548 Shares 9480 views

Sanatorium "Assy" (Baszkiria): oficjalna strona, cena, opinie i zdjęcia. Jak dotrzeć do sanatorium "Assy"?

"Asy" sanatorium jest stosunkowo nowym centrum medycznym, które jest prawdziwą dumą z Baszkirii. Rośnie setki tysięcy turystów z całego kraju. Ośrodek ten jest uważany za jeden z najlepszych i cieszy się dużą popularnością wśród osób z różnymi chorobami. Ale gdzie to jest? Jakie usługi oferuje? Te pytania są interesujące dla wielu pacjentów.

"Assy" (sanatorium): jak się tam dostać?

Sanatorium znajduje się w barwnym zakątku Republiki Baszkirii – w Górach Uralskich, na terenie powiatu brzeskiego. Możesz do niego dojechać samochodem lub autobusem. Odległość do miasta Ufa wynosi 180 km.

Sanatorium "Assy" zostało otwarte w 2001 roku. Przez kolejne pięć lat trwały prace budowlane – na jego terenie powstały nowe budynki. Znajduje się nad brzegiem rzeki Inzer.

Krótki opis centrum odnowy biologicznej

Niewątpliwą zaletą tego uzdrowiska jest jego lokalizacja. W końcu rzeka płynie bardzo blisko, a teren sanatorium otoczony jest górami – kolorowe krajobrazy, świeże powietrze i dobra, bezwietrzna pogoda tworzą idealne warunki do wypoczynku w łonie natury. Przecież kompleks medyczny znajduje się na wysokości 220 m npm.

Naturalnie duża część sanatorium jest dobrze wyposażona i dobrze utrzymana. Są to nie tylko budynki mieszkalne i budynki służące do leczenia i diagnostyki, ale także duże place zabaw (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych), sieć ścieżek spacerowych i miejsca rozrywki, w tym kawiarnie i bary.

Jakie choroby są leczone w sanatorium?

W rzeczywistości sanatorium "Assy" (Baszkiria) jest zaangażowane w leczenie wielu różnych schorzeń. Najczęściej ludzie przychodzą tutaj cierpiący na niektóre choroby układu mięśniowo-szkieletowego. Tutaj zajmują się również leczeniem chorób skóry. Ponadto na terenie sanatorium powstały wszystkie warunki leczenia pewnych zaburzeń układu nerwowego. Każdego roku przyjeżdżają tu osoby z chorobami układu krążenia. Wskazaniami do leczenia sanatorium są również zaburzenia metaboliczne i zaburzenia układu pokarmowego.

Główne metody leczenia

W pobliżu sanatorium znajduje się kilka źródeł mineralnych, które są bogate w siarczany i sole chloru. Do balneoterapii wykorzystywane są wody o wysokiej zawartości minerału – pacjenci oferują kąpiele mineralne i podwodne prysznice. Do picia medycznego stosuje się wodę o niskiej zawartości soli

Ponadto sanatorium "Assy" oferuje swoim pacjentom różne rodzaje fizjoterapii. Specjalistyczny kurs na temat gimnastyki leczniczej, gdy uczestniczą w niej doświadczeni trenerzy. Tutaj oferowane są masaże terapeutyczne, które mają pozytywny wpływ na stan układu nerwowego i układu mięśniowo-szkieletowego.

Co jeszcze proponuje sanatorium "Assy"? Oficjalna strona centrum leczenia mówi, że istnieją sesje terapii parafinowej. Na terenie uzdrowiska znajdują się doświadczeni specjaliści zaangażowani w horyzontalne przedłużenie kręgosłupa. I w leczeniu niektórych chorób skóry stosuje się specjalne kabiny ultrafioletowe.

Goście wakacji oferują również fitoterapię. Niektórzy pacjenci przepisują specjalne produkty lecznicze pochodzenia roślinnego. Ponadto na terenie sanatorium znajduje się fitocar, gdzie goście oferują pyszne koktajle terapeutyczne.

Warunki życia

Należy natychmiast stwierdzić, że dziś sanatorium "Assy" jest modelem nowoczesnego komfortu. Są pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe, które składają się z sypialni, salonu i łazienki. Nowe meble, wygodne łóżka i pełny zestaw niezbędnych urządzeń sprawiają, że pokoje są naprawdę wygodne. Przy okazji, w łazience i toalecie znajduje się system ogrzewania podłogowego, który jest po prostu niezastąpiony w zimie.

Przy okazji, jeśli to konieczne, dodatkowe łóżka mogą być dostarczone do pokoju, aby zwiększyć liczbę mieszkańców. W niektórych pokojach są rozkładane sofy, co jest wygodne dla turystów przez firmę.

Istnieją również luksusowe apartamenty, które składają się z trzech lub pięciu pokoi – salonu, sypialni, studium, kuchni, a nawet jadalni. Pokoje sprzątane są codziennie, więc czystość nie musi narzekać na nikogo.

Plan zasilania

Na terenie centrum odnowy biologicznej znajduje się duża jadalnia, która może pomieścić wszystkich gości. Wycieczka obejmuje koszt czterech posiłków dziennie. Oczywiście żywność tutaj jest przygotowana dieta i użyteczna, która jednakże nie wpływa na jego doskonały smak. Istnieje również dział dietetyczny, w którym można przygotować indywidualne menu przez kilka dni. Przy okazji, pacjenci otrzymują poradę od żywienia lekarzy prowadzących leczenie.

Rekreacja i zabawa na terenie sanatorium

Sanatorium "Assy" (foto) powstało przede wszystkim dla komfortowych gości. Natychmiast warto zauważyć, że w kompleksie znajduje się bankomat, apteka. Istnieje również duży parking z całodobową ochroną, co oczywiście jest dogodne dla gości podróżujących własnym transportem.

Jeśli chodzi o rozrywkę i rekreację, istnieje wiele możliwości. Na przykład pacjenci z sanatorium mogą odwiedzić duży basen, saunę, skorzystać z jacuzzi. Dla miłośników aktywnego wypoczynku znajduje się boisko sportowe i symulator z niezbędnym sprzętem.

Istnieją udogodnienia dla rodziców, którzy odpoczywają z dziećmi. Najmłodsi goście sanatorium mogą bawić się świetnie w pokoju dla dzieci z opiekunami lub bawić się na miejscu.

Zespół poprawy zdrowia oferuje również turystom wizytę w lokalnej restauracji, kawiarni i barze z karaoke. Istnieje również dyskoteka, w której można odpocząć. Istnieje również wypożyczalnia rowerów górskich. W biurze informacji turystycznej można zapisać się na interesujące wycieczki w okolicy, które ujawnią wiele tajemnic i ciekawych faktów z historii Baszkirii. I oczywiście będziesz miał okazję jeździć na kempingu, zwiedzić atrakcje i atrakcje Ural.

W zimie są stoki narciarskie, które docenią fani tego rodzaju wakacji. Tutaj można wynająć narty, snowmobiles, kombinezony i inne niezbędne urządzenia. W pobliżu sanatorium znajduje się duży park wodny, gdzie będzie interesujące nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Co więcej, wszystkie te usługi są stosunkowo niedrogie, co w rzeczywistości zapewnia kurortowi popularność.

Sanatorium Assy: recenzje

Oczywiście takie piękne miejsce jest bardzo popularne. Corocznie tysiące osób przybywa do sanatorium "Assy". Opinie pacjenta są pozytywne. Oczywiście, przede wszystkim goście zauważają, że efektywność stosowanych metod leczenia – stan zdrowia, a także stan zdrowia znacznie poprawia się w pierwszych dniach. Ponadto sanatorium zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają najbardziej skuteczną terapię. Wszyscy pracownicy uzdrowiska są uprzejmi i uprzejmi.

Z pewnością wieś Assi, podobnie jak sanatoria, znajduje się w pewnej odległości od wielkich miast, więc miłośnicy nocnego życia mogą się wydawać tu nudniejsi. Z drugiej strony, centrum ma wiele sposobów zabawy i świetnie się bawić. I spokojna sytuacja przyczynia się do szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu do zdrowia.

Roszczenia do warunków życia również nie – pokoje są wygodne i wygodne, a jedzenie jest całkiem różnorodne i, co najważniejsze, przydatne. I, oczywiście, wszyscy goście, bez wyjątku, zachwycają pięknem przyrody i czystym powietrzem. Ile kosztuje odpoczynek na terenie Assi? Sanatorium, cena pobytu zależy oczywiście od wybranej liczby, a metody leczenia są średnio od 2000 do 3000 rubli dziennie, co jest uważane za dość akceptowalną kwotę dla oferowanych usług.