120 Shares 5524 views

Jak narysować 3D Rysunki: sztuczek handlu.

Objętościowe rysunków 3d – nowy kierunek w dziedzinie Street (graffiti),. Szokujące fantastyczne złudzenie stopami, zaciera granicę między obrazem a rzeczywistością. Nic dziwnego, że współczesna sztuka tak szybko uzyskała szeroką gamę wentylatorów. Jest popularny nie tylko wśród zdumionych obserwatorów, ale także wśród początkujących artystów amatorów, z których każdy musi się zastanawiać , jak nauczyć się rysować 3D rysunki. Warto pamiętać pierwszą ważną zasadę – nawet najbardziej spektakularne arcydzieł malarstwa 3D pojawi się na papierze, a dopiero potem znajdzie swoje miejsce na ulicach miasta.


Aby dowiedzieć się, jak utworzyć obraz figury trójwymiarowe na płaskiej powierzchni, użytecznej wiedzy ze szkoły wizualnej oprogramowania geometrii, a pomóc w tym artykule, z którego będzie można nauczyć się rysować 3D Rysunki na dwóch rodzajach powierzchni: na papierze i na bruku.

1.Berem papier zwykły ołówek HB gumka. Na kartce farby zacząć od najprostszych kształtów geometrycznych, na przykład, niech to będzie trójkąt, koło i kwadrat. Teraz, przypominając klas geometrii (projekcji obrazu w trzech osiach współrzędnych), konwertować te geometryczne kształty w organizmie: stożka, kuli i sześcianu, odpowiednio.

2. Druga zasada jest taka, że trzeba się nauczyć, aby zrozumieć, jak wyciągnąć 3d rysunki – to gra światła i cienia. Rzeczywiście, w pierwszej strefy postać odlewu, sprawia, że ta optycznie pomiarowej. Teraz, korzystając z drugą regułę, wybierz kierunek, z którego światło spadnie na naszych malowanych przedmiotów. I na tej podstawie, zaczynają cieniu, pamiętając, że z jednej strony postać, która jest bliżej źródła światła przeznaczonego być lżejszy niż odwrotnie. W procesie przemieszczania się z cienia ciemną stroną dla światła. Jeśli zdecydujesz się wysłać do źródła światła z przodu na zdjęciu, a następnie pozostawić na środku jasnego obiektu stopniowo równomiernie cieniowania kształtem do konturów. Po tym zwrócić rzucania cienia. Cienie figurach zawsze będą po przeciwnej stronie w stosunku do światła.

3. Po opanowaniu pierwsze lekcje i zrozumieć, jak risovat3d rysunki na przykładzie prostych figur trójwymiarowych, będzie stopniowo przejść do bardziej poważnych i złożonych obrazów trójwymiarowych. I to będzie możliwe, aby spróbować rozcieńczyć kolor czarno-białych rysunków.

4. Dowiedziawszy technikę myślenia przestrzennego , a opanowanie umiejętności rysowania trójwymiarowego, można łatwo zrozumieć, jak risovat3d rysunki na innych powierzchniach. Aby to zrobić, należy użyć kolorową kredę i farby w sprayu. Przygotował szkic na papierze, najlepiej jest podzielić siatkę na małe równych kwadratów. Tak będzie łatwiej rubbings i siatka pozwoli tak dokładne, jak to możliwe, aby przenieść obraz na papier na asfalcie.

Istnieje kilka sztuczek, które należy pamiętać, aby zrozumieć, jak wyciągnąć 3d rysunki na chodniku:

– Umieścić na rysunku powinna być gładka i przygotowane (dokładnie wyczyszczone możliwie małych odłamków).

– Prace nad obrazem najlepszy w mętny lub zachmurzone.

– A jednak, więc trzeba trzeć palcami kredowe (do mocowania), uzbrój się wcześniej z plastikowych toreb w celu ochrony palców przed ścieraniem …

– Podczas pracy na wzór trzeba poruszać w górę iw dół. Należy unikać prorisovyvaniya jasne gładkie kontury i obraz swojego koloru tła powinny być możliwe do koloru powierzchni drogi, na którym będzie pracować.

– Ważne jest również, aby odgadnąć rozmiar obszaru okupowanego, że rysunki są do 3d wydłużone proporcje i imponującą skalę … I, oczywiście, nie możemy zapominać, że obraz pojawi się trójwymiarowy tylko jednym określonym pozycję.

Więc teraz wiesz, jak narysować 3d rysunków na papierze i asfalcie, a my możemy tylko życzyć wam szczęścia w tym interesującym faktem!