884 Shares 2339 views

Czy potrzebujemy komputer automatycznego wyłączenia?

Jeśli przeciętny użytkownik, aby zapytać, czy wie, co automatycznego wyłączania zasilania komputera i jak skonfigurować tę funkcję, często odpowiedź brzmi: nie. Taki człowiek z powodzeniem rozwiązuje wąskiego kręgu swoich zadań, a korzystanie z dodatkowego oprogramowania w systemie operacyjnym nawet nie myśleć. Rzeczywiście, dlaczego, czy wszystko działa.

Ale porozmawiajmy. Jak to automatyczne wyłączanie zasilania komputera i, na przykład, ogrzewanie gazowe? Wspólne między nimi, co jest, w każdym przypadku posiada rozwój postępu. Ludzie kiedyś żyli całkiem dobrze, wygrzewając się pożary, ale najpierw ktoś próbował umieścić ogień w ścianach murowanych, tworząc ostrość, a następnie był piec, a następnie ogień zaczął palić przez gaz w rurociągu. Podobnie, w przypadku programów komputerowych – po prostu trzeba spróbować dodatkowe funkcje. Z pewnością porzucić dalsze ich stosowanie będzie trudne. Jednym z takich możliwości oprogramowania – Automatyczne wyłączanie komputera.

Jak zwykle, zacznijmy od przykładu. Bez wątpienia, każdy użytkownik co najmniej raz musiał pobrać duży plik z internetu. Znamiennym przykładem jest tak zwane torrenty filmów i innych programów. Dobrze, jeśli prędkość połączenia do sieci globalnej jest tak wysoka, że zanim jest ukończenie wstrzyknięciu należy odczekać kilka minut. Ale co zrobić, jeśli program wyświetla szacowany czas kilku godzin? Oczywiście, przez jakiś czas, i można pracować przy komputerze, czekając na pobranie jest kompletna, ale możliwość nie zawsze tak jest. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem byłoby Automatyczne wyłączanie komputera: to off do siebie, po zakończeniu ładowania. To wystarczy, aby wyłączyć monitor i można go o swojej działalności – elektroniczny asystent, aby wykonać zadanie samodzielnie.

Poniższy przykład jest związana z filmami. Co może być lepszego niż zorganizować sesję filmową przed pójściem do łóżka? Jest oczywiste, że o wiele bardziej racjonalne nie siedzieć godzinami przed ekranem i wygodne leżeć na sofie. Jest to główny „zagrożenie” – to bardzo łatwo zasnąć bez czekania na widza końcowego. Następnie rano okazuje się, że komputer działa przez całą noc bezskutecznie. Można tego uniknąć poprzez funkcję automatycznego wyłączania. I to właśnie tam! Ponadto, w wielu systemach operacyjnych.

W jaki sposób można korzystać z systemu Windows 7 komputer automatycznego wyłączenia? Problem ten można rozwiązać na kilka sposobów. Każdy z nich ma wiele zalet, więc wybór jest wykonany zgodnie z wymaganiami użytkownika. Więc częścią narzędzie zamykania systemu. Naciśnij kombinację klawiszy Win + R i zgodnie shutdown -s -t rekrut 1800. W zasobniku systemowym wyświetla komunikat, że wyłączenie nastąpi po upływie 30 minut. 1800 s = 30 minut. Anulowanie rezerwacji jest również możliwe: shutdown -a. Wada: brak interfejsu graficznego , oraz na podstawie Harmonogramu zadań, których obsługa może być wyłączona.

Łatwiejsze korzystanie z aplikacji innych firm, ponieważ mają dużo więcej możliwości. Jednym z najbardziej wygodny, prawdziwy procesor – PowerOff deweloper Koeniger. Może ona uwzględniać obciążenie procesora, wysyłanie pakietów sieciowych oraz szereg parametrów. Pomimo wysokiego poziomu funkcjonalności, to będzie w stanie zrozumieć nawet początkujący.

Miłośnicy maksymalnej integracji może być interesujące gadżety off for Windows 7. Zatrzymajmy się na nich do wyboru, nie można się martwić, że GUI będzie różnił się od systemu (co może się zdarzyć w niektórych aplikacjach). Niektóre z nich są wysoce wyspecjalizowane produkty, podczas gdy inne oferują dodatkowe możliwości. W ogromnej globalnej sieci darmowych gadżetów, takich jak dość dużo, więc pozostaje tylko odebrać precyzyjnie dopasować swoje potrzeby.