898 Shares 8428 views

Arthur Rudenko: biografia i życie osobiste

Młody, utalentowany i charyzmatyczny rosyjski piosenkarz w gatunku chanson Arthur Rudenko, którego biografia przez długi czas pozostawał dla nas tajemnicą, dziś jest potrzebny przez wszystkie stacje muzyczne, a trasy są zaplanowane na kilka miesięcy. Producenci wierzą, że perspektywy piosenkarki są długoterminowe i poważne.


Zwykły muzyk i szef kuchni czwartej klasy, bohaterem naszego artykułu jest Arthur Rudenko. Biografia śpiewaka przez długi czas była znana tylko bliskim kręgom ludzi. W jego życiu była silna miłość, trudne dzieciństwo i niespełnione marzenia. Uraz psychiczny i fizyczny. Wykonawca występuje w Rosji i za granicą. Próbował się w gatunku piosenek autora i barda, chanson.

Arthur Rudenko: biografia

 1. Rok urodzenia – 1977 r.
 2. Artur urodził się na Ukrainie w mieście Lozovaya (rejon Charkowa).
 3. Pierwsze nagranie amatorskie zostało wykonane przez piosenkarza wraz z jego ojcem za 4 lata za piosenkę "Dzień Zwycięstwa".
 4. Profesjonalnie zajmuje się piłką nożną.
 5. Poszedłem do szkoły muzycznej.
 6. Uczestniczył w szkolnych zespołach wokalnych i instrumentalnych.
 7. Armia nie została wzięta z powodu słabego wzroku.
 8. W Charkowie wstąpił do szkoły muzycznej.
 9. Jako student spotkałem moją pierwszą miłość.
 10. Uczestniczył w konkursach piosenek.
 11. Przeniósł się do Moskwy, śpiewał w kafejkach i restauracjach.
 12. Pieniądze nie wystarczy, spał w stacjach metra.
 13. Nagrywałem kilka odsłon: "Nie możesz zapomnieć", "Jutro", "Wyjeżdżam", "Dziękuję" i innym.

Dzieciństwo Rudenko

Mama Arthur to syberyjski, jego ojciec pochodzi z Ukrainy. Rodzice nie mieli nic wspólnego z muzyką, ale zauważyli talent ich dziecka od wczesnego dzieciństwa i przyczynili się w każdym stopniu do jego rozwoju. W charakterze chłopca była jeszcze jedna rzecz – nadaktywność, a ta energia musiała zostać gdzieś uszko- dzona.

Arthur wybrał ten sport, zabrał się do zawodowej piłki nożnej, lekkoatletyki lekkoatletyki, ale nie zapomniał o muzyce, choć marzył o karierze sportowej. Dane wokalne uczyniły mało Arthura solistą chóru szkolnego.

Urazy, które zdeterminowały los

Przez długi czas chłopiec nie mógł zdecydować, kto zostać: piłkarzem lub muzykiem. Miał każdą szansę na dobrego piłkarza, ale wszystko było inne. Marzenia o przyszłości sportowej zostały natychmiast zniszczone z powodu kontuzji kolana spowodowanej upadkiem. Ale fizyczna trauma pozwalała skupić się na muzyce. Artur aktywnie uczestniczył w życiu kulturalnym szkoły, śpiewał pieśni ludowe i tańczył, z tego powodu poważnie poniósł postępy ucznia.

W zespole szkolnym, gdzie Arthur był pierwszym perkusistą, a następnie pełnoprawnym solistą, śpiewał piosenki popularnych zespołów: "Cinema", "Secret", "Lube". Zanim szkoła skończyła się, przyszły artysta zaangażował się z nauczycielem wokali, wygrał w konkursie miejskim "Chcę zostać gwiazdą". Z grupą "Godfather" Artur mówił od 15 roku życia. W tym czasie zespół był dość popularny na poziomie lokalnym, brał udział w koncertach i weselach w mieście.

Lata studenckie

W swoim rodzinnym mieście i na całej Ukrainie Artur był prawdziwą gwiazdą, ale pomimo faktu, że los wskazywał już kiedyś, że trzeba łączyć swoje życie z kreatywnością, młodzieniec nie lubił takiej perspektywy i postanowił udać się do służby w armii. Aby to zrobić, musiałem opanować zawód kucharza, ale wszystkie wysiłki i doskonałe dane fizyczne nie stały się biletem na służbę. Okazało się, że Artur Rudenko cierpiał z powodu złego wzroku. Biografia śpiewaka nie zawiera opisu armii na co dzień.

Musiałem połączyć moje badania z koncertami. Latem artysta wyruszył w trasę po kurortach półwyspu krymskiego.

Podbój Olimpu Muzycznego

Arthur wpada do muzyki i wchodzi do Charkowskiego Kolegium Muzycznego. Studiując i otrzymując specjalność "dyrygent chóru", muzyk czuł, że jest chrupim w Charkowie potrzebny jest nowy horyzont – miejsca Moskwy. W stolicy muzyk był przypadkiem. Podczas jednej z regularnych występów w Jałcie artysta początkujący zauważył Ormian, którzy przybyli z Moskwy i zaoferowali pracę w swojej restauracji.

Stolica spotkała się nie w najbardziej różowy sposób, a także wielu, którzy przybyli, aby go podbić. Zaczynając od faktu, że nikt nie spotkał dzieci na dworcu. Musiałem pracować bardzo dużo, żyć bez wygody i normalnych warunków, ale to tylko hartować młodego artysty.

W Moskwie Artur poszedł wraz ze swoim przyjacielem – muzykiem. Pracowników imigrantów zarobkowych znaleźli się dość szybko w małej kawiarni. Pensja była nieznacznie mała i nie było wątpliwości, czy wynajmować mieszkanie, więc trzeba było spędzić noc w metrze. Pomimo braku odpowiednich warunków zawsze wyglądało dobrze, bo wieczorem młodzi muzycy czekali na pracę w restauracji.

Arthur nie przegap okazję do udowodnienia siebie, uczestnictwa w różnych projektach, przesłał demo do producentów i szukał jakichkolwiek możliwości nawiązania kontaktu z nimi. Rekord, który miał miejsce na konkursie na produkcję Sojuz, zainteresował się prowizji, a producent postanowił spotkać się ze śpiewakiem osobiście, aby usłyszeć jego głos.

Hit za trafienie

Wola, talent i ruch w kierunku celu dały wynik w ciągu kilku miesięcy, kiedy utwory Artura Rudenka zaczęły kręcić się w powietrzu stacji radiowej "Chanson", a następnie poważni producenci zainteresowali się artystą. Dziś publiczność w restauracji, przed koncertami, tourami i studiami nagrań. Po chwili prosty facet z kręgosłupa Art Rudenko, którego biografia interesuje dziś miliony fanów, gra na koncercie Kremla podczas koncertu Shanson of the Year.

Wokalista słynie z takich słynnych kompozycji i klipów do nich jako "Szczęście moje niebieskie oczy" i "Łzy miłosne". Skonsolidował swoją pozycję Rudenko hit "Nie można zapomnieć, nie można powrócić". Kilka lat później sukces powtarzał piosenki "Falling white snow" i "Just yesterday". Te piosenki są popularne od kilku lat i nie tracą pozycji w rankingu stacji radiowych.

Nagrody i osiągnięcia:

 • Nagroda "Chanson roku 2010" za piosenkę "Nie możesz zapomnieć";
 • Nagroda "Chanson Roku 2012" za piosenkę "Yesterday".

Życie osobiste

Niewątpliwie wszyscy zainteresowani osobistą przestrzenią tak popularnego artysty jak Arthur Rudenko: biografia, życie osobiste, żona, dzieci – publiczność chce wiedzieć wszystko. W pieśni "Zapomnij to niemożliwe" drżenie uczuć przekazywane jest ukochanej dziewczynie, ale nie chodzi o prawdziwą miłość, ale o uraz duchowy, który stał się powodem narodzin pierwszego lirycznego hitu. W wielu piosenkach piosenkarka przeżywa romantyczne doświadczenia. Jako student w Kolegium Charkowskim, Arthur zakochał się w dziewczynie, która odwzajemniła się.

Szczęście trwało przez sześć miesięcy, a potem wyjechała za granicę i, jak powiada wokalista, niestety, została tam. Uzdolniona dziewczyna otrzymała prestiżową ofertę pracy w Europie, z której nie mogła odmówić. Wszyscy są zainteresowani tym, jak żyje artysta, biografia Arthur Rudenko ma kilka interesujących faktów. Mało informacji na temat życia osobistego śpiewaka, ale wiadomo, że w chwili małżeństwa ma dzieci, dwóch synów. Arthur Rudenko, zdjęcie, którego biografia jest przedstawiana do Twojej uwagi, jest bardzo zadowolona z małżeństwa.

O miłości

Pisało się wiele piosenek o miłości, w tym tych poświęconych tej samej dziewczynie. Usłyszała jedno z nich, skontaktowała się z Arturem, powiedziała jej, że jest w porządku, jest żonaty i mieszka w Hiszpanii. Jaka jest strata dla wspólnego człowieka, dla kreatywnej osoby – bodziec do awansu.

Wokalistka nadal pragnie pragnień, marzy o śpiewaniu duetu z Grigorym Lepsem czy Stingiem. W przyszłości piosenkarka chce zostać patronką sztuki i pomóc utalentowanym początkującym artystom z hrabstwa. Biografia śpiewaka Artura Rudenko to opowieść o silnym duchu i niezwykle utalentowanym człowieku.