737 Shares 948 views

Renowacja: Ciekawy pomysł

Wszyscy pomyśleliśmy, że byłoby miło, aby rozpocząć naprawę, należy zmienić ustawienie na dom „grał” w nowy sposób. I to jest tak naprawdę? Czy to prawda, linoleum postrzępione, ciemne tapety i płytki pęknięty? Na pewno nie!

Jest dobrze znane, co nie zawsze jest remont mieszkań spowodowane ostrym potrzeby niego, często globalnej restrukturyzacji szykuje właśnie dlatego właściciele znudziło. Znudzony spać na łóżku kolejności nudny, znudzony wędrując po mieszkaniu tą samą drogą. W poszukiwaniu nowych wrażeń, te korby wszczęcia napraw. Projektanci są gotowi, aby pomóc im tracić swoje pieniądze.

Wynikiem symbiozy twórczej lotu stylista myślał i ciasnych metrów kwadratowych właściciela torebki są niesamowite miejsce transformacja, patrząc na to, że trudno uwierzyć, że nadal jest w rzeczywistości.

Czasami projektowanie mieszkań i domów, i daje naprawdę niesamowity efekt. Czy nie jest to zaskakujące, salon z pochyłych ścian i sufitów w taki sam? Lub korytarz, do którego wejście znajduje się ogromny pies, który wygląda nie różni się od obecnej? Zaskoczenie ogromne pokoje – dom lód „a la Snow Queen”, czy pokoje dziecięce, gdzie przytulne łóżko znajduje się w domu Baby Jagi, który wznosi się na nogi kurczaka.

W tych wnętrzach przemyślany każdy szczegół, wszystko jest harmonijny i efektowny. Czasami ich zdobione pręty skryptów i łuki, przypominają pałace władców starożytnego Wschodu i śmiałych posunięć futurystycznych konstrukcji, którzy mieszkają w nim, przez tysiąc lat.

Wiele z nich jest zaskoczony dziełem architekta, który umieszczony zamiast długich ścian wąskiego korytarza, w sąsiedztwie salonu, ogromne akwarium, w którym pływają ryby egzotyczne, bardzo harmonijnie wpisują się w środowisku domowym. Czyste białe ściany wokół nie zapobiegają kontemplację tej idylli. Mały pokój wydaje się po prostu ogromny, i dlatego obszaru nie została zwiększona przez jednego centymetra.

Ale nie tylko ze względu na zabawy stworzył te arcydzieła, wiele projektów mają bardzo dobre intencje. Dowodem na to jest rozwój, stworzony przez architekta Luis de Garrido dla top model zdjęcia Naomi Campbell. Jeden znany miliarder, dał je jako prezent dla ukochanej. Dom położony jest na jednej z tureckich wysp.

Konstrukcja jest niesamowite nawet pięć dzienne salony i 25 th łóżku, a fakt, że dom jest całkowicie autonomiczne. On nie otrzymują nic z zewnątrz, – bez gazu, bez elektryczności, bez wody. Budynek jest zbudowany w formie rybie oko, metalową ramą wypełnioną szklanymi panelami, przez całą dobę, można kontemplować niebo wyżej. Ogrzewanie jest prowadzone przez efekt cieplarniany o dużej powierzchni szklanej. Ochrona przed gorącym słońcem są nachylone Szczeliny i otwory służą do wentylacji. Budynek jest wyposażony w systemem czyszczenia wody deszczowej i ścieków wody, ciepłej wody otrzymanej za pomocą paneli słonecznych. W domu nawet sprawia, że dostawy energii elektrycznej i wody pitnej. Pod kopułą jest panoramiczny taras, z nim można podziwiać okolicę. Autor projektu z Hiszpanii zauważyć, że maksymalna kwota wydatków nie powstała, nie było sprzeciwu wobec pomysłów projektowych.