373 Shares 9025 views

"Night sprzedawca". Aktorzy i role, wykreślić horror komedia kryminalny

CTB Film Spółka potwierdziła swoją zdolność do produkcji komercyjnej i sztuki filmy w tym samym czasie, na przykład, „Brat”, „Kukułka” i innych kultowych filmów dla rosyjskiego przemysłu filmowego. Nie pojawia się on film „Night sprzedającego” (aktorów pierwszego planu: P. Barshak, B. Sukhorukov, IA Dapkunayte A. Kraśko) Przy ekspertów ręce specjalistów spółki, mógł pozostać w historii współczesnego rosyjskiego debiutanckiego kino następnym projekcie. Ale obraz był szczęśliwy, dostała się w ręce właściwego producenta, uzyskanie profesjonalnego wsparcia. W filmie „Night sprzedającego” aktorzy i role zostały porównane osobiście producent Sergei Selyanov.


typowo niskobudżetowych

Proces filmowanie nie jest wyraźnie zainwestował znaczne środki budżetowe. Z technicznego punktu widzenia, obraz jest typowe projekty niskobudżetowe, nie ma akcji, nie ma oryginalne cechy scenerii, cała akcja odbywa się w murach sklepie obwodowej. Film jest zbudowany na zbliżeniach i dialogu, zakład wykonany na temat znaczenia i działania. Nic dziwnego, że w filmie „Nocny sprzedającego” pojawiają się w role znanych aktorów krajowych. Malownicze położenie i świetny obsadzie nieustannie zepchnięte podstawową historię studenta, który postanowił zarobić na tle odciągnąć uwagę numerów solowych zabójcze widza.

historia

W komedii kryminalnej „Night sprzedawca” aktor powiedział publiczności o fascynującej historii. To rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku, który został niedawno terroryzował przez maniaka. Szczególnie Bloodlust zabójca budzi się w nocy, w deszczu. W jednym z tych deszczowe noce, bohater, student Danya, wkracza zastąpiony przez sprzedawcę do sklepu spożywczego. sklepikarz poszedł do kasyna do zabawy, jego żona próbuje się, że cokolwiek było, aby zachęcić studentów. Maniak pogoni badacz patrolował okolicę, w nadziei, aby opóźnić i zapobiec mordercę swojego kolejnego przestępstwa. W rezultacie, dziwny zbieg okoliczności, wszystkie znaki zostaną przeznaczone do spełnienia, a główny bohater będzie w bardzo dwuznacznej sytuacji.

Wysoce wytrzymały odlew

Komedia „Noc sprzedającego” podmioty zaangażowane w produkcję filmu, podniesione do odpowiedniego poziomu: Ingeborg Dapkunayte nosi intrygujący golfa, Viktor Sukhorukov bezkonkurencyjny w obrazie kanonicznej i niezłomnej Psycho, Andrei Krasko jako badacza z pełnego zakresu traumatycznych wspomnień z dzieciństwa, a tylko Paul Barshak, jakiś zagubiony, wędrując wśród aktorów tego teatru.

Jak staje się jasne, do udziału w zespole zostali zaproszeni wyłącznie znane i lubiane przez wykonawców publicznych, nawet na drobne i przypadkowe ról. W ten sposób osiągnięto zaledwie trzy cele – film był wcześniej dostarczone przez zainteresowania publiczności, reżyser-debiutant – Wspieranie zaprawiony doświadczenie aktorów, twórcza produktu – niezależna wartość każdego epizodu nasycenia i zabaw. To nie przypadek, producent Sergei Selyanov zebrane w komedii „Night sprzedawcy” z udziałem znanych nazwisk wszystkich rozległych byłego Związku Radzieckiego.

częściowo parodia

Pod wieloma względami, komedia w reżyserii Walerija Rozhnova debiutant to parodia, ale to nie był brak obrazu. Producent tworzy własny nastrój i wie, jak pracować z aktorami. Oraz w filmie „Night sprzedającego” aktorzy są świetne.

Podobne w wyglądzie do Detochkin maniaka wykonywane Sukhorukov przesuwa balet, więc soulfully gra, wygląda tak, jakby dusza jego bladych oczach, widz mimowolnie zawarte w jego występ w swoim szaleństwie.

Powoduje to sprzeczne postrzeganie jego charakteru Ingeborg Dapkunayte, który miał być reinkarnacji jako żona sklepikarza za. Promienny uśmiech, uroczy europejska aktorka akcent w połączeniu z tezaurusa obsceniczny i wulgarny sposób, znaki tworzyć uwagę unikalną mieszankę wzrok widza.

Pavel Barshak, przypominający młodego Abdulov, mimo małego doświadczenia aktorskiego, grając dokładnie i rzetelnie. Oto jego postać – noc sprzedawca Dana widz wyraźnie sympatyzuje z i martwi się o dalsze losy bohatera, jest zadowolony, gdy wszystkie szczęście udaje mu się pojawiać bez szwanku. Problemy, oczywiście, głównym bohaterem pisarzy wpadł do morza. A kluczem cenny w żołądku maniak – nie jest najważniejsza.

streszczenie

Polecany oglądania dla tego projektu może być co najmniej ze względu na obecność takiej imponującej liczby gwiazd krajowego przemysłu filmowego. Nie należy jednak oczekiwać, że akrobacje filmowe skandaliczną erotyzm i numer niewyczerpane zabawnych momentów. W taśmie teatralnych króluje minimalizm, ale warto obejrzeć. Istnieją pewne ekscytujące poezja w post-noir.