865 Shares 9012 views

Jak jeść, aby schudnąć: kilka ważnych wskazówek

Wiele osób rozumie, że właściwa dieta – to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia, a także droga do utraty wagi. Ale decydując się zmienić swoją dietę, kilka osób poprawnie jest menu po prostu jako człowiek nie wie, od czego zacząć.


Aby zrozumieć, jak jeść, aby schudnąć, trzeba zrozumieć jedną ważną zasadę: w żadnym wypadku nie wyczerpują sobie diety i surowe ograniczenia, a ich wynik jest zawsze taki sam – porażka i przejadanie się.

Pierwszy zestaw w trybie on sam zawiera trzy główne posiłki i dwa pośredni. To nie znaczy, że masz do przejadania się przez cały dzień i noc, ponieważ produkty te są różne, jak również sposoby ich wytwarzania.

śniadanie

Rano posiłek powinien nasycać organizmowi energii. Z tego powodu nie nadaje się szklankę soku i jeden pomarańczowy lub filiżanki kawy. Wszystko to prowadzi do tego, że w godzinach wieczornych istnieje ostry poczucie głodu. Zatrzymać wybór na płatki owsiane, twaróg z owocami, mleko trzęsie.

lunch

Jest to niemożliwe, aby dowiedzieć się, jak jeść , aby schudnąć, jeśli zignorujesz ten posiłek. Obiad powinien zawierać ciężkie węglowodany, białka i tłuszcze. Tutaj wybór jest bardzo szeroki: zup, zbóż, sałatki, dania mięsne. Zapomnij o zwyczaju jeść chleba, bo to jest na pewno droga do zestawu dodatkowego ciężaru.

kolacja

Ten posiłek nie powinien różnić się szczególną sytości. Aby być precyzyjnym, to nie jest pożądane w godzinach wieczornych do jedzenia mięsa, zboża, makarony, owoce. Idealnie, jeśli zatrzymać się na wybór pokarmów białkowych jak twaróg, jogurt, twaróg.

posiłki wtórne

Ponadto, biorąc pod uwagę jak jeść, aby schudnąć, konieczne jest wyjaśnienie i ten niuans. Jako „podjadania” lepiej jest użyć owoce, orzechy, koktajle mleczne, ale nie kanapki, ciastka lub cukierki.

Postawa i motywacja

Często każdy z nas idzie do lodówki lub w kawiarni zamówienia posiłków, a nie dlatego, że był głodny, ale tylko z nudów, albo „dla firmy.” Tak więc, nasz organizm dostaje dodatkowej energii w postaci kalorii, które nie znikają tak łatwo jak zjedzonego pokarmu.

Nie przykleja się problemy i stres, gdyż jest to przepis na otyłość. Ponadto, nie wymyślać wymówki dla siebie, ponieważ problem nie znika, a ty nadal przybierać na wadze.

Mówiąc o tym, jak jeść prawo, aby schudnąć, radzimy kupić dla siebie mniejszy talerz. Nie jest konieczne, aby nałożyć ogromne porcje, które są trudne do jedzenia się, bo to jest złe dla ciebie. Musisz o tym pamiętać, jeśli chcemy zrozumieć, jak jeść, aby schudnąć. Menu z tego punktu musi być odwrócona.

Jesteśmy zmienia sposób produkty spożywcze

Najbardziej szkodliwe używanych potraw można przygotować w taki sposób, że skorzystał. Tak więc, zamiast smażonego kurczaka, można wybrać pieczone w piekarniku bez filet oleju. Nie smażone ziemniaki i gotowane (i nie jest to konieczne, aby wziąć udział), nie sos majonezowy i olej, i tak dalej. Wszystko bardzo proste.

Kończąc historię o tym, jak jeść prawo, aby schudnąć, trzeba dodać i ćwiczenia. Nawet drobne sportu pomoże przyspieszyć proces utraty dodatkowych kilogramów, a jeśli mówimy o rasy lub klasy na siłowni, w tym przypadku, efekt nie trwa długo.