363 Shares 7273 views

Pasta do zębów dla psów: wybór opinii

Oral Health dla naszych zwierząt jest nie mniej ważne niż dla nas. Regularne przeglądy i czyszczenie pomoże utrzymać swoje zęby w celu starości, jak również w celu uniknięcia wystąpienia nieprzyjemnego zapachu. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy są w ścisłym kontakcie ze swoim zwierzakiem. Pasta do zębów dla psów nie jest nowa, wielu ludzi od dawna przyzwyczajeni do ich ulubionego higieny rano, i są zadowoleni z niego korzystać. Jednak ci, którzy nie słyszeli o takiej procedurze, artykuł powinien być interesujący.


O ile jest to konieczne, procedura ta

Z pewnością teraz ta kwestia pojawiła pośród wielu. Wszakże w dzikich zwierząt bezpiecznie zrobić bez specjalnej higieny. To prawda, ale w dzikich zwierząt jeść trochę inaczej, jeść niektórych traw, które służą nie tylko do normalizacji układu pokarmowego, ale również na rehabilitację jamy ustnej. W domu, wykorzystywane do tego celu pasty do zębów (dla psów, na przykład). Taka pielęgnacja pozwoli uniknąć wielu problemów.

Co daje dzienną sanitarnych ustnej

Jeśli spędzasz czas na poradę od weterynarza, lekarz prawdopodobnie już mówiłem, że jest pasta do zębów dla psów. To pozbywa się nieprzyjemnego zapachu. Wynika to zniszczenie szkodliwych bakterii. W związku z tym, środek można stosować profilaktycznie. Zwykły stan uzębienia pozwoli kilka razy, aby zmniejszyć ryzyko próchnicy i płytki nazębnej.

Pasta do zębów dla psów pozwala szybko i skutecznie usuwają cząstki jedzenia, które tkwi między zębami. Jednak należy pamiętać, że preparaty ludzkie wykorzystywane do czworonożnego przyjaciela nie może w żadnym wypadku. Nawet dzieci wklej często zawiera fluor, który powoduje poważne zatrucie, drgawki, drżenie. I aby uniknąć spożyciu kompozycji jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie wykonano go.

wybierając skład

W farmacji weterynaryjnej dziś będziesz w stanie zaoferować kilka opcji. Jak wybrać, czasami trudno jest od razu odpowiedź od nich, więc nauczyć produkt. Pasta do zębów dla psów małych ras, jednak, jak duży powinien być delikatny i bezpieczny. Ale nie zapominaj, że każdy komponent może być źródłem alergii. Spójrzmy na skład pasty dla psów, by tak rzec, w kontekście, więc można reprezentować siebie, co zawiera lub nie substancji.

Woda działa jako podstawa. Jego funkcją jest rozpuszczenie stałych pozostałości. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli zwierzę zjada naturalnych produktów spożywczych. W celu wytworzenia pasty unikalnej strukturze, lepkość i gęstość gliceryny stosowany. Akty gum stabilizatora, przy jej pomocy, pasta zachowuje konsystencję.

Aby zapobiec krzepnięciu przy użyciu różnych substancji, z których większość jest uważany za bezpieczny karagen. Jeśli jest wymienione na opakowaniu, można być pewny o zdrowie swojego zwierzaka. Zazwyczaj pasta jest zwykle sprzedawany przez nas bieli, jest zasługą dwutlenku tytanu.

Przyjemny, słodki smak środek daje sorbitol. Jest to bezpieczny środek słodzący, który nie obciąża trzustkę i nie powoduje przyrostu masy ciała. Dać bezbłędne połysk szkliwa dodanych cząstek ściernych, bardzo często abies sodę.

Dla najmłodszych

Obecnie wiele osób decyduje ozdobne ras psów: Chihuahua, toy terrier i inne dzieci są bardzo wygodne dla utrzymania pokoju. Psy te żyć długo, około 20 lat temu, ale niestety podatne na choroby jamy ustnej, w szczególności cierpią z powodu obecności kamienia nazębnego. Aby upewnić się, że zwierzę zachowała możliwość się prawidłowo odżywiać, istotne jest z bardzo młodym wieku, aby rozpocząć szczotkowanie zęby specjalnymi pastami. Weterynarze twierdzą, że procedura ta powinna być wykonywana co najmniej raz w tygodniu, i to lepiej, aby zmniejszyć odstęp do raz na trzy dni.

Pasta do zębów dla psów kamienia nazębnego

Codzienne doustne rehabilitacja usta mogą służyć jako zapobieganie, a nie leczyć choroby. Więc jeśli widzisz, że zęby swojego zwierzaka są pokryte szarymi i żółtymi plamami, a z ust czuć nieprzyjemny zapach, montaż na wizytę u specjalisty. Jeśli jednak przeprowadzić tę procedurę od szczenięcia regularnie, może zapobiec rozwojowi choroby. heksametafosforan sodu, który jest częścią pasty pomaga uniknąć pojawienia się kamienia nazębnego. trifosforan sodu można szybko usunąć płytkę nazębną, ale olejki eteryczne mają właściwości orzeźwiające.

Składniki specjalne (enzymy), które są częścią, zabić zarazki, co jest niezwykle ważne, jeśli pies jest jedzenie naturalnej żywności (mięso, wątroba). Aby zwierzę nie jest sprzeciw wobec procedur higienicznych w tym produkcie dodawać różne substancje smakowe. Często są one atrakcyjne dla zwierzęcia, jak przypomina orzeszki ziemne, wątroby lub kurczaka. Więc można wybrać coś, co będzie cieszył przez swojego zwierzaka.

dodatki naturalne

Mogą one obfitują pasta do zębów dla psów. Liczba właściciele podkreślają, że najważniejsze jest, aby zwierzę zgodził się przeprowadzić tę procedurę, więc mniejsze wypełniacze irytujące narządy smaku i zapachu lepiej. Jednak również wykonać pewną funkcję wspomagania gojenia mikro śluzu i mają działanie przeciwzapalne. Weterynarze twierdzą, że najlepszy line-up musi zawierać naturalnych glinek jako materiał ścierny do czyszczenia płytki nazębnej. W tym przypadku, szkliwo nie jest uszkodzony. Cechą kompozycji do czyszczenia zębów psa jest to, że utworzone z nich pianki, nie można wypłukać usta.

Wybór szczoteczki do zębów dla psów

Jeśli paście my razobralist: trzeba tylko uważnie zapoznać się z pracownikami, a dostaniesz dokładnie to, czego potrzebują. Konsultanci pet często oferują pieniądze "8 w 1": Hartz, Beaphar, Trixie. Jest dobrze znane i sprawdzone marki, całkowicie bezpieczny dla psa nawet w przypadku połknięcia. Jednakże, pasta do zębów i szczoteczka do zębów dla psów powinny być wybrane razem. Niedopuszczalne jest, aby korzystać z ludzką szczoteczki: jest zbyt duży i słabo umieścić w jamie ustnej zwierzęcia. Ideałem byłoby jedno głowica narzędziowa z trójkątnym i bardzo miękkim włosiem.

Jak używać lub Przewodnik dla Akcji

Jeśli zwierzę jest już dorosły i nie umył zęby, a potem jest mało prawdopodobne, aby cieszyć. Odpowiadając na pytanie o to, czy jest to możliwe do czyszczenia zębów pasty do zębów psów, weterynarze podkreślić dwa punkty. W pierwszej kolejności należy dobrać najbardziej optymalny skład pasty, a po drugie zwierzę powinno być przygotowany na to, że procedura nie była dla niego stresem. Dlatego należy postępować bardzo ostrożnie.

  • Po raz pierwszy skład Rozprowadzić ulubioną zabawkę zwierzaka, który był przyzwyczajony do nowego smaku.
  • Teraz, w cichym otoczeniu, nanieść niewielką ilość pasty na szczotki i rozpocząć czyszczenie. To wystarczy, aby podnieść fafle i lekko przytrzymać szczeciny na powierzchniach bocznych zębów. Lepiej nie dotykać przodu (co najmniej, nie po raz pierwszy), t. I. Są zbyt wrażliwy.
  • Nie zapomnij pochwalić zwierzaka i dać mu smakołyk.
  • Musi zaczynać się kilka zębów szczotkowanie, stopniowo zwiększając obszar oddziaływania.
  • Jeśli zwierzę odmawia z takiej procedury nie jest konieczne, aby go gwałtownie. Daj mu gryzienia kości syntetycznej.

Najbardziej popularny makaron dla swojego zwierzaka

Jest to niewątpliwie pasta do zębów dla psów „8 w 1”. Przyczynia się to do stosunkowo niskiej ceny (350 rubli tyubi, 92 g), oraz zapewnienia optymalnego składu. Ze względu na unikalne składników komory pasty doskonale czyści usta swojego zwierzaka, jego zęby i dziąsła i niszczy wszystkie niebezpiecznych bakterii, usuwa nieprzyjemny zapach i odświeża oddech.

Kompozycja spełnia wymagania weterynarzy, wszystkie składniki są bezpieczne dla organizmu zwierzęcia. Ten kwaśny węglan sodu, sorbitol, woda, gliceryna, heksametafosforan sodu, keredzhinen smakowy, sorbinian potasu, propyloparabenu. Zaleca się, aby wykonać pierwsze zęby czyszczenia bez pędzla, stosuje się kompozycję do palca i po prostu przesuwać się na zębach i dziąsłach PET.

Płynne środki do higieny jamy ustnej

Do tej pory wybór środków do opieki nad zwierzętami urósł tak, że jest już możliwe, aby zrezygnować z tradycyjnej pasty do czyszczenia zębów. Jeśli zwierzę nie chce myć zęby, spróbuj tej opcji. Dental Fresh łatwo i skutecznie czyści zęby i odświeża oddech, redukuje płytkę nazębną i kamień, chroni dziąsła. Płyn do zębów dla psów pozwala w pełni zautomatyzowana procedura czyszczenia zębów. Od potrzeb przyjmującego być dodawane codziennie pitnej dla zwierząt wody 1 łyżeczka oznacza 225 ml. Procedura ta pozwoli Ci zachować zdrowie jamy ustnej. Kompozycja zawiera stabilizowany dwutlenek chloru – 0,1% woda – 99,9%.

Dodać pastę o siebie

W rzeczywistości, to nie ma potrzeby zakupu drogich środków do czyszczenia i higieny jamy ustnej. Pasta do zębów dla psów z ich własnymi rękami jest bardzo prosta, a każdy z was może zrobić to dokładnie za to, co twoje zwierzę będzie cieszyć.

  • Optymalny wariant, który zwykle otrzymuje Większość psów jest mieszaniną glinki i wody źródlanej. Środek konserwujący działa jak miodu i olejku z szałwii na bazie wody. trzeba będzie około 60 g mieszaniny gliny i wody, łyżeczki miodu oraz 2 krople olejków eterycznych. Możesz dodać 5 kropli propolisu. Ta waga pozostanie w łazience przez 2-3 tygodni, jest słodkawy i jak psy.
  • Jeśli chcesz wybielić zęby i usuwać płytkę nazębną, weterynarzy zaleca stosując następującą kompozycję. Weź pół łyżeczki pokruszonego soli morskiej i dwie łyżeczki zwykłej sody. Dodaj pół łyżeczki białej gliny i tej samej ilości proszku lukrecji. Dodać do liczby dwoma łyżeczkami gliceryny i olejku z mięty słodkiej pomarańczy lub (3-5 krople).

Sądząc po recenzji, zwierzęta domowe są kompozycje, jak nie wszystkie psy, więc jeśli starają się zrobić ciasto po raz pierwszy, nie rób zbyt wiele. Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej pozytywne opinie o płynnej pasty do zębów. Szczególnie dobre do powiedzenia na ten temat są właściciele, którzy przychodzą do decyzji o dbać o zdrowie jamy ustnej domowych, kiedy dorastał, i nakłonić go stosować do szczotki nie jest możliwe. Jeśli wziąć szczeniaczka, doświadczenie większości właścicieli sugeruje, że najlepiej jest wziąć makaron „8 w 1” i stopniowo przyzwyczaić psa do niego.