564 Shares 6507 views

Brodawki Cauterize w domu?

Brodawki wypalić? Ten problem występuje, gdy ciało niezłośliwych narośli brunatnego, brzydki i powodując stałą dyskomfortu.

Wygląd guzów wywoływanych przez działanie brodawczaka obecnych w ciele człowieka.

Brodawki Cauterize: technik medycznych

Brodawki często prowokowane mikrourazy lub nadmierne pocenie się skóry, może być utworzona w każdym wieku. Najbardziej „preferowane” strony są ręce, nogi, palce, kolana, łokcie, obszar pod pachą. Mając postaci guzków o szorstkiej powierzchni, raczej nieprzyjemne, większość narośli dane nie są bolesne i może całkowicie zniknąć na własną rękę bez leczenia.

Po wykryciu brodawki najbardziej logicznym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza. To wymaga przede wszystkim, aby potwierdzić, że guz nie jest nowotworowych. Ponadto, specjalista może zalecić techniki, aby rozwiązać ten problem:

  • cryodestruction – moxibustion brodawek przyrosty ciekły azot;
  • elektrokoagulacji – usunięcie za pomocą prądu o wysokiej częstotliwości;
  • Metoda laserowego;
  • wycięcie chirurgiczne;
  • Zewnętrzne stosowanie specjalnych leków.

Brodawki Cauterize w domu

Brodawki mogą być łatwo usunięte w domu, korzyści z tego przyczynia się do dużej liczby popularnych receptur bezbolesny nagromadzonych przez naszych dziadków.

Najczęstszym sposobem jest spalanie sok z glistnika, która wynosi około 4 razy dziennie z świeżo ścięte łodygi powinny kapać na brodawki.

Brodawczaka zniknie po 3 tygodniach. Małe powstawanie brodawek może pochodzić albo czosnek sok z mniszka lekarskiego, kapanie to kilka razy dziennie do dotkniętego obszaru ciała.

Skuteczny przeciwko brodawek rozdrabnia czosnek segmentów (4), we wlewie w ciągu 2 tygodni, octu jabłkowego (0,5 filiżanki). Codziennie pocieranie brodawki w krótkim czasie z przeszłości nie pozostawi śladu.

Równie skuteczne w kwasie octowym jest zawsze dostępna w zapasów podstawowych. Codziennie przed snem jedną kroplę takich środków należy kapać bezpośrednio na brodawkę, bez wpływu na zdrowe tkanki.

Z przygotowań jest w stanie skutecznie walczyć z houseplant jak Kalanchoe pierzaste. Do obszaru dotkniętego w nocy jest wymagane, aby umieścić swoje pokruszonych liści.

Przeciwko brodawki warzyw i owoców

Jak usunąć brodawkę na palcu? Lek świeżego soku jabłkowego kwasu podczas regularnego stosowania jest całkiem zdolny pozbyć tego nieprzyjemnego zjawiska. Brown przyrosty pierwszy zaciemnić następnie zmniejszone i szybko znika całkowicie.

Brodawki mogą wypalić surową cebulę, z czego połowa musi najpierw przytrzymać 2:00 w occie, tie wieczorem do brodawki i pozostawić na noc. Powtórzyć procedurę 3-4 razy. Brodawki wyjdzie razem z korzeniem.

Jak usunąć brodawkę na nosie? W tym przypadku zaleca się, aby odwołać się do metody starców – usuwanie brodawek zastosowaniem nieoczyszczonych surowych ziemniaków. Wszystkie dostępne na ciało i twarz wzrostów trzeba trzeć świeżego połówki korzenia, który jest następnie bezpiecznie krawat wełniany wątek i wyrzucić go z dala od ludzkich oczu. Tradycyjnych uzdrowicieli twierdzą, że tak szybko, jak ziemniaki są wyrzucane gnije, brodawki znikną natychmiast. Jako analogię, można korzystać z innych produktów, które można łatwo gniją: kwaśne jabłko, buraki i marchew.

Kolejny stary przepis opiera się na wykorzystaniu posiekane i umieszczone w szklanym słoju z skórki z cytryny. Zawartość puszki jest wypełnienie w ½ kubka octu 9%, szczelnie zamknąć i pozostawić na tydzień, wstrząsając od czasu do czasu. Następnie uzyskany szczep, a lek codziennie kilka razy, aby nasmarować obszarów problemowych.

Z usuwaniem siebie brodawek zaleca się stosowanie tynku cięcia otworów w rozmiarze i zamknąć otaczającą tkankę, pozostawiając przyrosty otwarte dla wszystkich rodzajów zabiegów. Po zakończeniu procedury wymaga odrywania gipsu i przemyć przesłony.

Ash w walce z brodawkami

Przyżegane brodawkę na palcu? Medycyna ludowa od czasów starożytnych do usunięcia tych narośli używane recepty z popiołu. Wymagane jest, aby wziąć kilka dużych drewnianych mecze, zerwać z nimi siarkowy głowę, a następnie spalić. I atom węgla, w wyniku dodania kilku kropli wody i mieszać aż do stanu bzdurny. Otrzymane środki stosowane do brodawek, obejmujące od góry zawiesiny gipsowej (zbyt szybko nie rozdrobnione). Popiół musi być aktualizowana codziennie. Po 4-5 dniach, guzy stopniowo kurczą się i w końcu całkowicie więdną.

A co cauterize brodawek w domu? Znaczy, w aptece kupić, być może o wiele bardziej skuteczne?

„Verrukatsid” – skuteczny lek na brodawki

Wszelkie broni chemicznej przeciwko brodawki, co stanowiło ogromny wachlarz aptece, należy stosować ściśle według instrukcji. Za wystarczająco skuteczny lek „Verrukatsid” do usuwania Whisker, podeszwowej brodawki zwykłe, stwardnienia i wyschnięcia. Ten żółtą oleistą cieczą o określonej zapach fenolu stosuje się tylko na zewnątrz: a narzędzie drewniane lub specjalnego aplikatora zastosowanie wyłącznie do brodawek, bez kontaktu z zdrowej skóry w celu uniknięcia poparzenia. W pobliżu tkanki w czasie leczenia zaleca się smarować krem tłuszczu lub pasty cynkowej.

Dla małych brodawki i brodawki nitkowate wystarczającego przetwarzania sygnału audio; duże wzrosty (3-4 mm) należy smarować 3-4 razy z przerwami, dzięki czemu ciecz czasu zanurzenia. Brodawki gęsty keratynowy powierzchnia powinna być wstępnie złagodzić przez osadzanie salicylowy maści lub powłoka polietylenowa problematykę i stosując opatrunek z gazy. Po pewnym czasie, opaska może być usuwana, skóra do pary około jednej czwartej godziny do wody z sodą obszary popękane cięcia szczypce. Zastosować leki powinny być po wyschnięciu powierzchni. Ponowne leczenie może być przeprowadzone po tygodniu od skorupy opadanie. Szacunkowa cena leku – 180-200 rub.

"Superchistotelo"

Brodawki Cauterize szybko i skutecznie? „Superchistotelo” – lek farmaceutyczny nie ma nic wspólnego z glistnika roślin. Działanie takiego alkalicznego roztworu wodorotlenku sodu i potasu jest w oparciu o tworzenie się palić chemicznej. Zgodnie z instrukcją, przez 3-5 dni powinny być stosowane do brodawki po kropli „Superchistotelo”. po leczeniu nagromadzenie zaczyna oczerniać i po kilku dniach już nie. Ranka, utworzone w tym momencie, będzie opóźniony 2-3 tygodni. Cena leku – około 20 rubli.

Lek jest wykonane przy użyciu naturalnych produktów „celandine Mountain”

Ten balsam, znamienny działanie przeciwwirusowe, zawierające w swym składzie naturalnych składników: sok glistnika, goryczka, rododendronu, Kakalia.

Środek jest stosowany do brodawek za pomocą aplikatora lub wand przez 3 dni. Cena – od 50 do 100 rubli.

Zapomnij raz na zawsze

Brodawki Cauterize zapomnieć o nich na zawsze? Przeciwko nieestetycznych narośli skuteczne natryskowej „Kriofarma”, zawierające w swym składzie chłodniczego (z ciekłym azotem), działający na zasadzie zamrażania. W większości przypadków, jednorazowego użytku leku: pozytywny efekt obserwuje się w 10-14 dni. Koszt – 600 rubli.

Płciowych mogą kauteryzacji żel „Allomedin” umieszczenie go na zmiany dwa razy dziennie przez 3 tygodnie. Szacunkowa cena – 400 rubli.