490 Shares 913 views

Jak ukarać męża za obrazę: porady psychologów. Jak nauczyć swoją żonę do poszanowania swojego męża

relacje rodzinne – jest, niestety, nie tylko zrozumienie i miłość. kłóci się to również, skandale, żal, rozczarowanie. W ogóle, wszystko może się zdarzyć. I co zrobić? Jak ukarać męża za obrazę? Psychologowie radzą, aby pomóc rozwiązać sytuację. Po tym wszystkim, niech tej sytuacji szansę w każdym razie niemożliwe.


Jak ukarać męża za obrazę? Porady psychologów: zebrać swoje myśli

Każda kobieta usłyszał obelgi w jego adres, oczywiście, nieprzyjemne. Oczywiście, nie jest chęć obrazić w zamian lub nawet na stałe przerwać komunikację z osobą. Sytuacja jest zupełnie inna, kiedy poniżenie i zniewagi pochodzą z własnej małżonka. Po pierwsze, jego słowa boli dużo bardziej bolesne. Po tym wszystkim, że wie jak i gdzie „strajk” Twoje słowo, dotknąć i złapać precyzyjnie. Po drugie, aby wyjść i nie wracać – znacznie trudniejsze. Nadal związani więzami małżeństwa, dzieci, przyjaciół i krewnych, o łącznej powierzchni mieszkalnej, uzależnienia finansowego. Myśląc o tym, co zrobić w tej sytuacji, kobieta zazwyczaj zaczyna się spieszyć się z boku na bok. Ale decydując się na pewnej racjonalnego działania nie mogą. Więc może to trwać latami. Ale to jest po prostu nie do zniesienia. Musisz dowiedzieć się, jak ukarać męża za obrazę. Porady psychologów w tym przypadku będzie bardzo pomocne. W pierwszej potrzeby nie do decydowania „co robić” i „co jeśli coś zrobić, ale nie jest źle.”

Co jest tego powodem?

Tak więc działać! Jak ukarać męża za obrazę? Porady psychologów mogą być różne, ale wszyscy eksperci jak jedno, że trzeba ustalić, co się dzieje, przyczyną tego zachowania.

W większości przypadków, kobiety czują, że przyczyna leży w nich samych. Są one czymś „nie mam czasu”, to „nie zrobił”, a następnie „nie zadowolony.” Są to „złe matki”, „zły”, to cook „niedobry żony.” W rzeczywistości tak nie jest. To jest – tylko wymówka dla małżonka, aby znaleźć usterkę i wyrzucić swoje negatywne. Prawdziwym powodem jest fakt, że jej mąż sadistiruet w tej pary specyficznie. Bierze przyjemność z poniżania słabych. Sadysta z jakiejkolwiek innej osoby nie może być mylony. Każdy z nas, oczywiście, ludzie. Każdy czasami może przysięgać i obraza. Jednak w przypadku sadystą wszystko zupełnie inaczej. Jego obelgi są pełne strasznym błocie. Leksykon zawiera wyrażenia są przeznaczone nie tylko zadzwonić do osoby, a obrazić, zranić, upokorzyć.

Najważniejsze – aby działać!

Jak najszybciej zacząć myśleć o tym, jak ukarać męża za obrazę – psychologów będzie najlepszym rozwiązaniem do asystenta. W zasadzie taka zmiana nie może być współmałżonek za pomocą perswazji, a nie za pomocą spisków, ani za pomocą kodowania lub za pomocą hipnozy, a nawet więcej, więc nie pomoże kuląc się przed nim. W związku z tym oczekiwać, że wszystko samo w sobie jest tworzony i regulowana, to nie ma sensu. Oznacza to, że konieczne jest, aby przystąpić do działania. Zmiana nie musi być moim mężem. Konieczne jest, aby ubiegać się o ochronę dla siebie i swoich dzieci.

fatalnym błędem

Nie każda kobieta myśli o tym, jak ukarać męża za obrazę. Fakt, że płci pięknej są wykorzystywane do dostosowania się do różnych sytuacji. Aby trudy życia, jak również. Ponadto, nasze kobiety ze względu na charakter mentalita znacznie bardziej tolerancyjny niż gdziekolwiek indziej. Nic więc dziwnego, że są tak proste i łatwe gotowi zaakceptować poniżenie i zniewagi od mężczyzny powoli przyzwyczaił się do nich. I to, oczywiście, jest ich fatalnym błędem.

Offending i upokarza żonę, rzucając jej adres syf męża zadaje bolesny cios dla jej psychiki. Nawet jeśli ona może znieść to wszystko, nic dobrego nie zrobi. Ale najgorsze jest to, że za każdym razem te ataki „mają tendencję wzrostową.” Jeśli początkowo był to tylko niegrzeczne słowa, a następnie w miarę upływu czasu będą tuzin. Może nastąpić po uderzeń. W efekcie kobiety nie mogą realizować się w życiu, hobby, praca, czuć radość i miłość. Ona może jedynie oczekiwać regularnych ataków dziennie.

Cios dla dzieci

Ale przede wszystkim, nasze dzieci cierpią z powodu takiej przemocy. Niestety, wśród wielu kobiet Istnieje opinia, że obecność dziecka absolutnie każdy ojciec jest bardzo ważne – niech i despoty tyrana, nawet wyzwiska lub poniżające, nawet jeśli alkoholikiem, jeśli tylko był. Kobiety pocieszyć się z faktem, że wciąż jest ojcem. Im bardziej wierzą w to, jeśli dzieci nie dotykają mężczyzn. znosić oni wszystko dla dobra małżeństwa i pomocy finansowej.

Naturalnie, jest to ogromny błąd. Dla dziecka matka zawsze jest osoba, zapewniając mu ochronę. Jeśli jej krzyku i bólu, a tym samym dziecku poczucie bezpieczeństwa utracone. W związku z tym stres wystąpią. I to jest obarczona negatywne konsekwencje. Niektóre dzieci zaczynają kraść i kłamać, z drugiej – bać się śmierci, a inne – dręczyć zwierząt.

Problemy z dzieckiem z jednej strony i poniżenia z mężem z innymi ludźmi kojarzy rzadkie. I na próżno. Komunikacja jest najbardziej bezpośredni. Dlatego kobieta, która chce utrzymać spokój w rodzinie, trzeba mieć pewność, aby dowiedzieć się, jak uczyć męża pod pogardą. Istnieje wiele wskazówek. Najważniejsze – aby wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz. Pobyt w optymalnym wariancie.

Najbardziej negatywny wynik

Najstraszniejsze konsekwencje można spodziewać się w przypadku, że dzieci mają wektor dźwięku. Uszy dzieci, które są nadwrażliwe. Oznacza to, że na ogół wymagają niewiele dźwięków i cichy. Jeśli ojciec krzyczy na matkę, a nawet rzuca obraźliwe słowa, takie dziecko traci nie tylko poczucie bezpieczeństwa, podobnie jak inne dzieci – otrzymuje on również potężny cios na terenie najbardziej wrażliwej. Słyszałem straszne krzyki, może on stopniowo tracą kontakt ze światem zewnętrznym, wycofać się do siebie. Prowadzi to niekiedy do autyzm lub schizofrenię.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety, zwłaszcza jeśli ona jest matką, trzeba zadbać o jego rodzinie. Podjęcia niezbędnych działań, które mogłyby pomóc w tej sytuacji. Jednym słowem, aby zrobić wszystko, aby upewnić się, że jej mąż szanowany i doceniany żonę.

nadmierna uwaga

Więc następnym krokiem. Zrozumieć powody, dla wniosków. Teraz trzeba zdecydować, jak ukarać męża za obrazę. W psychologii, zaproponowano szereg sposobów. Najważniejsze – aby zidentyfikować problem poprawnie. Jeśli nadal kocham swojego męża, nie powinna mu cierpieć. Ten problem to fakt, że był on w stanie uświadomić sobie swoją winę, zrozumieć, co popełnił błąd, a co boli.

Rozpocząć dać mu zbyt wiele uwagi. Najprawdopodobniej będzie to wcale łatwe. Jednak warto spróbować. Komplementy, dobre niespodzianki, zorganizować romantyczne kolacje. Dlaczego? Patrząc na swoje wysiłki, małżonek będzie w stanie zrozumieć, co było naprawdę źle, że – w najlepszym kobieta o tym i nikt nigdy nie obchodzi jak to zrobić. Zdając sobie sprawę z tego wszystkiego, zaczyna cierpieć wyrzuty sumienia, żal w sercu. Self-biczowanie, jak wiemy, jest to najlepsza kara. Jeśli małżonek po prostu trochę bolało – aby to zrobić.

nieuwaga

W następujący sposób. Jak ukarać męża za obrazę? Metoda skuteczna, w przeciwieństwie do powyższego – brak uwagi ze strony użytkownika. Jeśli twój mąż nie widzi, jak starasz się go zadowolić, zapomina o ważnych datach, oczywiście, jest to bardzo rozczarowujące. Jednak nie ma potrzeby krzyczeć i kląć. Wystarczy być cicho. będzie pamiętał wszystko, co zapomniane.

Załóżmy, że Twój mąż obiecał wrócić na kolację. Sam bez ostrzeżenia idzie z przyjaciółmi w kawiarni lub barze. Uczynić go w odwecie samo. Niech czują się w swoim miejscu.

Mąż przestał dziękuję za gotowanego posiłku? Uważa, frytki codziennie? Zatrzymać gotowanie w ogóle do niego. Zostaw kilka razy bez śniadania, lunchu i kolacji.

Ciągle mówić o tym, co robisz nic, siedzi w domu? Dlaczego znosić oszczerstwa? Siedzieć przy komputerze lub zorganizować przed telewizorem. Nie rób nic naprawdę. Niech wiedzą, co to jest.

Chcesz ukarać męża za to, co mówi, jeśli były na urlopie macierzyńskim „odpoczynku”? Pozostawić na cały dzień z dzieckiem. Dobrze, wyobraźmy sobie zorganizować dzień na zakupy z przyjaciółmi lub odwiedzić spa. Jest mało prawdopodobne, że po tym będzie mógł powiedzieć, że opieka nad dzieckiem – proste i łatwe.

W przypadku zdrady

Prawdopodobnie tak oczywiste, jeden z najgorszych nieszczęść, gdy mąż nie szanuje żonę. Co zrobić w tym przypadku? Ktoś nie może wybaczyć małżonka i właśnie rozstał się z nim. Ale wiele kobiet miłość, nie reprezentują żadnych podstępnych zdrajców swojego życia w ruchu na nie gotowy.

Najprostszym sposobem – do bojkotu. Zatrzymać pranie i wyprasować swoje ubrania, gotować w czymś pomóc. Ogólnie rzecz biorąc, całkowicie ignoruje męża. Komunikować się z nimi tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Nie zapomnij tylko, że ta metoda – raczej ryzykowne. Pod tym względem mąż może po prostu zostawić ją dla innej kobiety. Ale pomyśl: Czy potrzebny jest mąż w ogóle?

Jednym z najtrudniejszych sposobów błogosławiony jest obojętność kary. Udawać, że to zdrada całkowicie obojętny. Z pewnością, że spodziewa się do skandali, wrzeszcząc, napady złości. I będzie zachowywać się tak, jakby nic się nie stało. Wyśmiać wolnych chwilach od czasu do czasu nad faktem jego zdrady. W tym przypadku, to musi zacząć męki wyrzutów sumienia. Poprosi cię o wybaczenie i starać się usprawiedliwić. Ktoś wchodzi szoku takiej reakcji. Głowę miał pojęcia, że już go nie kocha, że musimy jakoś odkupić siebie. Zdaniem wielu psychologów, będzie służyć jako doskonałą lekcją na przyszłość dla swojego małżonka.

W przypadku pijaństwa

Innym dużym problemem. Dlaczego mąż nie szanuje żonę, przynosząc ją do załamania nerwowego z ich codziennym alkohol i imprezowanie? Nie można ewentualnie sobie z tym uzależnieniem? A może nawet nie próbować robić to z czystej egoihzma lub, co gorsza, na złość żonie?

Co robić? Aby zacząć uwzględniać absolutnie wszystkie konsekwencje, do których wpływa picia. Jeśli tak się stanie regularnie, niszczy swoje plany, musi mieć pewność, aby nauczyć dobrą lekcję.

Najlepiej jest umieścić jej męża w formie bezstronnie. Pokaż mu, jak on wygląda głupio, gdy się upić. Uwolnij swoją wyobraźnię, podnosząc karę. Może ona obejmować paznokcie jasny lakier i zmywacza do paznokci się ukryć. Daj tylko wtedy, gdy prosi o przebaczenie. Można wyciągnąć wąsy lub wodoodporny marker do pisania na obsceniczność czole. Można szminki. A może nawet przeciąć ubranie, w którym doszedł do rano, aby zapytać, gdzie był od niego.

wyniki

Podsumujmy. Jak uczyć człowieka do poszanowania jego żonę? Wystarczy kochać siebie. I szanować siebie. Nie dopuścić małżonek być niegrzeczny do Ciebie, aby ranić, zmodyfikować lub pokonać. Ale jeśli to się stało w pierwszej kolejności należy uczyć się lekcji. Być może był to pierwszy i jedyny raz … i nie zapomnij potem mówić otwarcie z mężem. Spróbuj dowiedzieć się, co ich motywację w danej sytuacji. Kto wie, może dzięki niej będzie można spojrzeć na sytuację innymi oczami?