892 Shares 4573 views

Wise lapis lazuli. właściwości kamienia

Lapis jest uważany za bardzo piękne i atrakcyjne kamień wszyscy jego wyjątkowość mogą być uznane tylko w słońcu, sztuczne światło wyczerpywania minerału, a nie odtwarzać wszystkie ich kolory. W dawnych czasach, wschodnie kupcy sprzedają rzemiosła wykonane z kamienia, nazywając go „Buchara lapis lazuli.” Jak oparzenia, przeciwzapalne i przeciwbólowe stosowane lazuryt.

Właściwości kamienne są niezwykle ważne i silne, a przede wszystkim będzie używał podczas noszenia wisiorka w złocie. Uważa się, że nazwa mineralna pochodzi od arabskiego słowa oznaczającego „niebo”, „niebieski” lub perski – „blue” W niektórych krajach istnieją inne nazwy: niebiański kamień, Lazurik, lapis lazuli. Główne złoża znajdują się w Afganistanie, Stanach Zjednoczonych i Rosji – w południowych Bajkał.

W medycynie ludowej od wieków używane lapis lazuli. Właściwości kamienia kierują terapeutyczny wpływ na osoby poprzez wyeliminowanie wielu psychiczne i fizyczne dolegliwości. Przy stałej sobie minerału trwale zachowane jego właściciel chętnie wzrok. Iz codziennie długo kontrolowania zwraca utraconą wizję. Obniżyć wysokie ciśnienie krwi i moc lapis lazuli. Poza kamień uspokaja nerwy, łagodzi koszmary i bezsenność. Kobiety w ciąży są również powinni nosić lapis lazuli. Właściwości kamienia ochrony przed poronienia i przedwczesnego porodu, a także ułatwienia ataku toksyczności.

Innym Warto zauważyć, że minerał jest doskonale pomaga korzonków nerwowych, astma, migreny. To wzmacnia umysł i ciało, pobudza aktywność całego organizmu. Mieszkańcy Pamir z nim zmagał się z choroby górskiej, nosić go w celu przyspieszenia gojenia się ran. Aby komunikować się z bogami w starożytnym Egipcie używano lapis lazuli. Właściwości kamień uważane za boskie, czynił to z farbą i poplamione jej szaty kapłanów. Leki dodano z proszku mineralnego, piously sądzić, że usuwa z organizmu wszystkie toksyny.

Kamień szczerość i przyjaźń – to nazywa się również jako lapis lazuli. Meble wnętrze pokój sytuacja, ubrania rozmówcy, jego zachowanie może być dużo powiedzieć, ale oferując minerał prezent mówi sam za siebie, a potem słowa do niczego. Prezent Lazuryt symbolizuje przejaw szczerej przyjaźni, dobrych intencji, uczciwości i otwartości, dlatego jest często przedstawiane w negocjacjach na spotkaniach biznesowych.

Uważa się, że oczyszczają aurę negatywnych myśli, stare urazy i złych uczynków, nagromadzone przez całe życie, jest w stanie tylko z lapis lazuli. Zdjęcia biżuterii pomogą ustalić wybór odpowiedniej opcji. Wisiorek, bransoletka, pierścionek lub kolczyki z wkładką wykonaną z minerału zawsze będzie chronić właściciela i polecić go na właściwą drogę. Kamień przyczynia się do rozwoju duchowego, tak często stosowane przez joginów podczas medytacji. lapis lazuli, budzi w człowieku współczucie, umiejętność przebaczania przestępstw, odczuwać ból innych. Wykonaj polecenia kamień człowiek może stać się mądry. Minerał ten jest odpowiedni dla prawie wszystkich znaków zodiaku, zwłaszcza Strzelec, Koziorożec jest przeciwwskazane.