109 Shares 2150 views

Ślub na charakter ich własnych rąk: wybór lokalizacji, opcje dekoracji namiot budowa

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu ludzi, więc jej organizacja wymaga szczegółowego przygotowania i koszty finansowe. Ważnym aspektem przygotowań do wesela jest wybór miejsca.


ślub na wolnym powietrzu

Duża liczba ludzi przyciąga do wesele na wsi. Organizacja tego wydarzenia powinny być odpowiednio zaplanowane. Wybierając miejsce na miejskim parku, należy zauważyć, że wokół może być dużo obcych, którzy chcą oglądać ceremonię. Wśród nich może być Unlovable osoba.

Jeśli witryna jest pełen obcych, na ślub w przyrodzie nie jest odpowiednia, można wybrać miejsce na wesele w przyrodzie, wypełnionej ciszą i trzymać uroczystość ślubną w kraju lub w podstawy rekreacji obszaru, który jest pod ochroną.

Na wesela, można wynająć działkę lub domek.

ceremonia ślubna

Ślub na charakter, z rąk ich realizacji, zakłada również ceremonia przeprowadzona przez pracowników rejestratora bezpośrednio z zewnątrz. Powinieneś wiedzieć, że ta uroczystość może kosztować znacznie więcej niż standardowe. Jest możliwe, aby zwrócić się o pomoc agencji, może również wykonywać wszystkie prace przygotowawcze z ich rąk.

Aby opuścić ceremonię ślubną i to było świetne, warto posłuchać rad:

 • Umieścić utwór na czerwono na trawie.
 • Po bokach, miejsce przewodniczy na nim.
 • Skonstruować lub zamówić łuk kwiat, na podstawie których zostanie wykonana ceremonię ślubną.
 • Pięknie udekorować stół weselny.

Dokonywanie ślub w przyrodzie

Prześwit jest ważnym elementem, który zawiera ślub w przyrodzie. Z rękami bez większego wysiłku naprawdę narysować piękny i świąteczną uroczystość ślubną. Aby to zrobić, po prostu trzeba mieć chęć, poczucie odpowiedzialności i niezbędną wiedzę.

Tematem przewodnim gali, można wybrać owoce. Wazony wypełnione różnymi drzewami owocowymi zdobi je stworzyć wspaniały świąteczny wnętrze.

Różne elementy wystroju w delikatnych barwach w stanie dodać atmosferę uroczystości ślubnych nutami czułością. Mogą też zwiększyć piękno nowożeńcy sukienki.

Najbardziej prosty i popularny sposób projektowania odnosi dekorację z balonów. Są one w różnych kolorach i rozmiarach, można podzielić na strefy dla nowożeńców, zaproszonych gości, pracowników i innych.

Pod koniec wakacji faktycznie zastąpić fajerwerki, strzelając w niebo wielobarwne balony oprócz latarni powietrza.

Ślub na charakter organizacji, która wymaga należytej uwagi, mogą być ozdobione świeżymi kwiatami. Ten projekt nie jest tani, ale wygląda świetnie. Zaleca się, aby zatrzymać się na wybór kolorów, nie ze skłonnością do szybkiego więdnięcia, ozdobić je wszystkie obrączkę.

Inną opcją rejestracji, które mogą mieć ślub w przyrodzie, z ich realizacji ręce, jest ozdobiony świecami. Są one w stanie dać świąteczną atmosferę, aby stworzyć romantyczny nastrój i wspaniałą atmosferę wakacji. Nie zaleca się umieścić dużą liczbę stołów i świece prostu zrezygnować z tradycyjnego oświetlenia, ponieważ nie może w pełni zapewnić niezbędne dostawy energii. Powinieneś wiedzieć, że świece mogą łatwo zapalić suche liście drzew i nie zapomnieć o środkach bezpieczeństwa. W pewnych warunkach pogodowych, świece jako element dekoracji zaleca, aby nie używać w ogóle.

Ślub na charakter, własnymi rękami ładnie i elegancko, często nie może obyć się bez obecności wstążki i akcesorii w różnych kolorach. Oni doskonale pasują do wszystkich wybranych elementów wystroju.

Odwiedzenie ślub można połączyć kilka rodzajów rejestracji. Aby przeprowadzić sesje zdjęciowe i gościom rozrywki wakacyjnych można zbudować huśtawkę. Oprócz rejestracji zaleca się stosowanie zwierząt, ozdobione wstążkami i wieńcami.

Namioty dla Wedding

Wesele w namiocie jest idealnym wyborem dla tych, którzy postanowili zorganizować ślub na łonie natury. Jeśli poprawnie odebrać i wyposażyć, naprawdę wydać obchody w całym miesiącach roku.

Namioty na wesela mają swoje zalety i wady.

Zalety namioty weselne

 1. Namioty są świetne na wesela z wielu gości, ponieważ mogą one posiadać wiele osób.
 2. Namiot na ślub rzeczywiście umieszczone w każdym pięknym miejscu, zgodnie z życzeniem bohaterów okazję.
 3. Konstrukcja namiotów jest ruchoma, może być otwarty, zamknięty w zimie w lecie.
 4. Namioty są odporne na kaprysy pogody i może zapewnić ochronę przed różnymi przejawami.
 5. Namioty mogą być ozdobione wykonując swoje własne preferencje, wprowadzenie do praktyki umiejętności artystycznych.

Upadki w namiocie ślubu

 1. namiot ślub jest ustawiony bezpośrednio na ziemi, nie ma seksu. Konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem o podłogi z drewna lub linoleum.
 2. Namioty nie są świadczone przez obecności światła, należy zadbać o to wcześniej.
 3. Zostały zaproszone do korzystania z toalety, znajduje się na ulicy. Może to spowodować ich niezadowolenie.

Kraj wesele, które odbyło się w namiocie, ma więcej zalet niż wad.

Pomysły na ślub

Camping jest możliwe do wykonania różne pomysły na wesela, dając wolną rękę do własnych fantazji. Naprawdę zorganizować wesele lub imprezę kostium na dany temat. Ślub na naturę, z ich rąk do perfekcji, daje młodym szanse odebrać na weselu każdy interesujący temat.

Wesela mogą być utrzymywane w stylu pirackim, przepojona duchem wolności. To może być nasycony szlachetności szlachty lub luksusem Wschodu. Na świeżym powietrzu można zastosować w praktyce działki ukochany bajkę, piłka królewską lub zorganizować uroczystości z obecnością tradycji narodowych.

Wesela na plażę oraz ze stylu marynistycznym: muszle turkusowe i odcienie kolorów.

Uzupełniają program wesela są artyści gości, muzyków i animatorów, w stanie stworzyć świąteczną atmosferę zabawy.

Porady dla wesele

Aby zorganizować uroczystości ślubnych na najwyższym poziomie, zalecane jest, aby zwrócić uwagę na następujące zalecenia:

 • Trzeba kupić skuteczne środki do zwalczania owadów, ich zawiodły inwazja niekorzystnie wpływać na przebieg uroczystości ślubnej.
 • Musisz kupić namiot weselny schronienie przed upałem lub kaprysami pogody.
 • Do transportu zaproszony na ślub jest zalecany do wynająć autobus jest najtańszym środkiem transportu.
 • Porady, aby dopływ wody w przyrodzie może być stosowany w dużych ilościach.
 • Nie boli, aby być bezpieczne, zabrać ze sobą apteczki, jeżeli opieka medyczna jest daleko punkt.
 • Należy rozważyć obecność oświetleniem i toaletami.
 • Trzeba wynająć sprzęt audio.

Zaleca się, aby zorganizować ślub w godzinach popołudniowych, gdy ciepło jest u schyłku. Istnieją przypadki, gdy wesele trwa do białego rana. Jeśli nie przyniesie pogodę, czas świętowania nie ma żadnych ograniczeń.

Zaleca się, aby zająć określone miejsce dla tych, którzy chcą palić, aby organizować, aby odwiedzić z dzieci były w stanie opuścić bez przeszkód ślub w dowolnym momencie.

stół ślub na charakter

Menu na weselu wymaga starannego planowania. Żywność powinna być pożywne i stanie wypełnić rezerwy energii zużytej.

W przyrodzie trudno jest obyć się bez różnego rodzaju kanapki, które są łatwe do jedzenia. Zrobić ich gotowanie na miejscu wybranym do ślubu.

Pyszne bułki pita z różnymi nadzieniami, które nie wymagają wiele czasu na przygotowania, można złapać do gustu wszystkich zaproszonych. Wedding table również nie może obejść się bez asortyment świeżych i marynowanych warzyw i dużą ilością zieleni. Sałatki, aby ułatwić ich jeść, natychmiast podawaj zalecanych porcji.

Ślub w naturze może wymagać dużej podaży żywności. Apetyt gość jest w stanie zwiększyć na świeżym powietrzu.

Rzadko niektóre wesele zorganizowane w przyrodzie, można zrobić bez grilla. Ponadto zaleca się gotować pyszne dania z grilla.

Natura powinni dać pierwszeństwo nie jest to ogromny tort i różnorodnych cupcakes, babeczki i marshmallow. Nie zaleca się przyjmować gości z nietrwałych ciastka z kremem, czekolada, która może stopić się w słońcu.

Napoje na wesele

Uroczystość ślubna jest nie do pomyślenia bez różnych napojów. można ugasić pragnienie Kwas, napojów owocowych i soków. Ani nie bez zapasu wody butelkowanej.

Doskonałe zmagania z pożądania, jak lemoniady, przygotowane w domu. Ten pyszny napój jest dość łatwe do przygotowania. Lemon jest konieczne do wypełnienia pewną ilość ciepłej wody i umieścić cukier do smaku. Można zmieniać weselne różne koktajle z owoców i jagód, orzeźwiające koktajle i mojito.

Właściwa uwaga powinna być tani ślub w przyrodzie. Można przygotować dużą liczbę pożywne, smaczne posiłki i dywersyfikacji menu weselne.

Wesela na łonie natury stanowi dobrą okazję do wspaniałe wakacje, które zaspokoją wszystkie gusta. Aby uczcić początek nowego okresu życia może być oszałamiający i niepowtarzalny.