140 Shares 9651 views

Zrobić sałatkę konserw makrela na różne sposoby

Sałatka z makreli w puszce zawsze okazuje się bardzo smaczne, obfite i bardzo pachnące. Nawiasem mówiąc, dzisiaj istnieje wiele przepisów kulinarnych, w których stosowany jest ten produkt. W niniejszym artykule powiemy o najtańszym i najprostszym z nich.


Zrobić sałatkę konserw (makrela): „Mimosa”

Przepis na to danie jest znany wielu. Po tym wszystkim, wraz ze śledzia pod futrem i Olivier, jest często obecny przy stole noworocznym. Ale jeśli nigdy nie próbowałem tego sałatki, tym mniej będziemy szczegółowo opisać metodę jej fast food.

Tak więc, musimy następujące produkty:

 • Puszki makrela – średnia słoik;
 • słodkie cebula sałatki – 1 średnia głowy;
 • Świeże marchew duża – 2 szt;.
 • Medium ziemniaki – 3 bulwa;
 • ser twardy – około 125 g;
 • Jaja świeże duże – 4 szt.;
 • Medium olej sól morska i majonez – wykorzystanie uznania.

składniki lecznicze

Przed przygotować sałatkę z puszki makreli należy starannie przetworzone wszystkie składniki. Aby rozpocząć z rybami, które chcesz opublikować w głębokiej miski i szlifować go na bzdurny spójności, używając widelca. Ponadto należy umyć ziemniaków, marchwi, a następnie ugotować w słonej wodzie wraz z jaj kurzych. Po tym, te składniki potrzebne do ostygnięcia i skórki.

Co do cebuli sałatkowych należy oczyścić z łuskę, a ścięcie drobno ostrym nożem.

Proces tworzenia

Konserwy sałatka makrela „Mimosa” tworzy się szybko i łatwo. Pierwszym krokiem jest podjęcie szerokiego i niezbyt głęboki talerz i umieścić go na wszystkie ryby zmiażdżonych do stanu bzdurny. Dalej na makreli chcesz umieścić drobno posiekaną cebulę słodkie. Po że warzywa powinny być na przemian pokrycie ziemniaki i marchew. W tym przypadku powinny one trzeć na małej tarce. Dokładnie tak samo jest wymagany do przetworzenia i białe jajko. Musi on być umieszczony na marchew. Następny jest warstwą tartego sera.

Należy zauważyć, że wszystkie te produkty są absolutnie konieczne, aby nasmarować dostateczną ilość majonezu średniej zawartości tłuszczu. Na koniec sałatki być pokryte grubą warstwę utartej żółtek jaj.

Jak ubiegać się zaproszeni goście?

Po ostatniej warstwie pokrywa internetowej makreli żółty sałatka puszkach, należy natychmiast umieścić w lodówce. Po kilku godzinach, wszystkie produkty są przewidziane na przemian wchłania majonez, co sprawia, że danie jeszcze bardziej smaczne i delikatne. Przed podaniem jasnożółty powierzchni sałaty zaleca się, aby udekorować płatków zielonej pietruszki. Smacznego!

Sałatka konserw rybnych „Makrela” i słodkim jabłkiem

Jest mało prawdopodobne, że istnieją dzielnych ludzi, którzy zdecydowali się połączyć w jednym naczyniu składników, takich jak konserwy rybne i jabłko. I to jest na próżno. Rzeczywiście, pomimo niezwykłość z głównych składników, przedstawił sałatka jest zaskakująco smaczne i delikatne. Starają się gotować samemu i zobaczyć na własne oczy.

Tak więc, aby zrobić sałatkę konserw makreli i jabłka, musimy:

 • marchew w dużych ilościach – 1 szt.;
 • konserwy makrela w oleju – Standard Bank;
 • Świeże jaja kurze – 4 szt.;
 • jabłko świeże słodko-kwaśny duża – 1 szt;.
 • ser twardy – 100 g;
 • śmietana lub wysokokaloryczne majonez – stosowanie uznania;
 • jodowana sól i pieprz – do smaku do zastosowania;
 • Świeże zioła – używane do dekoracji.

Wytwarzanie składnika

Konserwy makrela tej sałatki muszą być zakupione w oleistej bulionu. Z nim jest wymagane pachnące ryby i puree z widelcem w głębokiej miski. również muszą być prane oddzielnie marchewki i gotować w osolonej wodzie z dodatkiem jaj. Jeśli chodzi o słodko kwaśną jabłka, to powinny być umyte, oczyszczone ze skrzyni nasiennej i skórki.

Powstawanie sałaty

Aby utworzyć tę potrawę, należy wziąć pierścień tworzący, ustawić go na płaskiej małej tabliczce, a następnie umieścić na przemian konserwy makrela, wcierać w dużych białych jaj tarka podobnie potraktowanych marchew, jabłka i ser. W tym przypadku, wszystkie warstwy wymaganych posmarować majonezem hojnie. Wreszcie sałatka być powleczone miękisz wykonane z żółtek jaj.

Podczas formowania pierścienia jest całkowicie napełniony, to musi być starannie usunięty bez uszkodzenia integralności naczyń.

Jak ubiegać się o świątecznym stole?

Po powstają Porcjonowane sałatki makrela i jabłko, muszą być przez jakiś czas, aby umieścić w lodówce. Następnie udekorować danie powinno być posiekane warzywa i natychmiast zastosować zaproszonych gości.

Nawiasem mówiąc, niektóre gospodynie dodaje się ponadto do Sałatka cebuli. Nie zalecamy tego, ponieważ jest to dość trudne do pogodzenia z jabłek.