762 Shares 3270 views

Jak olej palnik wykonany własnymi rękami?

Aromaterapia pochodzi z powrotem w czasach starożytnych. Zasady leczenia zapachami stosowane w Egipcie, Grecji, Indii, Chin i innych krajów azjatyckich. Stopniowo ten trend rozprzestrzenił się w Europie i Ameryce. Wiadomym jest, że olejki eteryczne mieć relaksujący, kojący, działanie przeciwzapalne. Można znaleźć odpowiedni zapach i cieszyć się, że jest całkiem realne, aby urządzenie na dostawę oleju (który jest nazywany „palnik olejowy”) z własnymi rękami.


urządzenie

Prosta konstrukcja pojemnika z olejku i elementu grzejnego – to palnik olejowy. Ręce to urządzenie zostało wyprodukowane (omówione wcześniej) w starożytnym Egipcie i Mezopotamii. Jest to lampa konwencjonalne, w którym umieszcza się niewielką pojemność (z ceramiki, szkła i innych materiałów naturalnych) – w nim olej kapie z różnych traw z dodatkiem wody.

Można zauważyć, że w chwili obecnej zasada urządzenia jest prawie nie zmieniło, ale urządzenie jest również stosowany jako dodatek do wnętrza, jako urządzenia oświetleniowego lub dysk flash.

typy urządzeń

Palnik olejowy (własnymi rękami, można dokonać bardziej prosta wersja) jest z następujących typów:

  • Klasyczny przyrząd. Najczęstszym urządzenie składa się z miski z wodą, olejem, który jest ogrzewany przez świecę.
  • Elektryczny palnik olejowy. To urządzenie różni się od proobraztsa tym, że element grzejny jest używany jako zwykły oświetlenia światła, działających od sieci. Ponadto, urządzenie to służy do miękkiego oświetlenia w pomieszczeniu.
  • Palnik olejowy z urządzeniem ultradźwiękowym. Zasada działania tego urządzenia jest znacznie różni się od poprzednich typów. Tu olej jest podawany do dyfuzora w którym odparowuje się pod wpływem ultradźwięków. Ten palnik olejowy (z ich rąk, takie urządzenie byłoby trudne w produkcji) nie wywołuje żadnych skutków zapachy, takie jak Świecę, że jest bezpieczny, bo nie ma wody wykorzystane, który przez nieostrożne obchodzenie się może prowadzić do zwarcia w sieci. Ponadto urządzenie ekonomicznie, ponieważ olej nie rozcieńcza się i natychmiast wchodzi do dyfuzora.

Jak zrobić lampę zapach z rąk?

W celu dokonania takiego urządzenia przez siebie, może trzeba te materiały i narzędzia:

  • cyny podłużne;
  • mała świeca;
  • nożyczki metalowe;
  • Pialat lub innego odpowiedniego naczynia;
  • Klej dekoracja (bernikle, morskie kamienie i inne materiały).

Jest to bardzo łatwy sposób, aby dokonać takiego akcesorium jako palnika olejowego, własnymi rękami. Master Class jest pokazany poniżej.

Przy wyborze banku zwrócić uwagę na fakt, że górna jej powinna być gładka. Poniżej, w bocznej powierzchni, konieczne jest, aby zrobić mały otwór, przez który świeca jest umieszczony. Piala lub inne naczynia musi pasować do górnego otworu w naczyniu, tak, że pojemnik jest stabilny położenia. Powierzchnia banków mogą być urządzone przy użyciu różnych materiałów i klejów według własnego uznania. Następnie można ustawić miskę na słoiku, napełnić go wodą i dodać kilka kropli oleju.

To urządzenie ma dobre działanie uspokajające i rewitalizujący. Ponadto, niektóre olejki eteryczne (na przykład, sosna) dezynfekcji powietrza. To urządzenie może być montowane w dowolnym miejscu w domu i cieszyć się przyjemny zapach.