622 Shares 3249 views

Ford Kuga, opinie i funkcje

Ford Kuga – amerykański samochód produkowany przez Ford Motors od 2008 roku. Dziś istnieje tylko jako pięciodrzwiowy pięć-osobowego rozjazdu. Jeśli chodzi o wewnętrzne wypełnienie może być wyposażony w 2,5 litra benzyny lub oleju napędowego silnika 2,0 litra, wyposażony w 6, prędkości lub MK 5-6 prędkości przekładni automatycznej. W 2012 roku samochód został zaktualizowany przenośnik zszedł drugą generację maszyn nowoczesnego designu oraz nowych komponentów.


Weźmy pod uwagę specyfikacje modyfikacja samochodu Ford Kuga 2,5 t 4WD. Ten pojazd jest najpotężniejszym z serii. To przyspiesza do 205 km / h, i, aby dostać się do prędkości 100 km / h, to wystarczy zaledwie 8,8 sekundy. długość 444,3 cm, szerokości 1842 cm, ze względu na wysokości barierki 171 cm zwrotnicy. Masa z 4 osób, sterownik i obciążeniu równym 2130 kg. Bagazhnnika minimalna objętość wynosi 410 litrów ze składaną tyłu zwiększa się w co najmniej 3 razy i do 1405 litrów. Pojemność zbiornika – 56 litrów, urządzenie posiada także duży prześwit, co równa 196 mm. W zależności od rodzaju przekładni zużycia paliwa podczas jazdy w cyklu mieszanym będzie w zakresie 9,9-10,3 l. Na 100 kilometrów w prostym torze, będzie wydać 4,6-7,8 litra.

Recenzje:

Ford Kuga zwrócić uwagę na unikalny design. Na zewnątrz, daje wrażenie mocnej i niezawodnej zapasach samochodowym, silny, ale nie z nadwagą. Jeśli chodzi o niezawodność, model ten opiera się jedynie 4 na systemie pięciopunktowej, od załamania, choć rzadkie, ale nadal irytujące właściciele. Jednak niepowodzenie – to połowa sukcesu, o wiele bardziej zaniepokojony konieczności oczekiwania na niezbędne części 1-1,5 miesięcy.

Miłośnicy schodzą na światłach na przepływ jest mało prawdopodobne, aby cieszyć się dynamikę pojazdu rozproszenia Forda Kuga. Opinie wskazują, że samochód podnosi prędkość jest dość powolny, jednak wiele zależy od rodzaju silnika. Jest to częściowo spowodowane tym, że urządzenie ma 6 przekładnią. Niektóre komentarze odnoszące się do dekoracji i wyposażenia wnętrz samochodu Ford Kuga. Opinie właścicieli wskazują, że zarzuty odnoszą się do organizacji przestrzeni roboczej kierowcy w których nie ma tacki, Komory i inne wymagane schowek małe rzeczy, czy to klucze, komórkę lub dokumenty. Ponadto, zasłaniając szerokich słupków. Niedostateczna izolacja – inny samochód wadą Ford Kuga. Odpowiedzi również, że ze względu na cechy konstrukcyjne wnętrza nieco ciasno.

Jednak zalety maszyny, nie mniej, a znacznie większa niż wad. Wewnątrz wiele powiedzieć, wygodne fotele, które wspierają plecy i dolnej części pleców podczas podróży. Zużycie paliwa zachęcił również właścicieli samochodów Ford Kuga. Opinii pokazują, że minimalne zużycie wynosi około 5,5 litra na autostradzie, jednak liczba ta jest w dużym stopniu zależy zarówno od modyfikacji modelu, a także od stylu jazdy kierowcy. Dobra praca klimat kontrola, która radzi sobie z ciepłem lipca iz mrozy styczniu. Maszyna jest sterowana, dobrze utrzymane drogi, hamulce działają prawidłowo. Całkiem pojemny bagażnik, który jest całkiem możliwe, aby umieścić pakiety produktów nabywanych raz na tydzień lub kilka worków z ziemniakami.

W razie potrzeby wnętrze zamienia się w przestronnym płaskiej powierzchni, na której można wykonywać ładunków ponadgabarytowych. Dobry dźwięk w pełnym wymiarze czasu, jakość dźwięku może być również przypisane do zalet samochodu Ford Kuga. Odpowiedzi wskazują również dobrą przepuszczalność tej maszyny. Ona jest doskonałym przejażdżki na drogach miejskich, zły na rozcina drogowych, to przekroczyć piasek, śnieg i wiosenne roztopy. W ogóle to może być opisany jako dobry, niezawodny, ładny, nowoczesny samochód.