176 Shares 8246 views

Wróżenie przez kolęd

Boże Narodzenie świętem każdy człowiek ma swoje własne stowarzyszenia: dla kogoś – to jest ciche, rodzinne wakacje; – dla kogoś zupełnie zwykły dzień, nie różni się od drugiej; dla kogoś – to kolędy; i dla których punktem najlepiej nadaje się do wróżenia.


Od niepamiętnych czasów uważa się, że w okresie, który trwa od 7 stycznia do 19 stycznia, z dużą dokładnością można przewidzieć swoją przyszłą los, aby poznać nazwę zwężonej i datą ślubu. Funny zgadywania dla dziewczynek na Boże Narodzenie, aby pomóc rozwiązać wiele zagadek, które są prezentowane przeznaczenie, i to nie jest przypadek. Przedstawiciele innego świata – zły duch (. Brownies, chochliki, przerażenie, diabły, itp) w tych świętych dniach przyjść w kontakcie z ludźmi, ukazując im tajemnice wszechświata, a także tajemnice losu.

Istnieje wiele opcji, które pozwalają wróżby dziewczyny nauczyć się bardziej szczegółowo o Oblubieńca-maskujące. Jednak najbardziej popularne są fajne chłopaki wróżenie z użyciem luster. Istotą wróżenia jest następujący: Gad dziewczyna, będąc sam (lub z przyjaciółmi 1-2) powinna zaświecić dwie świece, wziąć dwa lustra, które będą identyczne do siebie pod względem wielkości i są tworzone przez ich korytarza prowadzącego do podziemi , Gdy korytarz zostanie ustalone, trzeba uważnie patrzeć w dal. Jest tam i powinien być rozmyte – czasem bardzo wyraźnie – obraz zwężone. Ale warto pamiętać, że w momencie wróżenia w korytarzu mogą pojawiać się i strasznych liczbach przedstawicieli złych duchów, więc być bardzo ostrożnym.

kolędy wróżby z wosku

Nie mniej popularne wśród dziewcząt wróżenia jest wróżenie na wosku. Gad dziewczyna powinna wlać do płytkiego pojemnika dużo mleka i umieścić go obok ganku. Wstępnie stopiony wosk należy wlać do mleka, wypowiadając następujące słowa: „Brownie, mój mistrz, przychodzą, jedzą wosk i smak mleka” Ostrożnie zajrzeć do kształtu utworzonego przez roztopionym woskiem. Jeśli wydaje się przejechać – trzeba poczekać do chorób, kłopotów i problemów. Jeśli wosk twardnieje w kształcie kwiatka – wtedy twoje życie będzie iść pod górę i na drodze do szczęścia i sukcesu osobistego przodu – globalne zmiany, aż do ślubu. Jeśli wosk nabył formę długie paski, a następnie udać się w długą podróż; a jeśli w postaci gwiazd – wtedy czekać na sukces w karierze i studiów. Obawiać obraz Bestii, ponieważ oznacza to, że obecnie w końcu jest wrogiem życia.

Wróżenie przez kolęd książkowych

Przed początkiem wróżenia należy rozważyć, co obszar swojego życia jesteś najbardziej zainteresowany w drodze: miłość, zdrowie, sukces, kariera, pieniądze i bogactwo, itd. Następnie, nie otwierając książkę, powiedzieć głośno numer strony i linii .. Otwierając książkę, przeczytać wybraną linię i wystawać go już, że jesteś zainteresowany.

Wróżenie przez kolęd w kąpieli

Dziewczyna chce wiedzieć na temat natury i liczebność jego narzeczonej, należy odsłonić małą powierzchnię ciała, takich jak strony. Po wejściu do kąpieli bez światła włączone, konieczne jest, aby zaoferować bannik dotykać gołą część ciała. Jeśli dziewczyna gad poczuje dotyk gołymi rękami, to ograniczenie jest „ścieg”. Jeśli ręka jest owłosione, wtedy pan młody będzie miał wielki dobrobyt materialny. Gładka ręka wskazuje, że ograniczenie ma łagodny, słodki temperament. A rough ręka – twardy, zasadniczy charakter.

Wróżby na kolęd, mimo jej odwołania – bardzo niebezpieczna, ponieważ kontakt z innego świata do niczego dobrego nie będzie. Losy rzeczywistości, a tam jest los człowieka do życia w wiecznej tajemnicy, a nie działać z wyprzedzeniem, rozwiązywanie zagadek, przygotowane przez Boga dla niego.