalety zrobić starszych oferentów. Rozważmy podstawową strategię algorytmu:

sygnał kupić:

1) Czerwona linia w środku wskazuje na tendencję wzrostową na rynku, począwszy powyżej zera.

2) byki linia zielony kolor powinien być usytuowany w taki sposób, aby przejść przez linię średniej ruchomej (ciemno zielony), od dołu do góry lub jest nad nią.

3) nosi Linia (ciemno różowy) przecina powyżej średniej ruchomej linii (niebieski) lub znajduje się powyżej niej.

Nie Minimalna wartość świecy sygnału nie powinien ustawić kolejność „stop”. Nie będzie również prawo do zakładania go na wartościach lokalnych minimów i maksimów. Jednak większą zaletą jest ustawiony na „stop”, gdy sygnał iskra osiągnie minimalną wartość po jego zamknięciu. Zysk równa równa „stop” sygnał.

Sygnalizować kupić:

1) trend spadkowy na rynku – czerwona linia na środku odbywa się pod zera.

2) linia Bulls przecina linię średniej ruchomej jest w dół lub pod nią.

3) opiera się wiersz umieszczony poniżej średniej ruchomej lub przecina się z góry na dół.

skuteczność

Praktyka wykazała, wyświetlacz LED Way Market został przetestowany pod kątem wydajności poprzez monitorowanie dziewięć par walutowych. Odkrycia były nie więcej niż 3-4 razy w transakcji. W rezultacie, przedsiębiorca będzie mógł dokonać 20 udanych transakcji. W tym przypadku, wszystkie otwarte transakcje zostaną zamknięte na cały dzień z powodu niskich dochodów (20-30 punktów).