107 Shares 5039 views

środki folk na biegunkę

Pomimo faktu, że współczesna medycyna opracowanego na najwyższym poziomie, duża część populacji nadal woli używać do celów leczniczych środków ludowej. Przyczyn jest wiele, a nie najmniej wśród nich jest naturalne składniki i czynnik pieniądze. Rzeczywiście, często leki, lekarza prowadzącego, kosztują, więc łatwiej jest zrobić tani odpowiednik leku, również na bazie naturalnych składników. Niezależnie od przyczyny uciekania się do tradycyjnej medycyny, jak długo jego metody były skuteczne.


Tematem niniejszego artykułu – ludzie środki biegunka (biegunka). To przykre zjawisko może się zdarzyć każdemu z nas, i to jest rozsądne, aby zwrócić uwagę na kilka wskazówek.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów – jest mielenie osuszonego skórę brzucha kurczaka. Takie poroshochek może dać nawet małe dzieci (pół łyżeczki) kilka razy dziennie. Dlatego mieszkańcy nie rzucać żołądków z kurczaka, bez uprzedniego usuwania ich ze skóry.

Innym skutecznym środkiem kategorii ludowych sposobów na biegunkę – congee. Aby go przygotować, trzeba wziąć łyżeczkę zwykłego ryżu kasze, wlać numer siedem szklanki wody i gotować na małym ogniu do miękkości. Wziąć wywar należy ogrzać co dwie godziny w wysokości jednej trzeciej filiżanki. Ryż jest znany ze swojej zdolności do stadniny, więc jest stosowany do zwalczania biegunki.

Bardzo popularne wśród ludzi i wykorzystuje wywar z żurawiny. Dwie łyżki stołowe liści, żurawiny wypełnienia dwóch filiżanek wodzie (skrót) i gotowano przez 10 minut. Następnie, po ochłodzeniu bulionu, trzeba opróżnić i ma cztery razy dziennie przez pięćdziesiąt ml.

Kolejnym narzędziem jest nie mniej znany niż powyższe. Weź dwieście gramów orzechów włoskich, uzyskać ich ścian, wlać alkohol (pół litra) i zaparzać przez trzy dni. Wykonanie trzech razy dziennie, w postaci kropelek, rozcieńczono ciepłą wodą (6-10 kropli na 50 g wody). Krople należy przerywać, gdy biegunka zniknie.

Jakie inne środki zaradcze ludowej biegunki są używane.

Tradycyjna medycyna zaleca w przypadku biegunki połknąć kilka grochu pieprz czarny, bez rozgryzania.

Ściągające znane jagody, więc można jeść ani pić sobie jagody galaretki / wywar z jagodami.

Jest stosowany do leczenia biegunki u dorosłych nalewki kory dębowej: surowy łyżeczka dodać wodę (przynajmniej dwie szklanki) i tchnąć w ciągu ośmiu godzin. Następnie odcedzić i wziąć trzy razy dziennie po pół szklanki przed posiłkiem.

Jest to bardzo skuteczne zioło na biegunkę jak piołun. Suche surowcem w ilości jednej łyżeczce trzeba wlać do wrzącej wody (tylko jeden kubek) i twierdzą pół godziny. Wziąć 15 lub 30 minut przed jedzeniem łyżkę dziennie w trzech dawkach podzielonych.

Używana jako ostoi niestrawności i obierać również likier granatu, zaparzonej z wrzącą wodą. Szkiełka łyżka granatu wlać do szklanki wrzącej wody, niech warzenia i napojów całą infuzji.

środki zaradcze ludowej biegunki uzupełniane następujący przepis: pół litra czerwonego wina wziąć ziele skrzypu, szałwia, złoty wąsy, kłącza Hypericum Prime, arcydzięgiel (każdy składnik w ilości 5 g); i dodaje się kolejne 2 g pieprzowej i samego rdzenia waleriany. Te dwa ostatnie elementy są dodawane do otrzymanej brzeczki, gdy jest ona znacznie wzrosła w szczelnie zamkniętym pojemniku. Podczas przygotowywania napoju – pół godziny. Dawkowanie: 2 łyżek wylano do zlewki z wrzącą wodą, chłodzi się lekko i napojów w postaci ciepła.

W środków ludowej do biegunki należy również wspomnieć lipy węgiel. Łyżeczkę środków podjętych dwa razy dziennie wodą.

Ludowej rady leczyć biegunki jest rzeczywiście dużo, tutaj są najczęściej spotykane. Na koniec chciałbym przypomnieć oficjalną medycynę. Samoleczenia przy użyciu metod ludowych często nie działa, więc wizyty u lekarza – nie jest nawet chwilowa moda, to obowiązkiem jego własnego ciała.