464 Shares 2397 views

Usługa umowa hot spotów: nie ma potrzeby denerwować

Jeden z aforyzmów Kozmy Prutkova mówi mężowie waleczni w obronie ojczyzny. I to jest – to prawda. Historia ostatnich dziesięcioleci wyraźnie pokazuje przykład innych krajów, że tylko silna i wiedzę swoich zadań armia może wytrzymać wiele zagrożeń ze strony krajów, które mogą, dzisiaj i nie wyrażają swoje wrogie intencje, ale zawsze gotowy, aby wykorzystać słabości Rosji, jeśli nagle pojawi się ,


Nasz kraj ma ogromne terytorium i długą granicę. Jak każde inne mocarstwa, Rosja ma interesy geopolityczne, które czasami wymagają interwencji wojskowej, zarówno w kraju jak i za granicą, a każda operacja armii wymaga wysoko wykwalifikowanych pracowników, ich umiejętności i stabilności psychicznej, a tylko odwagi. W ciągu jednego roku, żołnierze czasami nawet w stanie opanować całą techniczną część materiału bazowego. Obsługa w hot spotów i nie wymaga specjalnych umiejętności i cech osobowych.

Wszystko to odnosi się również do przygotowania psychicznego. Tak, młodzi ludzie w Rosji w stanie bronić interesów narodowych naszego kraju i jest nawet gotów umrzeć dla nich, ale czy rząd moralne prawo domagać się tego od chłopców? Pytanie jest retoryczne. Jedynie umowa o świadczenie usług w gorących miejscach może rozwiązać kwestię kto dobrowolnie ryzykować swoje życie, jeśli to konieczne.

I szeregowców, sierżantów i podoficerów stopniowo stają się profesjonalistami i zrozumienie spraw wojskowych mają często trwa dłużej niż jeden rok. Aby stać się taką wojnę, nie wystarczy po prostu napisać oświadczenie, mówiąc: „Chcę służyć zgodnie z umową”, aby przetrwać wielopoziomowego wybór, w tym psychologiczne, a następnie wziąć udział w kursie i zdobyć praktyczne doświadczenie w siłach zbrojnych. Do 2017 roku liczba pracowników służby w armii rosyjskiej może przekroczyć 425 000 osób.

Usługa umowa hot spotów jest atrakcyjny dla wielu z powodu wysokiego zasiłku narzutów. Różnią się one, na przykład, w Kosowie, rosyjski wojskowy dostaje nie mniej niż trzydzieści sześć tysięcy rubli miesięcznie. Skromna pensja żołnierza służącego w 201. Dywizji Zmechanizowanej w Tadżykistanie, dużo pieniędzy, aby zapłacić za wykonanie obowiązku wojskowego w Republice Czeczenii. Jest to opłata za ryzyko.

Nie każdy rozumie, że umowa o świadczenie usług w gorących punktów na pieniądze – nie jest najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy. Dlatego dobór trzystopniowy kandydatów wprowadzone do komisariatu wojskowego.

Początkowy etap obejmuje autotest, który może wziąć każdy, odpowiadając na pytania stronie internetowej Ministerstwa Obrony i wywiady na etapie selekcji.

Następnie preselekcji, w którym można zdefiniować rodzaj i typ wojsk kandydata mogą być najbardziej przydatne dla wojska. Następnie sprawdzane dane osobowe, w tym stopień lojalności, praworządnym, a także zdrowia i stanu psychicznego skarżącego.

Wszystkie dane są podstawą do wyboru dogłębnej i decyzji o przydatności kandydata do służby w siłach zbrojnych.

Ostatni taki czek żołnierz zostaje wysłany do części szkoleniowej i nie ma gwarancji, że będzie to z pewnością czeka na umowach o świadczenie usług w gorących miejscach. Więc ten, kto sądzi, że pisząc oświadczenie, od razu dostać broń i przejść do stref wojennych, można zrozumieć frustrację.