367 Shares 3644 views

Jaki kolor włosów zbliży zielone oczy? Sporo opcji

Przy wyborze farby do loków, zawsze należy brać pod uwagę nie tylko trendy w modzie i nowoczesne trendy, ale także w jaki sposób będą one pasować do konkretnego obrazu i wygląd. Na przykład, wiele dziewcząt myśleć o tym, jaki kolor włosów będzie pasować do zielonych oczu.


Trzeba powiedzieć, że zielony kolor oczu przez długi czas uważany za wspaniałe, magiczne. W średniowieczu, kobiety i dziewczęta tylko dla koloru tęczówki mógłby spalić na stosie, biorąc pod uwagę, że zielonooki wiedźma może przynieść szkody dla ludzi lub zwierząt lub spowodować jeszcze gorsze kłopoty. No i czy w połączeniu z zielonymi oczami płonące czerwone włosy! Jednak nie jest jasne, że w tym przypadku konieczne było, aby mieszkańcom Irlandii? Po tym wszystkim, nie jest typem wygląd jest wszędzie. Dobrze, dobrze, dziwnie średniowieczni inkwizytorzy – oddzielny problem. Wróćmy do teraźniejszości.

Musimy przyznać, że nawet dzisiaj zielonooki piękności mają niesamowity, niemal magiczny efekt i przyciągnąć uwagę innych. I nie tylko mężczyźni. Jednak aby wzmocnić efekt powinien eksperymentować z kolorem włosów.

Więc, zielone oczy: kolor włosów wybrać? Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę czas, jak cieniu większość tęczówki. Bardzo jasne, przenikliwe zielone oczy (który jest również nazywany CAT) są bardzo, bardzo rzadko. Ale jeśli dziewczyna miała szczęście, aby stać się kochanką jest taki skarb, nie może wahać się wybrać dla swoich loków każdy kolor tylko chcą. A im bardziej on będzie bogatszy, tym lepiej. Oczywiście, opcja najbardziej atrakcyjny i win-win – to wszystkie odcienie miodu, kasztan, miedzi, brązu i czekolady. Jeśli zdecydujemy ciemny lub czarny kolor bogaty, masz prawdziwa dama wampira: luksusowe, uwodzicielski i zgubny. I, co dziwne, więc panie mogą iść nawet blond kolor (choć nie przemalowany radykalnie nadal warto, żal własne włosy). Tak, to najlepszy wybór – to jasny kolor czerwony. Będzie również wyglądają świetnie i kolorystykę – w tym przypadku już jasne oczy nabyć dodatkowy uwodzicielski magnetyzm.

I jaki kolor włosów będzie pasować do zielonych oczu, jeśli bagno cień? Tutaj, idealnym rozwiązaniem byłoby miękki ton, spokojny i łagodny. Miększy i lżejszy ton, jaśniejsze i bardziej wyraziste są oczy. Najlepiej jest wybrać odcienie orzecha. Trzeba jasnobrązowy kolor włosy, zielone oczy? Zastanów się bardzo szczęśliwy! Na takie połączenie można nazwać idealnym. Co ciekawe będzie wyglądać i czerwone barwy, z wyciszonym cieniu (ale nie jasny trujące!): Bordo, mahoń, mahoń, miedź. Ale z białych nici bog oczy nie są w harmonii (będą one wydają się nudne i bez wyrazu), tak, że platynowy blond przemalowany nie jest konieczne.

Który kolor włosów jest dla zielonych oczach, gdyby … „przezroczysty”? Te oczy, które wyglądały bardziej jak czystego leśnego jeziora w porannym słońcu, są rzadkie. Idealnie w połączeniu z chłodnym, dźwięki uspokajające: wszystkie odcienie popiołu perłowe, pszenicy. To wszystko, co podkreślają raczej niż zasłania naturalną niepowtarzalność tych oczach. Dobrym rozwiązaniem – podświetlanie (tylko podstawowe ton musi być ciepło-brązowy, a następnie dodać jasności i kontrastu wyraziste oczy i cały obraz).

Nie ma innej opcji, która zostanie znaleziony, nawiasem mówiąc, dość często. Ta szaro-zielony odcień tęczówki. Jaki kolor włosów zbliży zielone oczy tego typu? Dobrze znowu wyjście jest nasycony i ciemnobrązowe odcienie, na przykład, kawa z mlekiem lub ciemną czekoladą. Nie jesion, nie palenie-czerwone w tym przypadku nie jest odpowiednia, jednak, jak złote barwy. Chociaż można jeśli chcesz eksperymentować, czasem przynosi kilka interesujących wyników.