803 Shares 9392 views

Najlepszy program do optymalizacji komputera: przegląd

ostatecznie nawet superproizvoditelny komputer może przekształcić się w „elektronicznej żółwia.” A głównym winowajcą takiego przekształcenia jest nieprzyjemne dla użytkownika. Może ktoś z was, drogi Czytelniku, będzie szukał pretekstu we własnym statusie – „początkującego”. Jednakże, jak w przypadku w praktyce, nawet doświadczony użytkownik przyzwyczaja się do pewnego rytmu środowisku Windows … W ostatniej definicji „najlepszy program do optymalizacji komputera” oznacza coś, sprawdzone. Dla początkujących – odpowiedni wybór! Tak czy inaczej, istota pozostaje ta sama: każdy właściciel chce, aby jego komputer elektroniczna maszyna pracowała szybko i elegancko. Jest to proces optymalizacji przedmiotem niniejszego opracowania, którego struktura przechodzi w przeglądzie dyspozycja płynnie, nie tylko dla tych, których znajomość obsługi komputera nie jest tak rozległe, niż tych, którzy są przyzwyczajeni do „juzat” przetestowany, ale bez miękkiego pilności. Cóż, cele są planowane – aby rozpocząć proces realizacji zaplanowanych! Ale najpierw …


Bez podstaw komputer nie rozpraszać!

Najlepszy program do optymalizacji komputera – jest to raczej slogan, streszczenie, niejasne i na ogół łatwo wzruszalnego propozycją.

Jednak kompetentny człowiek rozumie, że oprogramowanie oddzielnie zgłoszenie musi spełniać trzy podstawowe wymagania:

 • Przede wszystkim, program powinien mieć intuicyjny interfejs, a także jest bardzo łatwy w obsłudze.
 • Ponieważ optymalizacja PC – jest procesem złożonym, to jest całkiem rozsądny oczekiwać takiego oprogramowania maksymalnej wygody w interakcję. Innymi słowy, każdy użytkownik powinien być pewni swoich działań.
 • Skuteczność „najlepszy” program jest po prostu obowiązek być na spotkaniu, a oczekiwany wynik powinien być prawdziwy namacalny.

Trochę o komputerowych „kłopotów”, które są po prostu rozwiązane we właściwym optymalizacji

Tak, najlepszy program do optymalizacji komputera musi zaoszczędzić:

 • Za nieuzasadnione „myślenia”. Na przykład, komputer nie natychmiast reagować na polecenia użytkownika, nawet pracując w trybie bezczynności.
 • Od natrętnych wiadomości usługowych, że system operacyjny stale rzuca się na ekranie. Niektóre z okien może nawet zagrażające tekst.
 • Od „długotrwały” idle „Kiedy (OS) w końcu uruchomić?!”

Cóż, powód dla wszystkich wyżej – śmieci cyfrowy, który zbiera się w czasie w rejestrze systemu Windows. Dysk twardy gromadzi niepotrzebne pliki tymczasowe i tracąc wolnej przestrzeni cyfrowej. Wszystko inne, „bity” surowych danych i błędów stopniowo zaczynają się komplikować już żmudnej pracy dysku twardym użytkownika. Jak można sobie wyobrazić, programy dyskusyjne dla strojenia i optymalizacji systemu operacyjnego godną najwyższej uwagi.

CCleaner – doskonały środek czyszczący

Dość popularne optymalizator programu, jest słusznie uważany za jeden z najczęściej używanych wśród początkujących użytkowników. Oprogramowanie z powodzeniem radzi sobie z korekcją błędów w rejestrze szybko i skutecznie czyści miejsca na dysku, a liczba dodatkowych zintegrowanych aplikacji pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności komputera.

 • Aktywacja pierwszej zakładki – „Czyszczenie”. Na dysku twardym zostaną usunięte pliki tymczasowe, puste foldery i innych cyfrowych śmieci.
 • W sekcji „Rejestracja” ma na celu zapewnienie, że użytkownik może zaprowadzić porządek w systemie uruchomiony magazyn.
 • Przejdź do menu „Narzędzia” i za pomocą narzędzia „Dodaj lub usuń programy”, będzie w stanie poprawnie odinstalować niepotrzebne oprogramowanie. Nawiasem mówiąc, w tej sekcji jest przycisk „Auto”, gdzie z wielką łatwością można edytować oprogramowania liście priorytetów jest.

JetBoost – natychmiastowe optymalizacja

Najlepsze oprogramowanie do komputera na naszej liście jest jeszcze dużo, ale chcę podkreślić to narzędzie od siebie:

 • Prosty i lekki programowe za pomocą jednego kliknięcia sprawi, że system „fly”.
 • Po pierwszym uruchomieniu, wystarczy nacisnąć jeden przycisk „Accelerate” – i masz gwarancję, aby uzyskać wzrost wydajności.
 • Jednak zawsze można anulować tryb turbo, wykorzystując środkową klucza użytkowych – „Restore”.
 • Rosyjski interfejs i wolne podstawą przy stosowaniu – to dodatkowy „uprzejmość” produktu.

Reg Organizer – Pan rejestru

Ten pakiet do optymalizacji komputera może być niebezpiecznym narzędziem w rękach pechowego użytkownika, jak deweloperzy koncentrują się na kontroli komfortu rejestru systemu operacyjnego. Więc trzeba zrozumieć, że niejasne domysły ( „Może tu che zmiany, eh?”), A także nieprzemyślane eksperymenty mogą kosztować stabilnych systemów operacyjnych eksploatacji. Należy zachować ostrożność podczas korzystania z tego programu.

 • Po pierwszym uruchomieniu «» Reg Organizer do automatycznego uruchamiania skanowania pod kątem usterek.
 • Główne okno programu użytkownik jest proszony, aby kontrolę i korektę błędów wykrytych.
 • Na lewym pasku narzędzi w pracy zawiera listę tematów, którego nazwa odpowiada ich przeznaczenia.

Zaawansowane Pielęgnacja System 8 – świetny program do optymalizacji komputera

Przyspieszyć komputer, aby ograniczyć możliwości sprzętowe – to na sposób prezentacji oprogramowania. Jednak czynnikiem ograniczającym , czy wziąć produkt do użytku, jest to rodzaj oprogramowania. Zaawansowane Pielęgnacja System 8 – Program jest płatny. Jednakże, użytkownik ma 30 dni, aby zweryfikować wykonalność takiego nabycia.

 • Klikając na zakładkę „Konserwacja” zanim użytkownik otwiera wielką listę opcjonalnych funkcji. Po naciśnięciu przycisku „Start” start oznakowane (Ticked) usługi SEO będą wykonywane.
 • Dość program przemyślany, bystrodeystvennaya i najbardziej przyjemny, łatwy do zarządzania. Nawet początkujący użytkownik bez trudu zrozumie, co jest co. Po tym wszystkim, każdy proces wykonywalny towarzyszą świadectwa kwalifikacyjnego.

Być może dla niektórych z was, drogi czytelniku, funkcja ta będzie dodatkowym argumentem, gdy komputer wymaga gruntownej optymalizacji. Najlepsze programy (komputer lub urządzenie mobilne jest na Android OS – nie ma znaczenia) zintegrowane usługi nie jest dużo, a zaawansowane Pielęgnacja System 8 – jeden z nich. Wśród wszystkich innych identyfikuje szereg możliwości:

 • Zaawansowane Pielęgnacja System 8 jest wyposażony w specjalny moduł bezpieczeństwa.
 • Narzędzia bazodanowe oszałamiająca perspektywa jego stosowania.
 • Szczególna użyteczność „przyspieszenie Turbo” niezwłocznie zwolni zasoby systemowe, tuż priorytetów wśród uruchomionych aplikacji i usług działających w tle.

Pielęgnacja Wise 365 – doskonała wydajność przez cały rok!

Wyżej wymieniony program – naturalną kontynuacją naszego przeglądu „najlepszy program do optymalizacji komputera.” Elegancki rodzaj powłoki i wysoką funkcjonalność „Wise Kea” poparte wolnego popytu na produkt.

 • Niemal standardem dla tego typu funkcji programu „test” nie uruchamia się automatycznie i spokojnie czekać na polecenia użytkownika.
 • „Czyszczenie” ma pięć rodzajów „cyfrowego czyszczenia”, z których każdy jest uruchamiane niezależnie od siebie. Nawiasem mówiąc, to nie jest dostępne w każdym optymalizator. To jest plusem na korzyść «Wise Opieki 365" .
 • Specjalna zakładka „Optymalizacja” zawiera szereg metod mających na celu zwiększenie produktywności i wydajności systemu operacyjnego.
 • Poprzez „Prywatność” możesz zobaczyć listę „Prywatność ryzyka.” Warto zauważyć, że w niektórych programach tego typu, a funkcja ta jest nieobecna.

Przed zakończeniem przeglądu …

Tak, jesteś zaznajomiony z najbardziej efektywne oprogramowanie, które jest produkowane przez optymalizację systemu. Program rosyjski, niestety, nie może konkurować z zagranicznymi odpowiednikami. Dlatego w tym artykule zostały uznane za produkty, które zapewnia pełną rusyfikacji. Oczywiście, do was, drodzy użytkownicy, jak zawsze, jest właściwym wyborem. Równie dobrze może być (Twoim zdaniem), które nie jest wymienione tutaj krajowy narzędzie «SO Użytkowe» pasuje również definicję „najlepszy program do optymalizacji Windows». Po raz kolejny, tylko na ciebie osobiście, swoje doświadczenie, preferencje i cele realizowane zależy od rodzaju oprogramowania zainstalowanego na komputerze. Wszystko co najlepsze i udane optymalizacja!