831 Shares 6735 views

Gdzie jest ciepło w grudniu, czy gdzie pójść zimą?

W zimie, jak gorące słońce i ciepłe morze. Grudzień to świetny czas na podróż do egzotycznych krajów. To miło odpocząć i spotkać Nowy Rok w niezwykłym miejscu! Gdzie pójść na Sylwestra, to zależy od Ciebie. Nasze rekomendacje pomogą znaleźć miejsce, gdzie ciepło jest w grudniu i styczniu.

Rekomendacje dla turystów

Aby wakacje zimowe dać radość i opłacenie życia, należy dokładnie rozważyć wybór kraju. Aby organizm miał czas na dostosowanie się do nowych warunków temperatury, odpoczynek nie powinien być zbyt krótki. Na przykład wyjazd do krajów, w których ciepło w grudniu powinno trwać co najmniej 8-10 dni, w przeciwnym razie podróże mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, zwłaszcza wśród osób o wysokiej temp. Osoby starsze i małe dzieci powinny wybrać trasy o łagodnym klimacie i unikać promieni słonecznych w najgorętszym czasie dnia. Wszystkie rodzaje kremów przeciwsłonecznych i nakryć głowy są istotnymi elementami w "raju kokosowym" na brzegu oceanu.

Najgorętsze kraje, gdzie ciepło jest od listopada do grudnia

  1. Egipt jest ulubionym miejscem dla turystów z Rosji i Ukrainy. Najtańsza opcja w zimie. Jest ciepło przez cały rok, ale temperatura w ciągu nocy w grudniu gwałtownie spada. Ze względu na nagłe silne wiatry, pływanie w Morzu Czerwonym staje się niewygodne, ale dobrze wyposażone baseny na terenie hoteli często ratują sytuację.
  2. Tajlandia – wycieczka do tego raju raju zadowoleni są turystów z całego świata w zimie, kiedy pora deszczowa się skończy. Nie wiem, gdzie jest ciepło w grudniu? Wybierz Tajlandię – nie przegap! Błękitne niebo bezchmurne, przepiękne piaszczyste plaże, malownicze drzewa palmowe, pochylone nad falami oceanu przyniosą niezapomniane chwile.
  3. Zjednoczone Emiraty Arabskie w grudniu to nie tylko wakacje na plaży, ale także wspaniałe zakupy. W ostatnim miesiącu nadchodzącego roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nadchodzi sezon sprzedaży, na który codziennie przybywają tysiące turystów. Warunki pogodowe nie pozwalają pływać w tym okresie, ale dla mieszkańców północnych szerokości geograficznych klimat ten jest najbardziej komfortowy.
  4. Ze względu na ciepło, piękne i jasne morze taneczne, wiele osób wybiera Indie. Goa to raj, w którym jest ciepło w grudniu. Zaskakujący kraj kontrastów przyciąga podróżnych z chłodniejszych krajów.
  5. Dominikana jest uważana za jeden z najdroższych krajów kurortu. Wynika to przede wszystkim z obsługi, piękna plaż i prestiżu hoteli. Ci, którzy nie są przyzwyczajeni do oszczędzania na wakacjach, na pewno wybierają krystalicznie czyste wody Morza Karaibskiego i śnieżnobiałe plaże.

Podróż do Europy

W święta Nowego Roku można podziwiać ekscytujące podróże do krajów europejskich. Oczywiście Europa nie jest miejscem, gdzie jest ciepło w grudniu. Jednak we Włoszech, w Grecji, w Hiszpanii nie ma mroźnych mrozu. Temperatura wody w morzu nie pozwala pływać, ale uzyskanie lekkiej opalenizny na lądzie jest całkiem możliwe. Ale to nie dlatego miliony turystów przyjeżdżają tutaj. Zima – czas, kiedy można zobaczyć wiele atrakcji, nie spłonął w słońcu i nie był zmęczony upałem. Jeśli głównym celem jest poznanie świata, zapoznanie się z twórczością światowych geniuszy, czekają na Ciebie najsłynniejsze muzea w krajach europejskich!