93 Shares 3537 views

Czerwona ryba w piekarniku

mięso ryby zawiera dużą ilość białek legkousvayaemyh. Ponadto, ryby można nazwać produkt o niskiej kaloryczności, który nadaje się nawet na diecie. Uważa się, że ryby muszą jeść co najmniej 3 razy w tygodniu.

Czerwona ryba w piekarniku

Przygotowanie czerwoną rybę w piekarniku według pewnych zasad. Ważne jest odpowiednie przygotowanie produktu: zwalnianie osnowy (jeśli zakupione mrożone), usunąć niejadalne – oddzielne płetw, głowy, ogon. Po tym, gut ryby i plastovat – kawałki forma do gotowania.

Rozmrażać cała ryba jest najlepsza w zimnej wodzie, dodając trochę soli. W ten sposób zachowana struktura tkanki ryby się podczas gotowania będzie bardziej soczyste. Jeszcze lepiej rozmrożone filety z łososia pod folią. Ale zamrażanie dwukrotnie nie jest konieczne – to straci swój sok.

Po przygotowaniu rybę należy pokroić na kawałki, dodać sól, pora i miejsce, w zimnie przez pięć minut. Czerwona ryba nie rozpadnie, to musi być cięte poprawnie. Jeśli zupa – w dużych kawałkach do pieczenia – pod kątem 45 stopni.

Gotowanie czerwoną rybę w piekarniku nie wymaga zbyt dużo przypraw, bo ryba ma swój niepowtarzalny smak i całkowicie samowystarczalny. Jeżeli jednak bez przypraw robi, ma neutralny: pieprz, oliwa z oliwek, czosnek, bazylia, szałwia, tymianek i koper.

Ryba okazało się bardziej soczyste i miękkie, najlepiej jest upiec z sosem śmietanowym lub kwaśną śmietaną. I zawsze pod folią. I konieczne jest, aby rozpocząć podpekat dekoracji. Gdy już osiągnie połowę gotowane, rozłożyć czerwony ryb.

Czyszczenie czerwony ryb

Ważne jest, aby oczyścić rybę z kości. Tak, umieścić rybę w naczyniu, tak aby kręgosłup był na górze. Ostrożnie rozwinąć jamy brzusznej i oddzielić mięso od kości.

Istnieje kilka sekretów, które pozwalają obniżyć ryby prawidłowo. Weź rybę i umieścić go tak, że jego ogon znajdował się po lewej stronie. Naciśnij go lewą ręką do stołu, i zrobić nacięcie pod prawym piersiowego płetwy do kręgosłupa.

Różowy łosoś w śmietanie

składniki:

 • Ryba w całości lub ryba steki;
 • 500 g 20-proc tłustego kremu;
 • sól i przyprawy;
 • Olej lub masła (postać smaru).

Przygotowanie:

Nasmarować blachę olejem. Doprawić solą i doprawić przyprawami ryb plastry, ułożyć na blasze. Wszystko wypełnić śmietaną i umieścić w piecu piec w temperaturze 200 stopni. Po uformowaniu na złoty kolor, flip różowy łosoś na drugą stronę i poczekać aż brązy i tam.

To wszystko czerwone ryby w piekarniku w sosie jest gotowy. I masz bardzo smaczne i apetyczny różowy.

Czerwony ryb w piekarniku w folii

składniki:

 • kilogram pstrąga;
 • kg ziemniaków;
 • Dwie łyżki oliwy z oliwek;
 • 250 g śmietany;
 • 1-2 jaj;
 • 350 g sera;
 • czosnek.

Przygotowanie:

Cięcia ziemniaków na cienkie plasterki, wymieszać z papryki, olejek i solą. Nasmarować blasze i umieścić ją na ziemniakach. Umieścić w suszeniu w piecu w temperaturze około 20 minut (aż do jego pół-). Temperatura pieca – 180 stopni.

Przygotuj rybę: Przezroczysty z łusek, wyciąć dwa centimetric kawałki, doprawić solą i pieprzem. Wymieszać pół-ziemniaki, umieść rybę na wierzchu.

Teraz musimy przygotować sos: wymieszać jajka z kremem i dodać czosnek.

Wlać cały sos i umieścić na patelni w piekarniku, pre-owinięte folią. Temperatura pieca, nie powinna być niższa niż 200 ° C. Po półgodzinie, usunąć folię, posypać serem i umieścić naczynie piec przez kolejne 20 minut. Po ugotowaniu, posypać koperkiem.

Teraz, gdy wiesz co ugotować nie jest tak trudne czerwona ryba w piekarniku, jak mogłoby się wydawać na początku.