315 Shares 5047 views

Nissan AD, opinie i funkcje

Nissan AD – jeden z japońskiej firmy Nissan pojazdów produkowanych od 1999 do 2006 roku. Model ten jest dostępny jako pięciodrzwiowy pięć-osobowego wagonu.


Nissan AD. cechy:

silniki pojazdów wykonany z 4 typów objętości od 1,3 do 1,8 litrów. długość urządzenia – 437 cm, szerokość – 169.5 cm, wysokość – 147,5 cm zakończone w tym modelu. biegów 3 typów: 5 Automatyczne, automatyczna 4-lub 5-manualną. Urządzenie pracuje w 95. benzyny.

Nissan opinii AD

Pomimo faktu, że uwolnienie tych jednostek została zakończona kilka lat temu, że samochód jest popularny wśród kupujących. Model jest dostępny w cenie i bardzo niezawodny. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że większość „świeże” pojazdy do 7 lat i wiele z nich rany od pierwszych właścicieli od kilkunastu tysięcy kilometrów, uszkodzenia tego urządzenia – rzadkość. Nissan AD jest dość oszczędny pod względem zużycia paliwa, zużywa około 10 litrów w ruchu miejskim, na pustej drodze, liczba ta spada do 6-7 litrów. Również można zauważyć, że urządzenie jest wszystkożerny i opodatkowania na jakość paliwa i idzie równie dobrze zarówno na 95 m oraz 92-m benzyny. Dobry krzyż można również przypisać do zalet modelu. Jest równie pewni pokonuje przeszkody, płytkie wody, piasku mokrego śniegu i wiosną błoto. Uruchomić samochód bez trudności o każdej porze roku.

Wielu właścicieli zauważyć dużą bagażniku samochodu Nissan AD. Zwykle obejmuje zakup w sklepie lub kilku worków z ziemniakami. Komora może być przekształcony, w razie potrzeby: stow tylnych siedzeń i zwiększyć ilość bagażu do opadania urządzeń, artykułów o dużych rozmiarach lub roweru.

Samochód jest bardzo atrakcyjny wygląd. Pomimo faktu, że produkcja nowych modeli została zakończona kilka lat temu, konstrukcja maszyny nie wygląda nieaktualne. Wydłużone przednie, skośne reflektory wydłużone, opływowej formie będzie wyglądać bardziej nowoczesne niż jeden rok. Opisując zalety urządzenia, nie wspominając o wrażliwej i informacyjny koło, w wyniku, dobrej obsługi i manewrowania. Ponadto, urządzenie jest dość stabilny nawet przy wysokich prędkościach.

Wady w tym modelu nie jest tak dużo, ale są. Pojemny bagażnik podnosi część przestrzeni w kabinie, więc pasażerowie mogą być dość tłoczno. Siedząc w fotelu ludzi są ograniczone w ruchu – nie mają szans się rozpadać, lub rzucać mu nogi. Nie przystosowane maszynę do wysokich osób, zwłaszcza fotel kierowcy. Jeśli siedzisz za kierownicą mężczyzny wzrasta z 190 i powyżej, jest prawdopodobne, że kierownica podczas jazdy zaszkodzi kolana.

Dla dobrych właścicieli obsługi muszą płacić sztywne zawieszenie. Stłuczki, koleiny, „policjanci spania”, pit i inne nierówności na drodze są odczuwalne przez pasażerów w całości, szczególnie tylnych siedzeń trzęsie. Można również zauważyć, twarde siedzenia, dzięki czemu zmęczony powrotem podczas długich podróży. Nie imponujące i dynamiczne przyspieszenie. Ten samochód jest bardziej niż odpowiednie dla rodzin z dziećmi, którzy preferują jazdę spokojnie i pewnie, niż fanów jazdy na drogach. I ostatnią rzeczą, aby pamiętać – praktycznie nie ma izolacji.