444 Shares 1000 views

Własnego tłuszczu piersi: Charakterystyka procedur plastikowe

Własnego tłuszczu jest jednym z najbardziej podstawowych operacji chirurgii plastycznej, co świadczy doskonałe wyniki. Na przykład, znany piersi własnego tłuszczu, usta, pośladki, zresztą taki „plastikowy” jest w stanie skorygować zapadnięte policzki, modyfikować mały podbródek, wygładza zmarszczki i w zasadzie spełniać jakościową poprawę osoby i jej poszczególnych części.

Zanim dotknąć na temat własnego tłuszczu piersi, spróbuj zrozumieć – co jest istotą taki zabieg kosmetyczny. Więc to jest jedna z metod konturowe, gdzie jako materiały eksploatacyjne wykorzystali swoje komórki tłuszczowe. Ważne jest, aby wyjaśnić, że procedura jest całkowicie bezpieczne, a otrzymany efekt utrzymuje się przez długi czas. W ten sposób tłuszcz jest pobierane za pomocą liposukcji z miejsc, gdzie jest w nadmiarze, w szczególności z brzucha i pośladków. W celu przeprowadzenia tej procedury jest specjalne urządzenie, a spożycie tłuszczu prowadzi się kaniule, które są podawane bezpośrednio pod skórą w masie tłuszczowej. Należy podkreślić fakt, że krawędź kaniula lekko zaokrąglony, a zasadniczo podobna konstrukcja zachowuje duże naczynia krwionośne i nerwy przed niepożądanymi uszkodzeniami. Otrzymany w ten sposób tłuszcz przechodzi gruntowne czyszczenie. I w czystej postaci przez mikroprokoly przez kaniulę i strzykawką, wprowadza się do żądanego obszaru cienkowarstwowej, korzystnie w przestrzeni podskórnej i błon śluzowych, a czasem także w mięśniach.

Szczególnie popularne własnego tłuszczu piersi, opinie, z których najbardziej pozytywne. Jest to niewątpliwa zaleta jest to, że skóra nie jest wpisany, tkanki dawcy i własnych rezerw. Ponadto, ogromny plus zabieg kosmetyczny Powiększanie piersi za pomocą własnych rezerw tłuszczu jest fakt, że użyty materiał nie zostanie odrzucony przez organizm jako obcy. Uzyskany efekt pozostaje nienaruszone przez długi czas i nie wymaga regularnej regulacji. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli nabył biust rozmiar wydaje się niewielka, ale chcę więcej, własnego tłuszczu piersi można powtórzyć po upływie sześciu miesięcy. Wystarczy wziąć spożycie tłuszczu w problematycznych obszarach ciała pacjenta i przez małe nacięcie, za pomocą strzykawki, należy ponownie wprowadzić go w klatkę piersiową.

Jedyną wadą tej metody jest to, że korekcja piersi część przesuniętą olej jest wchłaniany w organizmie, co powoduje pilną konieczność ponownego wymaga własnego tłuszczu lub inne procedury z tworzywa sztucznego. Jednak to dzisiaj problemem jest całkowicie rozpuszczalny, ponieważ czołowi lekarzy i klinik tej specjalności eksperymentalnie dążyć do rozwiązania problemu „asymilacji” komórek tłuszczowych i poprawy własnego tłuszczu piersi.

Po drugie, najbardziej popularne, procedura jest własnego tłuszczu wargi. Wiele kobiet mają tendencję do powrotu do dawnej objętości warg, lub w celu poprawy własnego wizerunku przez współczesnej medycyny.

Skutki uboczne są rzadkie w chirurgii plastycznej, ale ryzyko ich wystąpienia należy również rozważyć. Tak więc, można uszczelnić penetrację skóry i progresji zakażeń ropnia, bliznowacenie w miejscu wykonywania nacięcia. Dodatkowo, chirurg nie wyklucza asymetrię w wyniku niewłaściwego administrowania tłuszczu, lub na jego nieregularnej resorpcji. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywania procedury własnego tłuszczu piersi.

Inną możliwą komplikacją może być ostry spadek wrażliwości, lub na odwrót, jego szybki wzrost strefy lipofilinga. W pierwszych dniach po „plastyczność” pacjenta mogą wystąpić łagodne dreszcze, gorączka i obrzęk. Objawy te wymagają natychmiastowej reakcji, dlatego należy natychmiast udać się do kliniki, która odbyła się w przeddzień własnego tłuszczu piersi.