390 Shares 9248 views

Jak się ubrać kobietę?

W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie człowiek przede wszystkim ocenić, na podstawie jego wyglądu, kwestia jak prawidłowo ubierać, staje się coraz ważniejsza. Powinno to wyglądać na tętniących życiem ulicach miasta, aby zrozumieć, że wiele osób po prostu nie wiem, jak się ubierać, to prawidłowo wybrać kolor, wzór, styl ubierania, który podkreśli indywidualność i ukryj rysunek wady. Jak w filmie: „Najważniejsze, aby garnitur siedział.” Tak, aby ubrać prawidłowo – tę umiejętność. Nic dziwnego, że coraz bardziej popularne wśród ludzi się wycieczki do stylistów i producentów obrazu. Jednak nie każdy może sobie na to pozwolić, więc wielu Mistrza naukę o modzie i stylu empirycznie. Może ten artykuł będzie odpowiedź na pytanie „Jak mogę nauczyć się ubrać?”

Łączenie i Conquer

Myślę, że wielu z nas nie był w sytuacji, gdy szafa pełen ubrań, ale za każdym razem pojawia się pytanie: „W co się ubrać?” Wielu z nas nie myśli o sporządzenie szafę, w której wszystko jest połączone i połączone ze sobą. Najczęściej wybieramy nową rzecz na zasadzie „jak-niechęci”, nie myśląc o tym, że, na przykład, nowa koszula będzie pasować tylko do spodni wszystkich dostępnych ubrań w szafie. Styliści zaleca się uniknąć tego problemu, trzeba zdecydować, ze stylem, że osoba najbliższa: klasyczny, sportowy, młodzieży, itd. Ale jak właściwie ubrać, jeśli chcesz trochę wszystkiego? W tym przypadku można zrobić miejsce dla trzech głównych stylów w szafie. garnitur do pracy, Sportowy – do ćwiczeń na wakacjach trzeba gotować suknie wieczorowe i błyszczące stroje. Najważniejsze jest to, aby zawsze ubierać się w zależności od wieku, w zależności od czasu i miejsca.

„Traffic light” i „Tęcza” w odzieży nieodpowiednie

Odzież powinna utworzyć obraz i kłaść nacisk na godność człowieka. Jednak zdarza się tak, że w pierwszej kolejności, można zobaczyć ubrania, a człowiek stracił na jej tle. Styliści polecić zarówno używać nie więcej niż trzy kolory w ubraniach i dowiedz się, jak połączyć w ciepłych kolorach z ciepłą i zimną zimno. Wyjątkiem może być tylko czarno-białe, które można wykorzystać dowolny z kolorów. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że każda osoba należy do pewnego typu tsvetotipa: jesień, zima, wiosna, lato. Każda z pór roku ma swoją własną paletę kolorów, które trzeba przestrzegać przy sporządzaniu szafę.

Stają się szczuplejsze bez diety

Wiele osób wie, że ubrania można ukryć kilka dodatkowych kilogramów, wizualnie zwiększyć lub zmniejszyć wzrost pożytecznych podkreślić talię i klatkę piersiową. Ale niewiele osób wie, jak się ubrać , aby podkreślić korzystny stronie rysunku i ukryć wady.

Jeśli chodzi o dodatkowy ciężar, wybrać strój w ciemnych kolorach, ale nie czarne. Niech to będzie głęboko niebieski, czekoladowy, kolor khaki. Ubrania powinny być ściśle według wielkości, nie mniej, nie więcej, zapraszamy pionowy pasek, który optycznie zwęża i pociągnąć sylwetkę. Nosić obcasy i długie korale.

Jeśli, przeciwnie, chcesz lepiej, preferują jasne kolory, koronki w talii i szerokich rękawach.

Jak się ubrać, aby dostosować wysokość? Jeśli chcesz „rosnąć” parę centymetrów, ubrana w klasyczne gładkie spodnie ze strzałkami, spódnice i sukienki z wysokim stanem. Aby stać się krótsze, uzyskać dużą akcesoria oraz torbę na sobie spódnice z plisami i spodnie pozwolą wąski i niski talii. Nie jest konieczne, aby zrezygnować z wysokich obcasach, ale należy preferować do pięty – „drinka”

Z pomocą ubrań można dostosować wielkość piersi. Dla busty kobiety pasuje spódnice i spodnie, będą one górny i dolny proporcjonalności. Nie staraj się ukryć skrzynię ruches i falbanek, tylko dają mu dodatkową objętość.

Kobiety, które chcą zrobić piersi większe, tworzą dopasowany garnitur kurtki, światło, płynące bluzki, odzież z cienkich ramiączkach. Podobnie, można ukryć szerokie biodra, talia, plecy, brzuch wybrzuszenia itp Posłuchaj rad stylistów z ekranu telewizora, szukać przyjaciół, którzy mają dobry smak, eksperyment w montażu. Wtedy znajdziesz swój własny styl i zawsze będzie na wierzchu.