797 Shares 8966 views

Orientacja – to co to jest?

Jeśli nagle ktoś nazywa przenoszenie – to jest obraźliwe, czy nie? A w ogóle, orientacji heteroseksualnej – jest to normalne czy niektóre odchylenia seksualne? Zobaczmy te problemy.


Co oznacza termin „orientacja hetero”?

Należy wyjaśnić od razu, że koncepcja ta jest ściśle związana z seksualnością. Dokładniej, termin „heteroseksualizm”. Ten sam wyraz „heteroseksualizm” składa się z dwóch korzeni. Po pierwsze – hetero – oznacza „inny”, „naprzeciw” i drugi korzeń – „seksualność” – przeniesienie Dziś nie jest tego warta. Ale na wszelki wypadek można określić, że jest to emocjonalna (romantyczny), czuciowa (erotycznej) lub libido. Tak więc, możemy stwierdzić, że orientacja heteroseksualna – seksualność jest skierowany do płci przeciwnej. Na świecie, większość ludzi i zwierzęta mają orientację seksualną od charakteru odchyleń wśród zwierząt są niezwykle rzadkie. Ale wśród ludzi, czasami mają takie relacje, które zostały potępione przez społeczeństwo. W szczególności należy zauważyć, że orientacja heteroseksualna – to tylko oficjalnie uznane aktywność seksualna w Rosji. Tak, to definicję heteroseksualny mężczyzna w naszym kraju na obecnym etapie nie jest uważane za obraźliwe. Dzieje się tak dlatego, że orientacja seksualna jest heteroseksualny – jeden z elementów norm seksualnych w kraju.

Seksualność w starożytności

Dziś mówią nic o heteroseksualizm i homoseksualizm (pociąg seksualny do osób tej samej płci). Jednak tematem większości podjazdów, które panowały w czasach starożytnych ostatniej orientacji seksualnej. Ale w rzeczywistości wszystko było inaczej. Po prostu dużo ludzi ma pośrednią orientację seksualną, tzw biseksualizm. To seksualność nie jest wykluczone, albo Orientacja w sprawach seksualnych, czy homoseksualizm. Najczęstszym i zaakceptowane biseksualizm był już w starożytności. Drodzy ojcowie rodziny posiadające potomstwo i pilnie opiekujący się kontynuacji pewnego rodzaju, nie unikać bliskości z ich płci. Nawiasem mówiąc, to zdarzyło się w inne czasy miały miejsce w krajach o stosunkowo ścisłym moralności. Ale to było w starożytności, to nie był prześladowany, bo coś i przyjść do nas dzisiaj, jak wiele dzieł sztuki przedstawiające dokładnie biseksualnych skłonności wielu ludzi.

Dlaczego heteroseksualizm jest uznawana za jedynie słuszne

Wielu naukowców próbowało rozwiązać tajemnicę ludzkiej seksualności. Niektórzy byli skłonni uwierzyć, że wszyscy ludzie w momencie narodzin są biseksualne. Twierdzi się, na przykład, Freud i Kinsey. I rzekomo podczas dojrzewania i edukacji osób przymusowo przyklejona do grupy heteroseksualnych. Jeśli jednak ignorować różnicy między człowiekiem i zwierzęciem (edukacja, kultura, umysł), jednostka ludzka staje się jak zwierzę. I tu leży odpowiedź na główne pytanie o seksualności naturalnego! Czy można sobie wyobrazić, że dwa kurki nagle o stosunki seksualne? Mało. A co się dzieje, gdy jedna komórka do innego roślinnego królika królików i królików – cudze królik? W 97% takiego doświadczenia będą mieć tragiczne skutki … Ale podsazhivanie osoby heteroseksualne siebie, zwłaszcza w czasie wzbudzeniu kobieta państwowej, będzie postrzegany przez nich jako że jesteśmy z nimi i oczekują. W związku z tym, że zwierzęta w ich środowisku, kwestia homoseksualizmu lub biseksualizmu ledwo unosi. Z tego możemy wywnioskować, że ludzie przychodzą do stosunków homoseksualnych i biseksualnych nie są w związku z wezwaniem natury, ale mimo to. Orientacja heteroseksualna – to położył samą naturę instynktu prokreacji.