189 Shares 6986 views

1953 – rok znakiem zwierząt?

Podstawa wschodniej horoskop – kalendarz cycling. Sześćdziesiąt lat przeznaczono kolejne cykle podzielna przez 5 mikrocyklu 12 lat. Każdy z małych pierścieni, w kolorze niebieskim, czerwonym, żółtym lub czarnym, w zależności od elementów przestrzeni: drewno, ogień, ziemia, metal i woda. Jest to podstawowe elementy, określając cechy osób urodzonych w roku patrona podpisać wschodni (horoskop chiński).


ścisła sekwencja

Dwanaście lat rozprowadzane wśród mitologicznych zwierząt w następującej kolejności:

 • celowy Szczur,
 • pracowici Ox,
 • aspirujących do przywództwa Tiger,
 • ostrożne królik,
 • pewni smok
 • mądry wąż,
 • uporczywy konna,
 • Koza skromny,
 • nieprzewidywalne małpa,
 • business-jak kogut,
 • Fair Pies,
 • Dobry Dzik.

W tej sekwencji mamy do zabijania zwierząt z Buddy przed jego wyjazdem do wszechświata. Każde z tych bóstw dała możliwość zarządzania planetę przez rok w każdym mikrocyklu. Mitologicznych stworzeń stanowią zjawiska kosmiczne danym roku, tworzą rodzą się bohaterowie, wpływają na życie ludzi.

Osobliwością wschodniego kalendarza

Aby odpowiedzieć na to pytanie ( „1953 – zwierzęcia?”), Należy wiedzieć: Oriental New Year odbywa się co roku w różnych dniach – od 21 stycznia do 13 lutego. Sylwester w momencie padł na 13 lutego. Pierwszy dzień nowego roku Wschodniej był 14 lutego – pochodzić 1953. Które zwierzę? Wąż Blue Water. Poprzedni, 1952, rządził przez Smoka, także niebieski i wody. Szacuje się wcześniej.

To Ustalono również tysiące lat temu, jaki byłby rok 1953. Władcy zwierzęcia należy się spodziewać w przyszłym roku 1954? Ściśle w kolejce był zielony drewniany moc koń który przyjdzie 03.02.1954, IT stało się tak, że na początku 1953 roku według rachuby gregoriańskiej w ich mocy odcięty Blue Water Dragon – aż 44 dni, od 1 stycznia do 13 lutego. Ale jak przekazał do Buddy, patrząc na kalendarzu księżycowym, Blue Water wąż rządzić planety i ludzkości bez 11 dni w roku.

Dajemy przykłady

Z dostępnych informacji wynika, że reprezentują sławnych ludzi, których czas od urodzenia – 1953. Jakie zwierzę na wschodnim kalendarzu? Po pierwsze – Blue Water Dragon. Pierwsze połączenie naszych współczesnych polityków – Vladimira Putina, Siergiej Stiepaszyn, Eduard Szewardnadze, Josip Broz Tito. Przypomnijmy bohaterka Joan of Arc, rewolucyjny Che Guevara, aktorka Gina Lollobrigida, wokalista John Lennon. Biografie tych ludzi wyciągnąć wnioski. Oni – liderzy: aktywny, wytrwałych, wymagających i wrażliwych.

Water Dragon – wielki mówca, przyjazny, dowcipny, dostępne i łatwe do rozmowy. On jest przebaczający ludzkiej słabości, chętni do dzielenia się z przyjaciółmi plany.

Kontynuujemy odkrywania dalej – 1953. Jakie zwierzę na chińskim kalendarzu? Tak samo jak ET – węże i niebieska woda. W różnych okresach, ale było pod tym znakiem rodzą mądry Mao Tszedun, polityk od ZSRR Nikołaj Ryżkow, pisarz Edgar Allan Poe, artysta Pablo Picasso, kompozytor Franz Schubert, aktorka Odri Hepbern. Wybitna osobowość, prawda? W Blue Water wąż pragnienie, aby zrozumieć nowe do nauczania. Doskonała pamięć i zdolność do organizowania i analizować. Silnej woli charakter i znakomitą trwałość. Zaskakujące przywiązanie do rodziny i przyjaciół.

Wybór parę

Zgadzam się, że łatwiej jest poznać charakter i wybrać partnera życiowego, posiadające podstawową wiedzę z tych, urodzony w 1953 roku. Co do „zwierzę” o zgodności horoskop, które pozwalają na łatwe i godnie żyć, aby wybrać? Młodzież daleko w tyle, a czas do ponownego wciągająca żal do stracenia.

Blue Dragon na Wodzie lepsze niż szczury, które nie mogą znaleźć partnera. Niezwykła para będzie smok i dzika. powstają doskonałe relacje w sojuszu Dragon – Wąż z zastrzeżeniem, że pierwsze – człowiek. Doskonałe uzupełnienie Smoka może być Kogut, Królik, Małpa. Być może masz szczęście i bezinteresownych konie. Nie szukaj spokoju z tygrysa, byka. Trzeba cierpliwości z kozą. Konflikty są nieuniknione w parze ze smokiem. Psy powinny wystrzegać.

Dla szczęśliwego małżeństwa Blue Water wąż staje się byk. Samopoczucie sojuszu z koguty. Korzystne są więzy małżeństwa z rat, o ile ostatnia miłość. Jest szansa, aby wraz z dzików, jeśli nie ograniczy jego woli węży. Królik dobrym partnerem, jeśli od czasu do czasu odpocząć od siebie w firmie – każdy jeden z jego kumpli. Neutralny, tak tolerancyjny, może mieć związek z psem. Trudne ze smokiem, jeśli ograniczają jego wolność.

Tak, jeden wąż Board, urodzony w 1953 roku. Które zwierzę powinien chwalić się od czasu do czasu? Smok. Następnie Unia zyska siłę. W pobliżu bogatych Węże mogą być koza – ona nawet przestaje kaprysy (tak długo, jak nie ma pieniędzy). Byłoby fatalne małżeństwo z Tigerem, i jest mało prawdopodobne, będą one na tyle jak każdy inny połączyć życie. Niebezpieczeństwo sojuszu z wężem Monkey. Nie dogadać, i dwa węże. Nie czekaj do dobrego sojuszu z końmi.