184 Shares 6795 views

Jak dowiedzieć się hasła kont społecznościowych?

W naszej epoce technologii informacyjnych zapamiętać wszystko fizycznie niemożliwe, więc użytkownicy często zapominają hasła konta na portalach społecznościowych. Jesteś wśród tych ludzi? Nie martw się! W tym artykule dowiesz się, jak znaleźć swoje hasło. Aby pomyślnie przywrócić dostęp do strony trzeba tylko postępować zgodnie z instrukcjami poniżej!

Najbardziej proste, leżący na powierzchni, a dokładniej, na głównej stronie internetowej „Vkontakte” sposobem, aby dowiedzieć się hasło, przejdź do tego linku „Zapomniałem hasła”. Przejdź do „Przywracanie dostępu do strony” użytkownik jest proszony o podanie nazwy użytkownika.

Po wpisaniu loginu i kliknij „Dalej” Vkontakte chcesz się upewnić, że żądanie jest wysyłane do osoby, a nie pewnego programu, do tego trzeba wprowadzić kod widoczny na obrazku (aka poyavivscheysya captcha). Po kliknięciu „Wyślij” należy uważnie przestrzegać instrukcji systemu poprzez wprowadzenie wszystkich niezbędnych informacji w celu zrozumienia, jak znaleźć hasło.

Ponadto, strona wymaga wprowadzenia numeru telefonu komórkowego, który został wcześniej dołączony do konta i nazwą określoną na swojej stronie. Na ekranie pojawia się szkic konto, użytkownik musi kliknąć na przycisk „Tak, to jest strona w” przycisku.

Naprzemiennie kilka minut na numer telefonu przychodzi SMS z pewnym kodem, który należy wprowadzić, aby potwierdzić, że jest właścicielem danych kupna Strefa. Następnie system poprosi o podanie nowego hasła i potwierdź je.

W tej operacji odzyskiwania hasła kończy.

Istnieją sytuacje, w których nie ma dostępu do telefonu komórkowego, na przykład, jest po prostu liczba utracone. Co robić? Musisz udowodnić swoją tożsamość – zapewnienie podawanie swoich danych paszportowych miejscu.

W celu uniknięcia pytanie o tym, jak znaleźć hasło, a raczej, że nie można umieścić w ślepy zaułek, konieczne jest, aby określić te dane podczas rejestracji. I, w razie potrzeby, kontaktując się z administracją, informacja ta może zostać zweryfikowany.

Przede wszystkim do danych osobowych odnoszą adres korespondencyjny i numer telefonu. Do nich, jeśli nieprzyjemnej sytuacji utraty hasła, informacje zostaną wysłane w celu przywrócenia dostępu do konta (jak opisano powyżej).

Podczas rejestracji żadnych kont w Internecie, administracja coraz więcej zasobów, na przykład, e-mail, wymaga wprowadzenia numeru telefonu. Odbywa się to przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, dzięki czemu użytkownik może dowiedzieć się hasło z poczty (faktyczna hasła lub kodu do przywrócenia zostanie on wysłany w wiadomości SMS).

Chociaż z drugiej strony, pozostawiając prawdziwe dane o sobie, ze względów bezpieczeństwa powinny być tylko duże, poważne zasoby, znakowanie ich cyk „no show”, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z „użytkowania jednostki”, lub ze względu na banalne wycofania z konta telefonu telefonu za pośrednictwem agregatora.

Zauważ, że ta instrukcja przetwarzania odpowiada również na pytanie: „Skąd wiesz, swoją nazwę użytkownika i hasło w tym samym czasie”.