195 Shares 7137 views

Justin Bruening: biografia

Justin Bryuening – amerykański aktor i model. W telewizji i filmach, zaczął pojawiać się, gdy w 2003 roku przeszła casting do roli Dzheymi Martina w dzień telewizyjnym serialu „All My Children”, która później przyniosła mu nagrodę „Soap Opera Digest Awards” za najlepszy debiut. Pod koniec 2007 roku, niedługo po odejściu z serialu, dostał rolę Mike Tracer w nowym remake'u popularnego serialu telewizyjnego 80s „Knight Rider”. W 2011 roku Tyler Barrett grał w serialu "double", aw 2013 roku dołączył do kasty serialu "Ravenswood" (spin-offu "Pretty Little Liars").

wczesne lata

Justin Bruening urodził się 24 września 1979 roku w miejscowości Saint Helena w stanie Nebraska. Dorastał w małej miejscowości o liczbie mieszkańców około 90 osób. Chłopiec ukończył liceum z zaledwie dziewięciu kolegów.

kariera

Po ukończeniu studiów, Bruening przeniósł się do San Diego w Kalifornii. Pracował w mieście „McDonalda” z Escondido, położony na północ od San Diego. To gdzie harcerze talent Sue Nessel firmy Scott Copeland Międzynarodowego odkrył przyszłą gwiazdę. Wkrótce potem Justin Bruening dostał model pracy dla Abercrombie & Fitch marki.

Po pierwszej udanej operacji bohatera tego artykułu otrzymałem od firmy w kierunku szkoły aktorskiej. Dzhudi Uilson zauważyli młodego mężczyznę, casting reżyser serialu „All My Children”. Justin pierwotnie w castingu do roli Chandlera Jr., ale ostatecznie dostał rolę Dzheymi Martina. Jednocześnie, Bruening został uznany za najseksowniejszą gwiazdę telewizji w ciągu dnia.

Oprócz swojej pracy działających w telenoweli miał części bitowych w serialu „Hope & Faith” oraz w filmie „fatties”. On w castingu do roli Supermana w „Superman: Powrót”, ale w końcu dał Brandon Ruta. Pojawił się także w klipie Britni SPIRS chłopców.

2 listopada 2007 roku ogłoszono, że Justin Bruening zagra w nowym remake'u „Knight Rider” jako Mike Tracer. Po wielkim sukcesie dwugodzinnego filmu kanału NBC postanowiła kontynuować historię w postaci serii. Premiera planowana jest na sezon 2008-2009. Justin, oczywiście, również zaproszony do grupy aktorskiej.

Później, kilka ról drugoplanowych grał Dzhastin Bruening. Filmy i seriale telewizyjne z jego udziałem: „Podwójne”, „Switched at Birth”, „Hawaii 5.0”, „Chirurdzy” i „Ravenswood.”.

życie osobiste

Justin Bruening zaproponował jego byłych kolegów w serialu „All My Children” Alex Hevins na planie. Pobrali się w dniu 5 czerwca 2005 r. Przed rozpoczęciem romantyczny związek, aktorzy byli przyjaciółmi od dawna. Hevins opuścił show wkrótce po Justina, a 10 sierpnia 2010 mieli córkę Lexington Grace Bruening. Dzisiaj mała rodzina żyje w pełnej harmonii.