535 Shares 9420 views

Matki zauważyć – jak zwiększyć zawartość tłuszczu w mleku matki

Raz, po szpitalu, w domu, wszystkie uczucia i myśli są skierowane tylko do dziecka, jego zdrowie i samopoczucie. Mama jest pielęgniarką, a poilitsey i dziecko, więc dla wielu kobiet, pojawia się pytanie o laktacji i sposobu zwiększenia zawartości tłuszczu w mleku matki.


To zainteresowanie przejawia się, gdy dziecko nie je, nie zjada, bo ciągle niegrzeczny lub swoim mlekiem jak zwykłej wody. Ale zanim zaczniesz panikować, trzeba zrozumieć, jak wszystko mleko produkowane przez matkę. Wiadomym jest, że popyt jest źródłem propozycji produkcyjnych, dlatego tym bardziej dziecko zjada, wytwarzane jest więcej mleka. I jeszcze trzeba zorganizować karmienie prawidłowo, ponieważ dziecko musi nauczyć się mieć produkt mojej matki. Jak określić zawartość tłuszczu w mleku matki? Po prostu, mleko, że idzie do pierwszego dziecka, ma najniższy procent tłuszczu, a tym samym spełnia zapotrzebowanie w płynie. Następnie mleko, jest wyższa procentowa zawartość tłuszczu, a że dziecko zjada, nazywa się to „tył” mleko.

Tak więc, aby dowiedzieć się, jak zwiększyć zawartość tłuszczu w mleku matki, konieczne jest:

– stosowanie do piersi dziecko tak często, jak to możliwe;

– podczas karmienia nie zmieniać pierś do ssania dziecka przodu iz tyłu z mlekiem.

Panuje przekonanie, że orzechy włoskie są w stanie produkować zawartość tłuszczu mleka, jeśli są przyjmowane codziennie. Jednak warto zauważyć, że taki produkt u dziecka może być uczulony. A korzystanie z masła i sera może pomóc mamie w mlecznych nasycony przydatnych właściwościach. Ale w tym przypadku, produkty te mogą mieć negatywny wpływ na postać kobiety.

Tak jak w celu zwiększenia zawartości tłuszczu w mleku matki, jeśli dziecko ma skłonność do alergii, a matka nie chce przytyć? Konieczne jest w tym przypadku do picia herbaty z mlekiem, jogurt, mleko, jeść niskotłuszczowy ser, kasza z masłem, kalafior i brukselka, marchew, pieczone jabłka i gruszki. Lepiej zrezygnować z surowych owoców lub mogą powodować reakcje alergiczne ze sobą. Jako pokarm dla matek trzeba użyć mięso i ryby, ale odmiany niskotłuszczowe – kurczak, wołowina, wieprzowina, morszczuk, dorsz i okonia. Zaleca się również jeść duszone i gotowane.

Ogólnie rzecz biorąc, mleko matki jest uważany za najlepsze i optymalne pożywienie dla dziecka. Matki karmienia nie tylko daje dziecku wszystkie korzystne właściwości dziennej rozwoju i wzrostu, ale również izolację przed wieloma chorobami. Na przykład, krzywica, dysbacteriosis, anemia, zapalenie płuc, choroby zakaźne i choroby układu oddechowego. Wszystkie choroby pomoże tłuszczu mleka matki, zawierający wszystkie cenne cechy. Większość kobiet wie, to i nie chcą, aby przełączyć się do sztucznego karmienia. Ale również zastanawiać się, jak sprawdzić zawartość tłuszczu w mleku matki.

Tak więc, aby dowiedzieć się o tym, musimy najpierw porozmawiać o wszystkich składników, które są obecne w produkcie matki. Po pierwsze – jest to woda, jej mleko o 80%, kwota wymagana dla dziecka. Dalsze węglowodanów – laktozy i laktozy, pod wpływem których wszystkie są dobrze wchłaniane witaminy Lactobacilli i Bifidobacteria. A trzecie – to jest bardzo gruby, która tworzy komórki i siatkówki, komponent uchuvstvuet wszystkie obszary „budynek” wzrostu i rozwoju dziecka. Ale, że tłuszcz jest łatwo trawione w organizmie dziecka, musi lipazy, która znajduje się również w mleku matki.

W celu określenia zawartości tłuszczu mleka, konieczne jest, aby spojrzeć na dziecko. Jeśli jest zdrowy, czuje się dobrze i je dobrze, to nie martw się, o zawartości tłuszczu i innych kryteriów dobrze. Jest często umieścić dziecko do zwiększenia zawartości tłuszczu. Jest to metoda najbardziej wiarygodne i skuteczne. Kwestia sposobu zwiększenia zawartości tłuszczu w mleku matki jest w pełni rozwiązany.