300 Shares 1168 views

Jak długo dana osoba używa do upraw żywnościowych?

Uważa się, że nasi przodkowie byli dzikie i niewykształconych dzikusów. Oczywiście, w pewnym stopniu, że to prawda, ale w tym samym czasie, kładli fundamenty roślin przemysłowych i bydła, stale oswajania wiele gatunków roślin i zwierząt. Szczególną rolę w historii cywilizacji grał upraw, bez których to po prostu niemożliwe, aby wyobrazić sobie nasze życie.

Więc kiedy historii ludzkości i jadalnych traw są ściśle ze sobą powiązane w jednym kawałku? Naukowcy uważają, że początek tego procesu został założony w 11. tysiąclecia pne! Jest do tego okresu są znaleziska archeologiczne, które pokazują, że w czasach ludzie już wiedzieli, jak korzystać z plonów. Oczywiście, w tym czasie nie było mowy o celowe hoduje je jako plemiona były dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na siedzący tryb życia, dowiedziawszy się do gromadzenia i przechowywania ich jadalne nasiona na przyszłość.

Należy zauważyć, że szybki rozwój cywilizacji europejskiej jest w dużej mierze ze względu właśnie na to, że jej przedstawiciele byli pierwszym użyciu masy w zboża i mąki rozwiniętej technologii produkcyjnych. To przyczyniło się do przetrwania wielu ludzi, nawet w głodnych i biednych lat myśliwskich. To kiedy stało cenione rolnictwa. Mniej więcej w tym samym czasie był początkiem zaznaczenia, jako rośliny uprzednio różniły słabą wydajność. Minęło sto lat, aby stworzyć prawdziwie wartościową i produktywną kulturę.

W tamtych czasach ludzie wiedzieli, jak upiec z otrzymanych posiłków tylko tortilli. Ten chleb pojawił się tylko w 4 tysiącleciu pne. Piec powziął Egipcjan, a pierwszy chleb był tak kosztowny produkt, który doprowadza je tylko znać. Że został umieszczony w grobie faraona. Biorąc pod uwagę złożoność rolnictwa i żmudne czyszczenie ręczne dojrzałych ziaren takich czci stosunek do chleba jest całkiem zrozumiałe.

Od tego czasu wiele się zmieniło. Teraz bogaty rynek zbóż pozwala korzystać z produktów mącznych dla wszystkich. Przez ostatnie tysiąc lat zmieniło się prawie wszystko, ale technologia do produkcji mąki i wypieku chleba z niego w zasadzie pozostały praktycznie niezmienione.

Jednakże rośliny są wyjątkowe przez fakt, że Położyli fundament dla wielu starożytnych cywilizacji. Nie otwierać osoba niezwykłe właściwości pszenicy, nasze społeczeństwo nigdy nie były w stanie osiągnąć takie wyżyny w toku. Przez wiele wieków, cały stan jest opracowanie sposobu agrarnej. Nawiasem mówiąc, Rosja opracowała jako kraju rolniczego w całej swojej historii, a nawet dzisiaj, sektor ten pozostaje ważny dla gospodarki.

Sami ziarno kultura rosyjska nie zawsze jest tak różnych, jak mogą pochwalić się dzisiaj. Przez długi czas nasi przodkowie głównie uprawiane żyto, proso i jęczmień, utrzymywały się przez wieki, jego strategiczne znaczenie. W ostatnich latach liczba uprawianych zbóż znacznie wzrosły, ponieważ hodowcy stale usunąć ich nowych odmian.