565 Shares 4678 views

Kości Słoniowej – to jaki kolor? ta kość słoniowa


Jeśli przetłumaczyć „kość słoniowa” z języka angielskiego, oznacza to „kość słoniowa”. Ale jest to również nazwa koloru. Jest uzasadnione pytanie: „Kości Słoniowej – to jaki kolor” i jest to naturalna odpowiedź: „To jest kolor kości słoniowej”. Jest to jeden z szlachetnych odcieniach bieli, to jest wyrafinowany i jest związany z czymś luksusowym. Nawet w społeczeństwie pierwotnym kości słoniowej została wykorzystana jako materiał do wyrobu narzędzi. Ten miękki materiał ludzie produkowane noże, groty, a nawet igieł. Wraz z pojawieniem się cywilizacji, materiał ten zaczął używać kreatora. Używali go najpierw stworzyć proste dzieła sztuki, a później – do produkcji obrazów i rzeźb. W bogatych domach było zwyczajem być arcydziełami kości słoniowej. Ale minęły czasy, gdy materiał jest wydobywany w takich ilościach, że było to konieczne. Teraz ludzie doszli do obrony zwierząt, które dostarczają nam z kości słoniowej. Doprowadziło to do deficytu i zwiększenie wartości produktów wytworzonych z tego materiału.

Kolor kości słoniowej – to co?

Kości Słoniowej – majestatyczny kolor, oznacza to, obfitość i fascynuje swoich poglądów. Jest to kosztowne, nie ze względu na fakt, że droga z kości słoniowej, po prostu sama droga. Nie był ostry, w przeciwieństwie do białego, rafinowanego go, pieszcząc oczy, błyszczące. Biały ma wiele odcieni. Kości Słoniowej różni się od bieli do dzwonka. On również ma wiele odcieni. Dominują ciepłe. Zazwyczaj im fala żółte lub brązowawe. Ale są też różowe, mleko, śmietana odcienie kości słoniowej.

Kości Słoniowej: sukienka kolor

Biały kolor jest uważany za ślub i kości słoniowej – nie są wyjątkiem. Jest to alternatywa, i bardzo wyrafinowane. przy użyciu tego koloru żadne łamanie tradycji nie występuje. On tylko daje triumf wspaniałości, elegancji. Ten kolor nie jest tak powszechne w codziennych ubraniach, ale jest on szczególnie popularny w produkcji sukien ślubnych. Obecnie około czterdzieści procent suknie ślubne i garnitury jest kość słoniowa. Marka odzieży ślub używany ten odcień częściej siedemdziesiąt – osiemdziesiąt procent całkowitej produkcji. Niewątpliwie, każdy widzi ten kolor, kiedy chce coś specjalnego.

Kości Słoniowej – to jaki kolor, modne?

Kości Słoniowej jest zawsze w sposób, wraz z takimi jak klasyczne kolory beżowy, czarny, czerwony. Cień wygląda w sukni w kolorze kości słoniowej bardziej skutecznie, delikatnie, majestatycznie, a nie biały. Ten odcień nie przestaje przyciągać modelerov.Osobenno w przypadkach, gdzie chcą stworzyć coś dotykając lub martwić otaczający jego tworzenia.

Ivory jest kolor – naprawdę zepsuty?

Tak, bardzo zepsuty. Jeśli kolor skóry jest chłodniej niż twoja suknia jest w kolorze kości słoniowej, ten kontrast nie jest na Twoją korzyść. Skóra pojawi się bledszy niż jest w rzeczywistości. Więc jeśli nadal wybrał ten kolor, należy ostrożnie podchodzić wybór odcieni. Główne odmiany kości słoniowej odpowiedni dla osób o złotej cerze.

A jednak, co jest kolor kości słoniowej?

Oczywiście, aby w większym stopniu przejmuje właściwości kość słoniowa: czystość, niewinność, wielkości, piękna uroczystość, prawości. Ale, przejmując właściwości, dodaje się do nich swój sens, swoje znaczenie. Gdy wszystko to kość słoniowa zawsze daje żółty kolor żółtawy czasem tendencję do beżowego i czasami – na różowy. Ale, tak czy owak, żółty jest zawsze obecny. On jest wybitny intelekt, opracowany intuicja, postrzeganie rzeczywistości obiektywnej. Ivory preferują kreatywnych ludzi, niezwykłe. Ale najważniejsze – w tym przypadku, nie można oszczędzać. Najtańsza opcja nie działa tutaj. Będą patrzeć proste, jeśli nie poszedł. Musisz wypełnić dopasowania kolorów szycie i jakość tkanin.