326 Shares 2294 views

Zmieniona "Chevrolet Niva". Od czego zacząć?

Przez długi czas były uważane za samochody krajowe jeśli nie gorzej, to daleko w tyle za technologią. Po premierze „Chevrolet Niva”, stało się jasne, że SUV krajowy może być dużo lepiej, a nawet bardziej, jeśli zastosujemy jakieś dopracowania. Zmieniona „Chevrolet Niva” może zamienić ten niepozorny samochód do poważnego SUV, a jeśli nie podbić drogi, ale jak „Chevrolet Niva”, może być łatwo uzupełniony przydatnych funkcji i wyposażenia opcjonalnego.


możliwości usprawnień

Spośród wielu możliwych modyfikacji można znaleźć odpowiednią opcję dla każdego właściciela samochodu. Wybór należy zrobić, w zależności od tego, co chcesz osiągnąć z „Chevrolet Niva”. Sfinalizować swoje ręce może być praktycznie każdy węzły i agregaty samochodowe. Najpopularniejsze opcje ulepszenia:

 • udoskonalenie silnika.

 • Finalizacja układu hamulcowego.

 • Przeprojektowane wały napędowe.

 • Udoskonalenie pieca „Chevrolet Niva”.

 • Liftovannaya zawieszenie.

 • Superior reduktor.

 • Rozbudowa łuku.

 • Drabina i relingi dachowe.

 • Ustawianie amortyzatory drgań.

 • Ulepszony napędowy.

Następnie bierzemy pod uwagę najbardziej interesujących ulepszeń „Chevrolet Niva” w sposób bardziej szczegółowy.

wyciąg zawieszenie

Zmodernizowane zawieszenie o zwiększonym prześwicie, być może najważniejsze, co robią z ich właścicielami samochodów SUV. Podczas strojenia „Chevrolet Pole” wyciąg zawieszenie odbywa się na dwa sposoby:

 • zainstalowaniu przekładki;

 • Instalacja wzmocnione amortyzatory i rozporek.

Podkładki są wykorzystywane w niewielkim samochodzie podniósł, gdy trzeba tylko trochę, aby zwiększyć prześwit. Dzięki tej modernizacji nie stworzy koła o większej średnicy, mogą być wykorzystane lepiej przygotowani do opon terenowych tylko błoto.

Podczas instalowania zmodernizowane regały można osiągnąć nie tylko większy prześwit, ale także duży skok zawieszenia. To zawieszenie pomaga samochód pokonać znacznie większe przeszkody.

modernizacja silnika

Mocniejszy silnik będzie czuć się nie tylko bardziej komfortową jazdę na długich trasach, ale także łatwiejsze do przezwyciężenia przeszkód na drodze. Szeregowe silnika „Niwa” otworu od 1700 do 1900 cm sześciennych i innych instalacji tłoków. Tłoki wykonane są w fabrykach i może być zarówno odlewane lub kute. Kiedy tłoki są często stosowane przeprogramować sterownik silnika lub podstawiony specjalnej modyfikacji.

Inne znaczące ulepszenia już wymaga poważnej ingerencji w konstrukcję samochodu i są nielegalne bez zezwolenia. Na regularne silnik może być zainstalowany turbosprężarkę, która dodaje kolejne 30-40 KM

Niektórzy właściciele „Neve” zmieniają silniki z przekładnią na mocniejszy. Co do zasady, za pomocą silników japońskich czy niemieckich. Sparowany silnika, można wybrać automatyczną skrzynią biegów, podczas gdy samochód był bardzo miły w użyciu w mieście. Po tej rewizji doświadczenie zupełnie inny jazdy wydaje się, że masz samochód zagraniczny, a nie „Chevrolet Niva”. udoskonalenie silnika powinny być prowadzone zgodnie z przepisami i dla wszystkich jest to absolutnie konieczne do uzyskania certyfikatu zgodności.

Finalizacja grzejnik

Standardowy grzejnik w samochodzie „Niva” jest dość słabe i silne mrozy złe ogrzewa wnętrze SUV. W sklepach można nabyć zmodernizowane piec, który jest znacznie cichszy niż zwykłego szumu, a kiedy lepiej jest do ogrzania wnętrza nawet w bardzo niskich temperaturach.

Nowy grzejnik jest używane części vazovskaya, więc jest to łatwy i tani do naprawy pieca w razie potrzeby.

Finalizacja hamulców

Jeżeli samochód jest zainstalowany mocniejszy silnik lub sfinalizowane pracowników, powinno się zwrócić uwagę na hamulce. Modernizacja ich zazwyczaj zaczynają się od tarcz hamulcowych na przednie koła o większej średnicy. Następnie zmienić tylne hamulce bębnowe na płytę. To zmienia się w tym samym czasie i urządzenia hamulcowego.

Po układu hamulcowego ulepszenia niezbędne, aby dokładnie odpowietrzyć układ i sprawdzić wyniki. Zwłaszcza, jeśli samochód został wykonany ręcznie.

Wymiana wału napędowego

Ulepszony wału napędowego została opracowana w zakładzie „Kardan”, które są projektowane i produkowane wychylne do samochodów VAZ. Nowy wał może pracować znacznie ciszej i mniej podatne na wibracje. Nowa część nie tylko zwiększa wydajność, ale również bardziej niezawodne i trwałe. Główną cechą tego rozwiązania jest ruchomy zawias. Na niego i wszystkich wibracji jest przenoszony. Istnieją inne ulepszenia, „Chevrolet Niva”, które redukują drgania i hałasy, to najlepiej używać ich razem.

Zmieniony zewnętrzne i wewnętrzne

Przebudować karoseria mogą być różne, ale najbardziej interesujące są te ulepszenia, które są funkcjonalne. schowek w samochodzie nigdy nie wystarcza. Opcjonalny bagażnik dachowy pozwala wziąć „na pokładzie” jest znacznie więcej rzeczy. Dla ułatwienia załadunku i rozładunku, można dodać po drabinie do ciała lub tylnych drzwiach samochodu.

Salon jest mniej ważna dla off-road, ale spędzają tam większość czasu, więc jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na to, co ulepszeń „Chevrolet Niva”. Dla dodatkowej wygody, może być wyposażony w wewnętrzne podgrzewane fotele, zmieniać fotelika bardziej przyjemny materiał. Co najważniejsze, wszystkie prace wykonywane jakościowo, w przeciwnym razie nie można uzyskać pożądany rezultat. Każda zmiana, naprawa „Chevrolet Niva” powinno być wykonane przez profesjonalistów, więc najlepiej jest skonsultować się z dobrą obsługę, to masz świetny samochód.