859 Shares 7661 views

Windows 7 Klawisze pomóc stać się pewny siebie użytkownik PC

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich latach stale rosnące wymagania dla specjalistów. Jeśli wcześniej można było dostać pracę bez znajomości komputera i języka obcego, ale teraz bez nich w żaden sposób.


Co jakiś czas można zobaczyć w reklamach: wymaga specjalista ze znajomością komputera. Tak, że nie ma wiedzy, płynność, nawet tak. Kto potrzebuje kogoś, kto będzie siedzieć przez pół godziny na jednej stronie raportu, ponieważ nie jest w stanie do szybkiego pisania?

Nowoczesne wysoko wykwalifikowany specjalista powinien znać nie tylko edytory tekstu, zasady w internecie, ale również skróty klawiaturowe w systemie Windows 7. A wszystko dlatego, że są łatwiejsze do pracy na komputerze.

Wszystkie klawisze skrótów systemu Windows 7 można podzielić na kilka grup. Te opcje pracy z edytorami tekstu, przeglądarek i innych programów bezpośrednio z Windows.

Windows 7 Klawisze w trochę niż różnią się od tych stosowanych w innych systemach operacyjnych. Cóż, wymienić najważniejsze z nich. Zacznijmy od tych, które są stosowane w edytorach tekstowych.

Ctrl + A będzie zaznaczyć cały tekst. CTRL + C kopiuje zaznaczony tekst. Wklej test pomoże Ci połączyć CTRL + V.

Pięknie podświetlić tekst, który umożliwi następujące kombinacje: CTRL + B sprawi, czcionka pogrubiona, CTRL + U będzie to podkreślić, i CTRL + I kursywą.

Ctrl + S pozwoli na zapisanie zmian w dokumencie. Zespół Ctrl + P otwiera okno Drukuj.

Oczywiście, nie jest to pełna lista skrótów klawiaturowych, które są używane w dokumentach tekstowych. Ale zawsze można sprawdzić, czy któryś z nich powodować jeden lub drugi zespół. Często są one przypisane do zespołów spoza centrali.

Teraz rozważmy inne skróty klawiszowe Windows 7. Zmiana nazwy dany dokument ma F2. F1 otwiera okno pomocy. SHIFT + F10 umożliwia otwarcie menu kontekstowego dla wybranego obiektu. CTRL + Z anuluje poprzednie polecenie.

Jak widać, sporo skrótów klawiaturowych. Mamy wymienione tylko najważniejsze z nich. Pamiętaj skrótu Windows 7 jest bardzo łatwe. Jest to zaledwie kilka razy, aby z nich korzystać podczas pracy na komputerze.

Należy również zauważyć, że istnieją różne dla każdego programu, specjalne klawisze. Na przykład, w przeglądarce internetowej, aby zmaksymalizować okno na pełnym ekranie pomaga F11. Zobacz listę pobrań zostanie klawisze skrótu CTRL + J.

Wiele z nich stosowane w grafice redaktorów, wideo i audioproigrovatelyah, nawet w grach. Oczywiście należy pamiętać, wszystkie kombinacje nie jest tak łatwo. Najlepiej jest, aby znać podstawowe, najczęściej używane przez Ciebie. Będą one zaoszczędzić czas i energię. Nie trzeba będzie jechać myszką po ekranie, szukając pozycji w menu systemowym. Wszystkie działania będą prowadzone bez przerwy od klawiatury i dodatkowych ruchów myszką.

Więc zorientowali się, co dokładnie musi być gorące systemu Windows 7 przycisków, które z nich są najbardziej użyteczne znać i stosować w swojej pracy.

Uczyć je stopniowo, spróbuj tak często, jak to możliwe do zastosowania w praktyce zdobytej wiedzy, a zobaczysz, jak łatwo i szybko zacząłeś pracować na komputerze. Ponadto, będzie można zobaczyć, jak zmienić władze właściwe dla ciebie.