475 Shares 3282 views

Jak zaskoczyć człowieka

Jak zaskoczyć człowieka? To pytanie martwi wiele kobiet. Zwłaszcza ci, którzy są w związku, nieco ochładzali się od czasu do czasu. Oczywiście, w początkowej fazie mężczyzna i kobieta starają się robić wszystko, aby się zdziwić i się podobać. A jeśli uczucia stały się nawykiem, życie razem stało się nudną, codzienną sprawą? Jest jednoznaczne, aby działać. Kobiety w tym względzie są zazwyczaj bardziej aktywne. Oni pierwsi zauważyli, że nadszedł czas, aby nadać nowości relacjom. Więc myślą o tym, jak zaskoczyć człowieka?


Przede wszystkim warto być gotowym na to, że twój towarzysz może docenić przejaw niewystarczającej uwagi: "Dlaczego nagle zdecydowałaś się na romantyczną kolację?" Pomyśli, że jest winna czegoś. Czy to nie wystarczy. Musisz być konsekwentny i trwały w swoich działaniach. Zacznij od małego. Można kilkakrotnie dodać romantyczną nutę do spowiedzi w dzienniczku lub kieszeni płaszcza albo wysłać wiadomość SMS o odpowiedniej zawartości.

Jeśli jesteś dręczony pytaniem, jak zaskoczyć człowieka, kontynuuj. Musisz dać sobie wolny wolny dzień. Przynieś mu kawę i śniadanie. I czy coś jest cudowne i nietypowe, czy coś, co twój mąż kocha.

Możesz umówić datę zapamiętania dawnych dni. Nie czekaj na inicjatywę z wybranego. Mężczyźni po kilkuletnich małżeństwach w ogóle, prawie nigdy nie wymyślają tego. Zdobądź bilety na cyrk, na lodowisko, do kina, na koncert swojego ulubionego zespołu z drugiej połowy.

Jeśli jest fanem piłki nożnej, to pytanie, jak zaskoczyć człowieka jest rozwiązane samodzielnie. Musisz wiedzieć, kiedy najbliższy mecz ma zostać nadany, przygotuj pyszną przekąskę, kilka butelek piwa. Fani piłki nożnej doceniają taką myśl i inicjatywę. Możesz nawet zaprosić swoich przyjaciół do odwiedzenia ich, aby mogli zobaczyć mecz razem. Lepiej do nich dołączyć.

Jeśli nie wiesz jak zaskoczyć ukochanego, zrób relaksujący masaż. Nawet jeśli jesteś niedoświadczony w tym zakresie, zawsze możesz nauczyć się czegoś za pomocą Internetu. Człowiek znudzony w małżeństwie doceni także nieoczekiwane eksperymenty w łóżku. Zaproponuj mu spróbować czegoś nowego. A może, wiesz coś, o czym marzył? Spełnia swoje fantazje. W skrajnych przypadkach można kupić publikację Kama Sutry i zaproponować wybranemu, aby wypróbować kilka nowych pozycji. Niespodziewany seks również pomaga. Być może twoja bliskość zawsze występuje w pewnym okresie czasu, na przykład rano. Jeśli nagle podejmie inicjatywę wieczoru, facet zdziwiłby się.

Jeśli odpowiedź na pytanie, jak zaskoczyć ukochanego człowieka, nie jest związana z Twoim pragnieniem po prostu zadowolić małżonka, spróbuj zmienić. Możesz zacząć od wyglądu. Wiadomo, że wielu mężów po prostu cieszy się zmianą wizerunku ich połówek. To powoduje pragnienie i zainteresowanie nimi. Nowe ubrania, fryzjer, figura (tak i zwiedzanie centrum fitness nie będą zbędne), zmusi męża do spojrzenia na ciebie tak, jakby po raz pierwszy. Po prostu nie przesadzaj tak, że przynajmniej potrafi zidentyfikować w sobie swojego małżonka.

Możesz zaskoczyć człowieka z umysłem. Oznacza to, że próbują nauczyć się czegoś nowego w obszarze, który jest interesujący dla wybranego. Być może bardzo zależy na technologii, samochodach czy nurkowaniu? Jeśli czegoś nie wiesz, spróbuj wypełnić tę lukę. Więc stajesz się nie tylko pożądaną kobietą, ale również ciekawym konwersatorem.

Romantyczny docenią słodkie knickknacks lub kolację przy świecach. Możesz iść do restauracji, gdzie spotkasz się, zaprosić go, aby chodził do miejsc, które są związane z różnymi etapami twojej relacji.

Co najważniejsze, w czasie, aby zauważyć i zrozumieć, że konieczne są środki nadzwyczajne. Związki stają się nawykiem bardzo szybko. Jeśli nie ogrzewajesz przez cały czas, możesz żyć całym życiem w rutynie, co zmusi męża do poszukiwania przygody. Najgorsza opcja to oczywiście zdrada. A jeśli kobieta nie szuka sposobów na zaskoczenie ukochanego człowieka, może po prostu zacząć szukać nowych wrażeń z boku.