260 Shares 8377 views

Patch do utraty wagi: szkodliwe lub pomocne?

Kobiety, które przynajmniej raz usiadł na diecie i tempo bardziej wymagający fizycznie, wiedzą, że utrata nawet kilku dodatkowych kilogramów nie jest łatwe. Podczas gdy wielu producentów tabletek, kremów i plastrów twierdzą, że jest to możliwe jak najszybciej pozbyć się znienawidzonego cellulitu i tkanki tłuszczowej, bez specjalnego wysiłku. Jednak nie ma dowodów, aby potwierdzić lub obalić to, dzisiaj nie istnieje. Plastry medyczne na pierwszy rzut oka może wydawać się nieszkodliwe narzędzie do pozbycia się dodatkowych kilogramów i „skórki pomarańczowej”.

Bliższe przyjrzenie się, jak zastosować poprawki do utraty wagi na organizm człowieka. Zacznijmy od tego, że producenci lubią się chwalić, że ich produkty są wyjątkowe i niepowtarzalne. Plaster do utraty wagi – alternatywny sposób, aby zmniejszyć ciężar. Nie trzeba ściśle przez godzinę, aby brać suplementy i specjalne tabletki. Wystarczy przykleić plaster i dbać o biznesie. Zastąpienie poprawki powinny być przeprowadzane raz dziennie.

Plaster odchudzanie zazwyczaj składa się z następujących składników:

  • Guarana (substancja roślinna). Jest to swego rodzaju stymulantem, który przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie.
  • Chrome. To pozwala tłumić apetyt i normalizuje poziom cukru we krwi.
  • Garcinia Kambodży. Posiada zdolność do blokowania węglowodanów.
  • 5-HTP. Przyczynia się do przyspieszenia przemiany materii, podnosi nastrój.
  • Olej lniany. Poprawia serce i układ krążenia.

Pomimo faktu, że badania połączonego wszystkie powyższe składniki, z zauważalną poprawę metabolizmu, to nadal nie przeprowadzono żadnych poważnych eksperymenty potwierdzające ich wysoką skuteczność w zwalczaniu nadwagi.

Zwykle plaster do utraty wagi nie są szkodliwe dla ludzkiego zdrowia, ale w niektórych przypadkach może wystąpić pewne skutki uboczne. Po pierwsze, ich chemia składowe są w kontakcie ze skórą wrażliwą mogą powodować podrażnienia i zaczerwienienie.

Ponieważ badania na temat wpływu związków chemicznych na organizm człowieka, nigdy nie została przeprowadzona, patch do utraty wagi nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiących piersią.

Ponadto, zmniejszenie masy ciała za pomocą specjalnych plastrów – Nie jest to tanie przyjemności. Zestaw plastrów przez okres do 30 dni, będzie kosztować około 50 dolarów. Oznacza to, że w roku, dla takich produktów musiałaby wydać co najmniej 600 $.

Nie trzeba wierzyć w cuda. Wiele kobiet wierzy, że przy użyciu łaty mogą szybko i bezpiecznie opuścić 10, 20 i 30 kg nadwagi na dobre. W rzeczywistości, wszystko jest nie tak. Jest to niemożliwe, aby zmniejszyć wagę przy użyciu tylko jeden plaster. Bardzo ważne jest, aby dobrze wymieszać zbilansowanej diety o umiarkowanej aktywności fizycznej. Główną zasadą odchudzania pozostaje niezmieniona. Jest to spalić więcej kalorii dziennie, niż można spożywać z pokarmem. Zdrowe jedzenie, sen siedem godzin i regularne ćwiczenia – wszystko to pomoże Ci stać się bardziej smukłe i atrakcyjne.