155 Shares 5124 views

Skuter kask z ogrzewaniem szklanego – niezawodna ochrona

Skuter konieczne nie tylko do poruszania się na zaśnieżonych miejsc, ale także do uprawiania sportów. Jaki jest pierwszy, że druga jest związana z pewnym ryzykiem. Przy dużej prędkości, można wypaść z siodła, uderzył głową o gałąź lub ogorzały twarzy. Aby zapobiec wypadkom, konieczne jest użycie specjalnego zabezpieczenia. Skuter kask z podgrzewanym szkła pozwoli dojść nie tylko bezpieczniejsze, ale również wygodne.


Czy mogę używać kasku na motocyklu

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ten sprzęt nie jest coś różni się od elementu motocykla. Rzeczywiście, przy zastosowaniu tych samych materiałów, konstrukcja jest podobna. Ale w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby umieścić na skuter zamiast motocykla kask, lub nawet gorzej dla skutera. Warunki jazdy na rowerze i jego krewniak zimy są bardzo różne, więc ochrona jest przeznaczony do wykonywania różnych zadań.

Gdy temperatura spada poniżej zera, jest czynnikiem zakłócającym, takie jak oddychanie. Ze względu na niego, od razu na kondensację szkła, które następnie zamienia się w lód. Specjalna folia, która jest zainstalowana w kaskach dla motocykli, a nie ratowanie w niskich temperaturach. Dlatego ochrona taka nie nadaje się do jazdy po śniegu. Ale skuter strój sprawia, że okulary mgłą. Wynika to z zastosowania specjalnych technologii.

cechy konstrukcyjne

Skuter kask z ogrzewanej szybie jest umieszczony tak, że w zimie to było wygodne. Składa się z następujących elementów:

  1. Twardy plastik.
  2. Wpływ materiał chłonny.
  3. Miękka wyściółka dla komfortu.
  4. Podwójny wizjer.
  5. Ochrona oddychania.
  6. element grzejny.

Wszystko to razem sprawia, że jasne mętnej powierzchni. Dodatkowe szkło tworzy warstwę powietrza oraz specjalny występ nie wchodzi na oddychanie wizjerem. Jeśli warunki są zbyt trudne, można włączyć grzejnik. Nie zamrażać szyby nawet w temperaturze -40.

Rodzaje kaski skuter

Skutery są wykorzystywane do różnych celów. Dlatego różne i kaski. Są one podzielone na następujące rodzaje:

  1. Integral.
  2. Motocross.
  3. Modulator.

Pierwszy typ można nazwać uniwersalnym. Różni się ona od wszystkich wysokim poziomem komfortu. Może być stosowany do każdego rodzaju napędu. To szef jest całkowicie chroniony. Dużą zaletą całek jest to, że często są wyposażone w specjalne stacje interkomu. To znacznie ułatwia przemieszczanie się zespołu.

Crossover skuter kask z podgrzewanym bardzo łatwe do odróżnienia. On agresywnie wystający podbródek i przyłbicę. To dlatego, że tego rodzaju ochrony dla sportu i ekstremalnej jazdy. Główne cechy – lekkość i wytrzymałość. Wygodnie jest zrobić wszystkie rodzaje sztuczek i przesunąć w dół po stromych zboczach.

Modulatory są najbardziej popularne i wygodne. Wszystko dzięki ich niesamowite cechy – zawiasach przodu. Aby porozmawiać z kimś lub dobre rozejrzeć, nie ma potrzeby, aby usunąć ochronę. Wystarczy otworzyć przednią. Warto zauważyć, że choć jest to niejako z dwóch części, ale siła nie jest naruszona. element projektu, takich jak silne, podobnie jak każdy inny.

Jak wybrać

Ważnym kryterium wyboru skuter kask z podgrzewanym szkle – komfort. Jeśli głowica jest wygodne, nie zbyt mocno i nie luźny – oznacza to, że od uderzenia takiej ochrony może uratować. Co najważniejsze, nie było luzu. A konsekwencje mogą być tylko gorzej.

Skuter Kask ogrzewa siedzieć tak, aby nie przymykać opinię. To wszystko musi być wyraźnie widoczny i słyszalny. Ważne jest również, że szef nie było trudne. Jeżeli kask jest ciężki, to przy dużych odległościach może powodować zmęczenie.

Warto zwrócić szczególną uwagę na stan błony śluzowej, sprzączki, okulary. Wszystko musi ściśle przylegać do siebie i nie odbiegają. Przy wyborze lepiej sprawdzić się coraz ogrzewania, a nawet w trakcie transportu lub składowania mogło ulec uszkodzeniu.

Skuter Kask ogrzewa Vega HD185: opinie

„Vega” marka pojawiła się w 2004 roku. W tym okresie czasu miał już zyskał sporą popularność. To dlatego, że firma, którą założył, że na długo przed zaangażowany w rozwój urządzeń. „Vega” nie produkuje tylko skuter kask z podgrzewanym szkła, ale również do innych urządzeń: okulary, rękawiczki, kominiarka, płaszcze przeciwdeszczowe i inne. Według firmy, cena ma „najbardziej dostępne i niedrogie.” Dlatego możliwe jest, aby zebrać cały zestaw samego sprzętu.

Między innymi kaski skuter Vega charakteryzują się zróżnicowanym zakresie modelu i oryginalnym wystroju. Zakres ma całek krossoviki i modulatory różnych kolorach i kształtach. Jeśli jadą w regionie nie ma silne mrozy, możliwe jest, aby wybrać model bez specjalnego szkła grzewczego. Takie towary będą tańsze.

Musimy zawsze pamiętać, że kask – jest to główny element wyposażenia do jazdy na skuterze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze i nie można pominąć. Kaski „Vega” – jest to bardzo wysokiej jakości produkty w rozsądnych kosztach.