669 Shares 5298 views

Właściwy dobór i wyrywanie brwi formy

Każda kobieta powinna dbać o siebie, dużo uwagi poświęca się tej osoby. Co nie zobowiązał się utrzymać młodzieńczy skóry, usuwanie zmarszczek, podkreślają specyfikę, a wręcz przeciwnie, maskowanie wad. Wiele procedury mogą być wykonywane w domu, ale ładniejsze i lepiej zaufać w rękach profesjonalistów. Porozmawiajmy o brwi.


Wyrywanie brwi – regularną procedurę, która wykorzystuje każdą kobietę do usuwania niechcianych włosów. Niemniej jednak, w większości przypadków, jest prowadzone prawidłowo. Cała sprawa jest nie tylko w określonej kolejności jest bardzo ważne, aby wybrać kształt brwi, które uczynią najbardziej wyrazistą twarz.

Przed zabiegiem, trzeba przygotować wszystko, czego potrzeba: Odbicie dwukierunkowej, co zwiększa z jednej strony, pęsety, płynu dezynfekcyjnego i lodu, jeśli masz bardzo wrażliwą skórę, lub po prostu nie znieść bólu. Wybierz wygodne i dobrze oświetlone miejsce, aby mieć wszystkie niechciane włosy mogą być postrzegane.

Brew wyrywanie rozpoczęciem ciągnięcia skórę żądanego obszaru, a następnie usuwania włosów, ściskając szczypce z podstawy. Na zapobieganie infekcji należy przetrzeć z alkoholem, pęsety, oczyścić twarz i dokładnie umyć ręce. Uważaj na tej procedury, a podczas wizyty w salonie.

Aby doprowadzić do prawej brwi, nie oszczędzają czas pociągając w czasie kilku włosków. gwałtowne ruchy zrywać indywidualnie. W celu usunięcia niewielkiej zaczerwienienie czy obrzęk, oraz tłumienia bólu, zastosowanie jednego z dwóch sposobów: przeciwnych gorące kompresy lub lód.

Prawidłowe brwi najlepiej zrobione przez profesjonalistę, w domu nie jest konieczne, aby wymyślić odpowiedniej formie, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na eksperyment. Wizyta w salonie piękności raz w miesiącu nie będzie tak uciążliwa, a wszystko inne będzie czasu, po prostu odpowiednią korektę.

Jednak wiele kobiet spędzić wyrywanie brwi i formę selekcji w domu. Dla nich też istnieje kilka wskazówek. Przede wszystkim należy pamiętać, że dla owalnej twarzy kształt lepiej wybrać zakrzywiony kształt brwi i do kwadratu twarzy lepiej dostosowanych proste brwi. Przedsiębiorstw są prowadzone w wyboru specjalnego kształtu na linii przechodzącej przez trzy punkty, linie pochodzą od skrzydła nosa przez zewnętrzne i wewnętrzne narożniki oka i kończy się w punkcie przecięcia z brwi.

Nie mylić z usuwaniem nadmiernego owłosienia, należy użyć specjalnych aplikatorów. Jeśli nie, to możemy wyciągnąć odpowiednie kontur brwi ołówek kosmetycznych.

Niektóre kobiety uważają, że w zależności od tego, czy mają one czarne brwi lub efekt świetlny będzie inna. W rzeczywistości, najważniejsze – aby wybrać właściwy kształt i kolor, w razie potrzeby, można skorygować za pomocą specjalnej farby. Najczęściej trzy rodzaje kolorów można znaleźć w sklepach, które są uzyskiwane za pomocą popiołu, brązowe i czarne brwi.

To bardzo ważna zasada postępowania uważa się za zmianę wyrywanie brwi. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć maksymalną symetrię. Ponadto, lekarze nie zalecają, aby usunąć włosy z górnej części brwi, ponieważ może to prowadzić do negatywnych konsekwencji dla skóry. W rzeczywistości właściwa korekta dolnej strony nie wymaga żadnych ruchów w górnej strefie.

Niektóre kobiety mają synophrys. Nie myśl, że to w żaden sposób maluje twarz, wręcz przeciwnie, jest to sprzeczne z ogólnie przyjętym standardem piękna. Tak więc kobiety powinny ciężko pracować, aby zrywać niechcianych włosków. Jeśli to konieczne, jeśli obok mostu swoich włosków w nosie są zbyt długie i rozwijać się w różnych kierunkach, można użyć specjalnych nożyc do ich przycinania.

Nie trzeba wymyślać coś nowego, jeśli nie jesteś pewny wyniku. Skorzystać z usług specjalisty, który będzie zrobić dobry uczynek i powiedzieć, co robić w przyszłości.