617 Shares 5986 views

„Port Arthur”, restauracja w Petersburgu w Zvenigorod: opinie, opisy, menu i opinie

Petersburg – jeden z największych i najpiękniejszych miast na świecie, gdzie turyści z różnych krajów przyjeżdżają codziennie. W północnej stolicy Federacji Rosyjskiej ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę i nowe bary i podobne obiekty są otwarte prawie codziennie. Ponadto Peter jest ogromna kwota odsetek, ale w tym artykule omówimy coś innego.

Restauracja „Port Arthur” ( „Port Artur”) – doskonały placówki gastronomiczne, gdzie można skosztować różnych potraw rosyjskich, europejskich i innych, bardziej egzotycznych kuchni. Dzisiaj omówimy projekt, jego opinie i menu, a także dowiedzieć się, dokładny adres, godziny pracy, dane kontaktowe i informacje o wiele więcej. Gotowy? Wtedy zaczynamy!

opis

„Port Arthur” (restauracja) jest unikalnym miejscem, gdzie można nie tylko smaczne do jedzenia, ale także doskonale spędzić czas, ponieważ jest to również klub. Nawiasem mówiąc, głównym celem projektu – aby stworzyć odprężającą atmosferę, która jest prawie zawsze skuteczne.

Jadąc tutaj, będzie w centrum uwagi, a tym samym w pewnym stopniu nadal być pozostawione same sobie. Kelnerzy takiej instytucji jak „Port Arthur” (restauracja), zawsze gotowy do podjęcia zamówienie, więc na pewno będą zadowoleni z obsługi.

Ponadto, jeśli klub ma problem (patrz wyżej), to musi być z klientami. A co jest celem ofert projektowych? To bardzo proste – jest to wygodne, aby zatrzymać i odpocząć, a wszystko inne dba o „Port Arthur” (restauracja Zvenigorod).

Warto również zauważyć, że nie są często koncerty najpopularniejszych gwiazd show-biznesu w naszym kraju, a czasem można dostać na widoku wieczorem dzieł kinematograficznych. W ogóle, w barze na pewno nie będą się nudzić!

menu

Przyjść każdy zakład w pokoju – i kelner natychmiast przyjść do ciebie, aby przyjąć zamówienie. Dogodnie położony na kanapie lub fotelu i czekać na gotowanie. Po 10-30 minutach, zamówienie zostanie zrealizowane przez doświadczonych kucharzy Petersburgu, a smak przygotowanych potraw Cię zachwyci!

„Port Arthur” – restauracja ze specjalnym kuchni, bo w menu głównym obejmuje nie tylko orientacji europejskiej i rosyjskiej, ale także kulinarne z kilku egzotycznych krajach takich jak Maroko. W tym barze można skosztować rosyjski galimatias i kotlety szczupaka lub klasycznym wietnamską zupę i makaron z ośmiornicy. Instytucje kucharze robią wszystko, by doprowadzić do perfekcji każdą potrawę, a to nie dotyczy tylko smak, ale również wygląd. projektowo – złożony proces, ale doświadczenie daje o sobie znać, więc kucharze nocny udaje się szybko tworzyć inteligentne prezentacje.

Trzeba też wspomnieć karty bar, który przedstawia ogromną liczbę różnych rodzajów napojów. Oczywiście, wiele pozycji będzie wam znane, ale w rzeczywistości są dość wyjątkowe i napoje, spróbuj co jest możliwe tylko w takim miejscu, jak w restauracji „Port Arthur” (St. Petersburg).

wnętrze

Wielu odwiedzających do tego baru o nazwie jego piękną oazę relaksu. Projekt ma ciekawe wnętrze, zaprojektowane w stylu morski, dzięki czemu „Port Arthur” przypominający małego statku. Zakończyć każdy z pokoi jest wykonana według szkiców projektantów Petersburg, którzy zostali rozwijających się indywidualnie.

Ponadto, należy zauważyć, że Roman Lyapin – znany Petersburg artystę – napisał kilka obrazów specjalnie dla tego projektu. Nawiasem mówiąc, napisali swoje prace na drugim piętrze, gdzie w sali balowej.

W ogóle, jak wiadomo, nie bardzo wygodne i przytulne, więc przyjść na lunch! Jeśli chcesz zamówić bankiet, zadzwoń 953-32-50 omówić z administratorem wszystkich szczegółów i umówić się na spotkanie, aby skompilować osobistego menu.

środki

Restauracja "Port Arthur" (St. Petersburg, ulica Zvenigorod) oferuje miejsca posiadają bankiety. Na oficjalnej stronie internetowej, że w stanach celu zaspokojenia formie może wynosić 1 tys. Rubli za 1 osobę, ale jeśli chodzi o inne rodzaje uroczystości, kwota za 1 osobę dwukrotnie.

Ponadto, tutaj można spędzić urodziny, imprezy dla dzieci, spotkań firmowych, wesel i Kategoria Strony „VIP”.

streszczenie

Restauracja-Klub „Port Arthur” jest na ulicy Zvenigorod (12 dom) i działa na poniższym harmonogramem: Od poniedziałku do środy – od południa do 23 rano, w czwartek-sobota – od południa do ostatniego gościa. Ponadto, instytucja działa w niedzielę, ale do tego trzeba dokonać rezerwacji.

Projekt ma kilka stron w sieciach społecznościowych, gdzie najnowsze wiadomości są regularnie i inne użyteczne informacje opublikowane:

  • „VKontakte»: vk.com/restportartur.
  • «» Facebook: facebook.com/parestaurant.
  • „Instagram»: instagram.com/port_artur.

Polecam odwiedzających?

Na początek warto zauważyć, że menu restauracji głównej składa się z ciepłych i zimnych przekąsek, zup, dań głównych, makaronów, dań, sosów i dodatków, chleb kosze i deserów.

Gorącej przekąski powinny zdecydowanie spróbować burger podpis „Port Arthur” z mięsem łosia za 560 rubli. Również dokonać danie jako julienne gotowane owoce morza lub cep, na 390 i 320 rubli odpowiednio. Ponadto, silny popyt w restauracji są bakłażan „Parmedzhano” za 340 rubli.

desery

Słodkie dania jak prawie wszystko, więc wybór deserów w menu jest bardzo duża. Można zamówić dwie rolki „Shu” z kremem (140 rub.), Markowe eclairs ze śmietanką (dwa utwory na tej samej wysokości), czekolada odmiana cake „Miód pie” (290 rubli). „Napoleon” z lawendy śmietaną i czarne porzeczki (suma jest taka sama).

Do 320 rubli restauracją, można wybrać strudel „Vienna” lub sernik „Cherry”. 30 rubli taniej jest klasyczny deser „Tiramisu”, a za sumę 240 rubli. można powrócić do dzieciństwa i spróbować creme brulee.

opinie

Większość gości, „Port Arthur” kompleks restauracji w RuNet zostawić pozytywne opinie. Byli zadowoleni z wysokiego poziomu usług i uprzejmości kelnerów, a także smak potraw i ich cen.

Pasek menu jest również mile zadowolony, ponieważ prezentuje szeroki wybór napojów, od piwa do elitarnej koniaku. Przyjdź i spróbuj!