745 Shares 4950 views

Znak horoskopowy Wodnik: kwiaty dla Wodnika

Centaur Chiron najpierw podzielił ekliptykę na 12 znaków zodiaku. Później empirycznie doszedł do wniosku, że do każdego oznaczenia odpowiadają niektóre rośliny. Teraz astrologia, każda roślina, wewnątrz lub cięcie, łączy się z pewną planetą. Uważano, że Wodnik jest rządzony przez Saturna, po odkryciu uranu ten pogląd zmienił się. Słońce zmusza nas do eksperymentowania ze znakiem Aquarius. Kwiaty dla niego muszą być bardzo oryginalne.


Niepowtarzalny bukiet

Jeśli próbujesz zaskoczyć przedstawiciela tego oznaczenia, powinieneś ostrożnie zbliżyć się do zestawienia bukietu. Znak powietrzny Kwiaty wodne są bardziej egzotyczne. Jeśli bukiet jest ozdobiony jasną strelitzią, pachnące lilie, storczyki (dendrobium, wandanda, cattleya, nawet phalenopsis blue), proteas, kalie o oryginalnych kolorach, przyniesie przyjemność odbiorcy. Zwarty bukiet, który natychmiast uwielbia Aquariusa, kwiaty powinny mieć niebieskie, niebieskie, białe i żółte kolory, ponieważ symbolizują element powietrzny. Na przykład są wspaniałe irysy i mimoza, zebrane razem. Złożony z takich kwiatów, skład w koszyku będzie również odwołać się do tego znaku zodiaku.

Nowy bukiet lub kompozycja sylwestrowa

Jeśli chcesz zadziwiać wybranego, poproś kwiaciarnie o kompozycję kompozycji w dużym przezroczystym szkle na wysokiej łodyżce białych i niebieskich storczyków, umieszczając szkarłatną świecę w środku i dodając gałązki niebieskich jodłów. Powinien być ozdobiony białymi i niebieskimi kulkami. Kompozycja może być inna i obejmują stożki, świece, owoce. Będzie to niezapomniany prezent.

Gwiazda świąteczna

W Sylwestra na fortepian są zawsze wprowadzane do sklepów, często nazywane gwiazdą świąteczną. Te plamki plamy plamy zwykłego żółtawego kwiatu, gdy lekki dzień pogarszał się. W naturze ma szkarłatny kolor. Ale hodowcy wyciągnęli wiele odcieni, wśród których są bordowe, pomarańczowe, żółte, białe "gwiazdy". To początkowo zwarta roślina doniczkowa sprawi, że Wodnik będzie do sześciu miesięcy. Wtedy będzie rosło, a zapisy zmienią kolor na zielony. Możesz wydłużyć swoje życie, cięcia i przeszczepiania, ale na Zachodzie nie robią tego, a my nie radzimy. Łatwiej jest z tym porozmawiać, a następny Nowy Rok, musisz nabyć młody, gęsty krzak. On działa na Aquarius jako uzdrowiciel: rozpuszcza zakrzepy krwi, usuwa sole, nawet zielone. W okresie kwitnienia jej energia pomaga przywrócić chorych komórki i odmłodnie organizm.

Ale to jest dobre dla Nowego Roku, nie tylko w doniczkach, z jego wspaniałych kompozycji.

Mini fontanna

Jeśli kupisz małą, o średnicy 20-22 cm fontannę z parą krasnoludów, które wlewają wodę z dzbanka do dzbanka i oplątują ją lianami, dodają pąki białych i bardzo delikatnych róży róż, wtedy efekt daru przekroczy wszelkie oczekiwania, gdyż kwiaty Aquarius docenią Za nieoczekiwane piękno. Później ta fontanna może być otoczona kwiatami w doniczkach i medytacjach na delikatny szmer wody wśród zielonych dżungli.

Jakie kwiaty są potrzebne przez Aquariusa

Jakie kwiaty robią Aquarianie? Ci, którzy pomagają uniknąć stereotypów, konserwatyzmu, pomagają nowym, nowym spojrzeniu, aby spojrzeć na zwyczaje i znaleźć wyjście z sytuacji. Więc jakie rośliny są te? Powinny mieć przyjemny lekki zapach, być lekko wilgotny i przewiewny.

  • Żółte płatki kwiatów pochłaniają wschodzącą agresję, czystą energię, zapobiegają kłótni.
  • Motley inspirować twórczością.
  • Błękit zmieni smutek w radość, przyciąga siły twórcze, tworzy świąteczny nastrój, przystosowuje się do duchowego podniesienia.

Fiołek z niebieskimi kwiatostanami, koleus lub pokrzywy, róże, lilie w dolinie, tulipany to kwiaty dla kobiety Wodnik.

Kwiaty w doniczkach

Kreatywni Aquarianie kochają niezwykłe kwiaty. Na przykład, nolin, lub inaczej nazywa się bokarneya. Zagęszczony pień tej rośliny pokrywa "czapkę" liści. Nolin rośnie powoli i nie zajmuje dużo miejsca. Alocasia to roślina, która praktycznie nie rozkwita, ale przyciąga uwagę ozdobnymi liśćmi zdobionymi żyłami. Spacerując po takim tropikalnym pięknie jest niemożliwe. Powinien być chroniony przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych (okno południowe nie pasuje), zapewniają zwiększoną wilgotność i wystarczające ciepło. W północnych i wschodnich oknach poczuje się dobrze i rozwija się wspaniale. Te same wymagania są dokonywane przez inny doniczkowy kwiat Aquariusa – strzałkowata. Na jej aksamitnie zielonych liściach widać wzór żółtych plam i czerwonych żył. To jest wpływ trzech luminatorów: Merkurego, Słońca i Marsa. Słońce rozwinie cechy przywódcy, Merkurego znajdzie właściwe środowisko, Mars będzie dawać aktywność. Dokładnie wybrane kwiaty poprawią dobrobyt Wodnika i zwiększą jego odporność. A strzępka może zmniejszyć bezsenność. Dlatego dobrze jest umieścić go w pobliżu łóżka. Ale nie tylko są ulubionymi kwiatami Aquariusa.

Spójrzmy na inne niezwykłe kwiaty

Starożytni Grecy, Rzymianie, królowie francuscy – wszystko rosło. Dorośna roślina kwitła delikatnymi, lekko niebieskimi kwiatami. Mamy do sprzedania młody krzak, który dobrze jest mieć w kuchni w ręku jako przyprawa do dań mięsnych. Lubi świeże powietrze bez przeciągu. Latem rozmaryn można przenosić na dachówkę lub na balkon. Doskonale wpisuje się w atmosferę mieszkania, zrównoważy stan emocjonalny, zwłaszcza kobietę w ciąży, zmniejszy toksyczność i nieprzewidywalną drażliwość i kapryśność. Rosemary pomogą mężczyznom i kobietom zaangażowanym w pracę umysłową, inaczej z innego punktu widzenia, przyjrzeć się pojawiającym się problemom, a tym samym rozwiązać problemy. Ponadto można wymienić jeszcze kwiaty w pomieszczeniach dla Aquariusa: klon wewnątrz (abutilon), dracena Godsef, koleus (dwarfish), fittonia, rheo. Wiele roślin jest wystarczająco duże. Wybraliśmy najbardziej skromny, z wyjątkiem fittonii, który musi stworzyć mikroklimat. Energia wszystkich tych roślin przyciąga do Twoich domowych prawdziwe, niezawodne przyjaciółki.

Porozmawiajmy o klatce i koła pokoju

Abutilon jest łatwy do uprawy z nasion, które są sprzedawane w każdym przyzwoitym sklepie z kwiatami. Nasiona spotykają się, rosną szybko, a młody klon miesiąca rozkwita cztery miesiące po siewie. Początkowo będzie miał małe dzwony, ale wtedy zacznie rozkwitać całe lato, sprzyjając duszy mistrza.

Jeśli klon jest drzewem o drzewie-podobnym łodydze, który może być utworzony z krzakiem, koleus jest rośliną zielonoskrętną z jasno zabarwionymi liśćmi. Zaleca się coroczne aktualizowanie. Wiosną bardzo łatwe jest zakorzenienie cięcia z najbardziej przyjemnym barwieniem. Że on nie patrzył w garnku "biedny", można umieścić trzy lub pięć sadzonek na raz. Zdobądź bujny bukiet. Jest skromny, ale nie wolno nam zapominać o pojeniu.

W ogrodzie, w ogrodzie przednim i na balkonie

Jakie kwiaty chcesz przekazać Aquariusowi, aby ludzie, którzy mogą zrozumieć i wspierać go, przychodzą do niego? Bratki, bielone, bluszcz, chabry, werbeny, medlery (na południu), wszystkie drzewa iglaste.

Wszystkie kwiaty Aquariusa są kochane, gdy gospodarz rozmawia z nimi, chwali ich, słucha muzyki wraz z nimi. Rośliny Aquariusa przyciągają nie tylko przyjaciół, ale także dobrobytu do domu, usunąć wszystkie negatywy i mogą służyć jako amulety.