478 Shares 3990 views

Maxim Averin: filmografia, kariera i rodzina

Nasz dzisiejszy bohater – utalentowany i atrakcyjny aktor Maxim Averin, którego filmografia jest reprezentowana dziesiątki wybitnych ról w filmach i serialach telewizyjnych. Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim dzieciństwie, karierze i życiu osobistym? Jesteśmy gotowi dzielić się niezbędnych informacji.


biografia

Popularny aktor urodził się w dniu 26 listopada 1975 roku. On jest rodowitym Moskal. Jego rodzice mieli pośredni związek ze sztuką aktorską. Co to znaczy? Teraz można zrozumieć.

ojciec Maxa pracował przez kilka lat w „Mosfilm” jako makijażu artysty. Matka zarobione że szyła ubrania na zamówienie. Maxim ma starszego brata Gennady.

Rodzina, składająca się z 4 osób, skulony w studio (19 m kw.). Pieniądze nigdy nie wystarcza. Galina starała się pomóc mężowi. Szyła ubrania w nocy, gdy mąż i dzieci spali.

Znajomość z filmem

Aktor Maxim Averin po raz pierwszy na planie, gdy miał 6 lat. Jego ojciec zabrał go ze sobą do Machaczkała. To był film „Przygody hrabiego Nevzorov” został nakręcony tam. Averin Jr. dostał rolę bitów. On poradził sobie znakomicie z celami określonymi przez dyrektora.

trudne czasy

Maksima Averina rodzice są małżeństwem od prawie 20 lat. Ale w pewnym momencie stracili wzajemnego zrozumienia i szacunku dla siebie. W 1991 roku Wiktor i Galina oficjalnie rozwiedzeni. Max ucierpiała z tego powodu. Miał 16 lat. W okresie dojrzewania, wydarzenia te są postrzegane jako wielką tragedię. Ale nasz bohater znajdował siłę do przebaczenia ojcu.

studentship

Pod koniec liceum Max wiedział, że będzie aktorem. W 1992 roku zastosowano do kilku szkół teatralnych – VGIK, „Sliver” i WTU im. Shchukin. Niestety, facet udało egzaminów w tych instytucjach. Ale on nie rozpaczaj. Max postanowił zaangażować się w przygotowania. Siedzieć na szyi z jego matka nie zamierza Averin. Udało mu się dostać pracę w Bibliotece Rolniczej.

W 1993 roku ponownie wchodzi Maxim teatralny instytucji. Tym razem zatrzymał się w jednej wersji – WTU im. Shchukin. Sympatyczny i zaradny facet udało się podbić członków komisji selekcyjnej.

teatr

W 1997 roku mury Szkoły Shchukin odbyło Averin znajomość z Konstantin Raikin. Dyrektor teatru „Satyricon” Max lubiłem wydajność na scenie. Po występie podszedł do faceta i zaproponował pracę. Averin że tak. Tym bardziej, że on otrzymał dyplom ukończenia studiów.

Początkowo nasz bohater otrzymuję żadnych ról przypadkowe i wtórne. Ale młody aktor był zadowolony i to. Po tym wszystkim, otrzymał bezcenne doświadczenie. Pierwszą główną rolę dostał w 2002 roku. W sztuce „Makbet” Maxim grał Banco generale. Potem jego kariera wystartowała. Brał udział w takich produkcjach jak „Masquerade”, „śmieszne pieniądze”, „Król Lear” i innych. Pracując w „Satyricon” aktor Maxim Averin dał 18 lat swojego życia. W lipcu 2015 roku ogłosił zakończenie kariery. Dla współpracowników Max i dyrektor teatru, ta wiadomość jest prawdziwym ciosem. Ale to jego wybór.

Maxim Averin: Filmografia

Po raz pierwszy na szerokim ekranie, nasz bohater pojawił się w 1998 roku. Grał Korabel'nikova w filmie „Shallow Hal”. Utworzono Averin obraz ledwo pamiętał do widzów. Chociaż reżyserzy i krytycy docenili jego grę.

Rola Maksima Averina większość z nich to komedia. To sugeruje, że jest to osoba, wesoły i pozytywny. Nie boi się śmiać z siebie. Ale ich praca pasuje z najwyższą powagą i odpowiedzialnością.

"Grouse"

W 2008 roku Maxim Averin przyszedł szeroki rozgłos. Stało się to po serii „Głuszec” exit (NTV). Jest zatwierdzony do roli – badacza Sergei Glukhareva. Max doskonale przyzwyczaiłem się do tego obrazu. Nawet dziś, wiele osób widziało go na ulicy i powiedzieć: „Hej, trener!”.

Według opowieści, bohater jest zaangażowany w dochodzeniu z najbardziej niebezpiecznych i skomplikowanych przypadkach. Długoletni przyjaciel pomaga mu – Denis Antoshin.

Ciąg dalszy kariery

Averin nie chciał stać się „zakładnikiem jednej roli.” W związku z tym, w 2010 roku, odmówił pojawić się w 4 sezonie serialu „Głuszec”. Dyrektor Guzel Kireeva musiał obrócić projektu.

Czczony Artysta Federacji Rosyjskiej – jest wysokiej rangi w 2014 roku był Maxim Averin. Jego filmografia obejmuje dotychczas ponad 30 ról w serialach telewizyjnych i filmach. Mamy listę najbardziej znaczących dzieł:

 • "Burze magnetyczne" (2003) – Valery.
 • "Karuzela" (2005) – Oleg Korneev.
 • "Aziris Nun" (2006) – Szydłów.
 • "Varvara Wesele" (2007) – Yusup Bakirov.
 • "Silent Witness 3" (2009) – Denis Kachaev.
 • „Głuszec. Powrót „(2010) – Siergiej Glukharev.
 • "Stażyści" (serial telewizyjny) (2010) – grał sam.
 • „Dawno temu żył prosta kobieta” (2010) – Alexander.
 • "Sklifosovsky" (serial telewizyjny) (2012) – dr Bragin.
 • "Goryunov" (2013) – główną rolę.
 • „Kuprin. The Pit „(2014) – Żółtka.

Maxim Averin: miłość życia

Nasz bohater jest zawsze popularne wśród kobiet. A wszystko dzięki jego wspaniałej danych zewnętrznych: wysoki i wytrzymały tułów, twarz słodki i uroczy uśmiech.

Ale jeśli aktor jest szczęśliwy w swoim życiu osobistym? Aby to mówi Biografia Maksima Averina? Żona nie musi być tylko dobrą gospodynią, ale także wierny przyjaciel – tak mówi aktor. Aż poznał kobietę, która łączy w sobie te cechy. Wielu aktorów mają nieślubne dzieci. Ale ta historia nie jest o Maxim. Jest przekonany, że dzieci mają się urodzić w małżeństwie, miłości i harmonii.

W młodości, nasz bohater się zawrotne powieści. Inicjatorem przerwy w stosunkach był zawsze Maxim Averin. Życie osobiste dziś jest w tle. I pierwsze miejsce to zawód. Harmonogram prac Averina malowane na godziny i minuty. I nie ma nic dziwnego. Po tym wszystkim, że jest on popularny osobowość mediów.

Konkludując

Uroczy człowiek, udany aktor i wszechstronnie rozwinięte osobowości – wszystko Maxim Averin. Filmografia, kariera i życie osobiste aktora jest obecnie znane.