519 Shares 8524 views

Dobre aplikacje dla "Android": top of the best of the best

Dobre aplikacje dla „Android” – to świetny pomysł, doskonała realizacja, a nawet cena i jakość w jednym pakiecie. W „GuglPlee” Istnieje wiele opcji do pobrania, ale co by uznać za naprawdę dobry? Ten artykuł opisuje najlepsze aplikacje dla Androida „”, który można znaleźć na telefon OS do tej pory.


Spotify

Motto "Spotifay" – "muzyka jest wszędzie." Z tym, oczywiście, przydatna aplikacja, można bezpośrednio przenieść wszystkie (lub tylko konieczne) muzykę z komputera bezpośrednio na smartfon. Dostęp do setek tysięcy albumów i piosenek dostępnych nawet bez podłączenia do sieci World Wide Web.

Początkowo „Spotifay” – szwedzka usługi online i klient stacjonarny, ale teraz jego popularność wzrosła tak bardzo, że jest w formie programów i aplikacji na komputerze do mobilnego systemu operacyjnego.

Wydaje się, że ten opis jest już na tyle, aby zrozumieć, że dobra aplikacja dla „Android” nie jest na próżno jest uważany zacząć „Spotifay”. Analogi on może i mają, ale oryginał jest taki jeden. Jedyną wadą – z braku reklamy w pełni funkcjonalny i będzie musiał kupić konto premium.

rozpalać

Czytelnik słynnej marki „Kindle” dostępny jest również w „Android”. Jego przewaga nad innymi podobnymi aplikacjami – komunikacja z usługą „Amazonki”, który ma szereg cudowny różnych publikacjach. Jeżeli konto nie istnieje – to nie ma znaczenia, można zarejestrować przez „Kindle”. Stała aktualizacja baz danych, dyskretny i prosty interfejs, zapewniając jednak, że wielofunkcyjność. Dobre aplikacje dla „Android” powinien mieć przystępną cenę i jakość? „Kindle” jest wolny, ale jako jeden z najlepszych, zgodnie z „GuglPley”, deweloper nie jest warta wątpliwości.

kieszeń

Aplikacja „Pocket” oszczędza użytkownikowi myśleć o tym, gdzie trzymasz te wszystkie artykuły i linki że odkładane „na później”. Po tym wszystkim, naprawdę, to nie jest tak rzadka sytuacja, kiedy można natknąć ciekawy nagłówek, a czas, aby przeczytać jeszcze cały artykuł. Zostaw swoje zakładki, złóż linki w wiadomościach prywatnych sieci społecznych – amatorstwo, co w większości przypadków mało przydatna. Profesjonaliści w ogóle zachowują „kieszeń”.

„Pocket” ładuje wiadomości, prowadząc je do czytelnej pamięci podręcznej pamięci, dzięki czemu można go używać bez internetu. Więcej artykułów w „kieszeni” (to jest tłumaczone tej aplikacji z językiem angielskim), można wygodnie zorganizować dla siebie, ale dzięki synchronizacji z różnych usług, aby wysłać wszystkie odroczone „na później” za pomocą jednego kliknięcia w „kieszeni”. Czy to nie wystarczy powołanie dobrych wniosków o „Android” i zapamiętać ten niezwykle poręczny „kieszeń”?

Layar

Konwencjonalne przeglądarek – ma zły smak. To jest dokładnie to, co deweloperzy myśleć „Layar” i wydali wersję aplikacji do surfowania w sieci World Wide Web – z rzeczywistości rozszerzonej. Oznacza to, że teraz każdy „Android” można wskazać kamerę w dowolnym obiekcie i uzyskanie wiarygodnych informacji o nim. Holenderski Oprogramowanie działa na warstwach, z jaką dane są dostarczane. Mogą być „local” (czyli te, które użytkownik korzysta najczęściej) i „Popular” (na całym świecie).

„Layar” dowodzi, że najlepsze aplikacje dla „Android” może być wolny – bo ta przeglądarka jest tylko to. Oficjalna wersja jest dostępna na „GuglPley”.

LogMeIn Ignition

Przegląd najlepszych zastosowań dla „Android”, aby kontynuować program „LogMiIn Ignishn”, co daje zdalny dostęp do komputera bezpośrednio ze smartfonu. Jest to niezależne od systemu operacyjnego w komputerze – czy jest co najmniej „windose” chociaż „Mac”. Połączenie realizowane jest poprzez naciśnięcie jednego przycisku, przeglądarka internetowa nie jest wymagana dla niego. „LogMiIn Ignishn” – absolutnie wspaniałe usługi, niezbędne dla tych, którzy potrzebują do zdalnego administrowania pulpitów.

Aplikacja pozwala również pracować razem. Z minusów – opłaty za przejazd, ale warto na gotówkę.

Haczyki

„Haki” aplikacja jest powiadomienie, że użytkownikowi dostosować się, a program ostrzega go, że interesująca dla niego. Na przykład, może to być wyjście z nowych sezonów swojego ulubionego serialu, a trasa koncertowa grupy muzycznej w swoim rodzinnym mieście, uwolnienie oczekiwanych zabawek, analiza warunków pogodowych oraz powiadamiania o zbliżającym się burzy lub nowości na rynku walutowym – opcji jest wiele, a deweloperzy „Haki” stale aktualizujemy aplikację do wpłynąć jeszcze bardziej, aby zaspokoić pragnienia i potrzeby coraz większej liczby użytkowników. Dzięki tej aplikacji jest po prostu niemożliwe, aby coś przeoczyć!

Konkludując

Jeśli ktoś nagle zadaje kilka dobrych aplikacji dla „Android” nie można przynajmniej powiedzieć o tej listy pierwszej szóstce, to byłoby dobrym rozwiązaniem. Są doskonałe pod względem jakości, unikalne, a czasem nawet niezastąpione. Przynajmniej, pobierając je raz, potem w lewo, aby się zastanawiać, jak to możliwe, więc wadliwy przed użyciem smartfonu.