829 Shares 5884 views

Konstrukcja dachu. Dach wykonany jest z tektury falistej

Montaż dachu tektury falistej jest obecnie uważany za bardzo praktyczny sposób aranżacji dachu. Materiał cieszy się dziś duże zapotrzebowanie. To dlatego, że dobrymi cechami estetycznymi i wysoką wytrzymałość materiału. Folia montaż na dachu jest stosunkowo łatwe. W tym przypadku sam materiał dostępny jest w cenie. Czynniki te przyczyniają się do wystarczająco duża jego popularność.


Dach z tektury falistej stosowane w budownictwie przemysłowym i handlowym w budowie magazynów, hangarów, pawilonów, różnych hozpostroek. materiał często stosowany w regeneracji dachu w prywatnym budynku.

Dach jest wykonany z tektury falistej może być zasadniczo pozioma, kiedy niezabudowana struktury. To jest jego główną zaletą w stosunku do płytki metalowej, która wyposaży przy nachyleniu nie mniej niż czternaście stopni.

Dach falistej osadzania za pomocą materiału o wysokości co najmniej trzydzieści pięć milimetrów. Wynika to z konieczności wytrzymać ciężar śniegu w zimie.

Dach jest wykonany z tektury falistej, a także z metalu, rozliczenia za pomocą materiału izolacyjnego. Ponadto warstwa materiału uszczelniających stosowane. Zapobiega to przedostawaniu się wilgoci w izolacji i bezpośrednio do pomieszczenia.

Dach falistej ekonomicznie bardziej korzystny niż metal. Instalacja zajmuje minimalną ilość czasu, co jest ważne w trakcie każdej budowy. Kolejną zaletą folii jest łatwa w pielęgnacji. Nie wymaga ostrożnego obchodzenia.

Na rynku budowlanym dzisiaj jest reprezentowany przez dostatecznie dużą liczbę falistych modyfikacjami planszowych. Producenci oferują powłokę cynk metaliczny, polimer albo barwny.

Istnieje wyraźna klasyfikacja rodzajów tektury falistej. Tak więc, typu N stosuje się do regeneracji dachu, mający nieusuwalne deskowania. Materiał tego typu ma dodatkowych żeber usztywniających. Przy czym wysokość falowanie jest czterdzieści cztery milimetry.

Pokrycie CH stosuje się jako ogrodzenie ściennego. Wysokość pofałdowania wynosi od trzydziestu pięciu do czterdziestu czterech milimetrów.

Materiał typu C jest używany jako osłona w ścianie i przegrody w urządzeniu. Marszczenie ma wysokość ośmiu do czterdziestu czterech milimetrów.

Do listy zalet falistej zadaszenia powinien zawierać stosunkowo niska waga, odporność na uszkodzenia mechaniczne i wpływ czynników naturalnych, atrakcyjnego wyglądu, trwałości. Ponadto, producenci są istotne w wystarczająco szerokiej gamie kolorów. To sprawia, że możliwe do realizacji różnych pomysłów architektonicznych, dać oryginalność i wyjątkowość konstrukcji dachu.

Producent twierdzi również obejmować dostatecznie długi okres eksploatacji. Co do zasady, dach z tektury falistej w regeneracji zgodnie z technologią wynosi nie mniej niż dwudziestu pięciu lub trzydziestu lat.